حفاظ لیلیوم از جمله شیوه های بسیار مفید برای افزایش امنیت محل زندگی شما است. این نوع حفاظ با توجه به ظاهر آن، شکل بسیار زیبا و شیک به وجود می آورد. اگر شما هم ظاهر در کنار امنیت برایتان اهمیت زیادی دارد، می توانید از این مدل استفاده کنید. تنها کافی است این حفاظ ها را با سایر محصولات مقایسه کنید، تفاوت و زیبایی را خودتان مشاهده خواهید کرد. بیشتر افرادی که خاص پسند هستند این حفاظ ها را مورد استفاده قرار می دهند. اکنون قصد داریم تا شما را بیشتر با حفاظ لیلیوم آشنا کنیم.

حفاظ لیلیوم , حفاظ روی دیوار , حفاظ مدل لیلیوم , حفاظ طرح لیلیوم , حفاظ لیلیوم روی دیوار , حفاظ روی دیوار لیلیوم 

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم از نام گلی با همین عنوان برگفته شده است. از لحاظ ظاهری معمولا آنها را با دو رنگ مختلف نقاشی می کنند. قسمت بالایی که به شکل گل است با این تفاوت رنگی بیشتر به چشم آمده و ظاهر آنرا زیباتر می کند. معمولا آنها را از جنس آهن می سازند. این حفاظ ها از جهت امنیت، بسیار مطمئن می باشند. نوک گلهای لیلیوم تیز بوده و با توجه به اینکه در چندین جهت مختلف قرار دارند، کار سارقان را برای عبور از روی دیوار غیر ممکن می سازند.

 نحوه تولید ‘ نصب و رنگ آمیزی صحیح حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم و آشنایی با آن مراحل ساخت و اندازه ای استاندارد نرده حفاظ

مزایای حفاظ لیلیوم

مزایای حفاظ لیلیوم را می توان به صورت خلاصه در دو بخش اصلی تقسیم بندی کرد: زیبایی، امنیت. از جهت ظاهر، یک حفاظ می تواند نقش بسیار مهمی در دید ساختمان داشته باشد. به همین دلیل، هر چه حفاظ شما شکیل تر باشد، ساختمانتان شکیل تر خواهد شد. اما از جهت امنیت، همانطور که در بالا گفته شد، نوک گلهای لیلیوم بسیار تیز می باشند، چندین لایه و در سطوح مختلف از این گل ها استفاده می شود و همین موضوع باعث امنیت حداکثر خواهد شد.

حفاظ لیلیوم روی دیوار , حفاظ روی دیوار لیلیوم , حفاظ لیلیوم , حفاظ مدل لیلیوم

معایب حفاظ لیلیوم

شاید در مورد این محصول، سخت ترین کار عنوان کردن معایت است. هر فرد سخت گیری هم که باشد، باز برای ایراد گرفتن از این حفاظ‌ها با مشکل روبرو خواهد بود. یک محصول بسیار با کیفیت، با قیمت مناسب و خاص جایی برای معایب باقی نمی گذارد.

مزایا ی نصب حفاظ لیلیوم بهترین حفاظ سال 1397

در بخش نرده حفاظ روی دیوار و نرده حفاظ مدرن و مطالب کاربردی دیگر حفاظ لیلیوم همان طور که از نام آن بر گرفته از نوعی گل زیبا است ‘ یکی از بهترین و زیبا ترین انواع نرده آهنی روی دیوار و از سری نسل جدید حفاظ روی دیوار است. نرده حفاظ لیلیوم علاوه بر ظاهربسیار زیبا و دورنگ که بسیار زیبا است ‘حفاظ جان و مال ساکنین ساختمان نیز میباشد.

این نرده از میلگرد ساده با قطر 10 میلیمتر تولید میشود و دارای شاخه هایی با نوک تیز و برنده است که به صورت دو طرف نما از 4 الی 5ردیف غنچه طلائی که همگی مستقیما و بصورت مستقل از یکدیگر بر روی شاسی جوشکاری شده اند .

موارد استفاده حفاظ لیلیوم

شما می توانید از این حفاظ ها در هر مکان استفاده کنید. برای دیوار ساختمان محل زندگی، دیوار شرکت و محل کار، ویلا و هر محل دیگری می توانید از آنها استفاده نمایید. یکی از بهترین مکان ها برای استفاده، دیوار ویلا است. ویلای شما با استفاده از این نوع محافظ ها هم ظاهری بسیار خاصی پیدا خواهد کرد و هم اطمینان دارید در مواقعی که ویلای شما خالی از سکنه است، هیچ سارقی قادر به ورود از روی دیوار نخواهد بود.

حفاظ لیلیوم , حفاظ روی دیوار , حفاظ لیلیومی

ساخت و تولید حفاظ لیلیوم

ساخت حفاظ لیلیوم به این صورت است که ابتدا با استفاده از میلگردهایی به قطر 10 میلیمتر شاخه ها برش خورده و بر اساس نیاز شما ساخته می شود. توجه داشته باشید برای تولید یک محصول خوب، باید برشکاری قطعات با استفاده از گیوتین و به شکل مورب و اریب انجام شود. برای شاسی که حفاظ روی آن قرار می گیرد، از پروفیل هایی با ابعاد مختلف استفاده می شود. شاسی در این حفاظ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به همین خاطر بهتر است از شاسی هایی استفاده شود که ضخامت بالایی دارند.

در ساخت انواع نرده حفاظ شاخ گوزنی این حفاظ ها، جوش کاری بسیار مهم است. در زمان جوشکاری و در صورت به وجود آمدن گل جوش، باید به صورت کامل آنها را پاک نمود. عدم پاک کردن این گل جوش ها، منجر به از بین رفتن و زنگ زدگی حفاظ خواهد شد. لذا بهتر است محصول از تولیدکنندگانی خریداری شود که بسیار خبره بوده و نهایت دقت را در زمان ساخت به کار می برند.

مراحل تولید حفاظ لیلیوم 

استفاده از میلگرد ساده با سایز 10 میلیمتر . شاخه های میلگرد ابتدا در اندازه ای مختلف و طبق سفارش برشکاری میشود . برشکار ی قطعات باید به وسیله گیوتین و بصورت اریب و مورب باشند تا شاسی که شاکله اصلی روی آن قرار میگیرد میتواند از پروفیل 20*40 یا 40*60 یا 40*80 و تسمه و یا سپری باشد و بنا به ضخامت میگردها و ارتفاع حفاظ شاسی خاصی مورد استفاده قرار میگیرد .

مثلا برای نرده حفاظ لیلیوم با ارتفاع 1 متر استفاده از میلگرد قطر 10 و در ارتفاع 80 سانتیمتر شاسی سبکی مثل تسمه 6 سانت استفاده میشود. بصورت کلی شاسی بهترین حالت برای شاسی  از ورق ضخیم میباشد و چرا که تسمه با عرض مناسب و ضخامت مناسب بسیار مستحکم بوده و دچار پوسیدگی هم نمیشود.

خرید حفاظ لیلیوم

خرید حفاظ لیلیوم را با ما تجربه کنید. اگر قصد دارید محصولی تهیه کنید که به دقت، کلیه مراحل ساخت آن انجام شده است، مقاومت بالایی داشته و همچنین قیمت آن مناسب باشد، با ما تماس بگیرید. خرید این محصولات بسیار به صرفه بوده و امنیت شما را تامین می کند. اگر در شهرهای بزرگ مانند تهران، مشهد، اصفهان و … زندگی می کنید، و یا ویلایی در نقاط خلوط دارید، پیشنهاد ما استفاده از این حفاظ ها می باشد.

سفارش حفاظ لیلیوم

جهت سفارش حفاظ لیلیوم می توانید به دو صورت عمل کنید. یا تلفنی این محصول را خریداری نموده و یا در صورت امکان حضوری اینکار را انجام دهید. سفارش شما توسط کارشناسان ما ثبت شده و حفاظ در سریعترین زمان به شما تحویل داده خواهد شد.

حفاظ لیلیوم , حفاظ روی دیوار , حفاظ مدل لیلیوم , حفاظ طرح لیلیوم , حفاظ لیلیوم روی دیوار , حفاظ روی دیوار لیلیوم

نصب حفاظ لیلیوم

نصب حفاظ لیلیوم نیازمند دقت بسیار زیادی است. به صورت کلی امنیت یک حفاظ جدای از ساخت به نصب درست آن هم بستگی فراوانی دارد. زمانی که حفاظ به درستی نصب نشود، سارقین می توانند به سادگی از آنها

عبور کرده و هیچ تاثیری در امنیت نداشته باشد.

شیوه نصب صحیح این حفاظ ها به این صورت می باشد که ابتدا حفاظ شما ساخته می شود. معمولا آنها را در اندازه هایی به طول یک متر تولید می کنند. در زمانی که دیوار کشی انجام می شود، ابتدا پلیت و یا پین ها در فاصله های یک متری روی دیوار قرار می گیرند. در صورت استفاده از پین، دقت کنید که باید به صورت ضربدری نصب شوند. سپس نصاب، حفاظ را روی آنها قرارداده و نصب را به اتمام می رساند. انجام کلیه این موارد، نیازمند یک نصاب حرفه ای می باشد. بهتر است اینکار را به افرادی بسپارید که در نصب حفاظ تجربه کافی داشته باشند.

همچنین توصیه می شود نصب را هیچ گاه خودتان انجام ندهید. این حفاظ ها دارای نقاط تیز بسیار زیادی هستند و در صورتی که به خوبی با نصب آن آشنا نباشید، ممکن است به شدت آسیب ببینید. هزینه نصب زیاد نبوده و در برابر خطراتی که برای شما ایجاد می کند کاملا قابل چشم پوشی است.

حفاظ لیلیوم روی دیوار , حفاظ روی دیوار لیلیوم ,

مشخصات فنی حفاظ لیلیوم :

بعلت احتمال شکستگی از نقاط جوش, از نقاط ضعف حفاظ ها قلمداد میشود . علاوه بر آن اگر از الکترود معمولی روکشدار استفاده شود باید گل جوش از تک تک این نقاط تمیزشود در غیر اینصورت  چسبیدن رنگ به سطح کار شده و به مرور زمان باعث زنگ زدگی و پوسیدگی میشود.

روش نصب نرده و حفاظ لیلیوم :

حفاظ لیلیوم در قواره و سایز طولی یک متری تولید میشود بنابراین در زمان دیوار کشی باید پلیت یا پین های ضرب در گونه با فواصل یک متر کار گذاشته شوند . فاصله پین و یا همان قرار ضرب در گونه نکنه قابل توجه و مهم برای نصب با توجه به شکل حفاظ لیلیوم و اتصال آن به هم حتما از استقامت دیوار و پین ها اطمینان حاصل نمایید. چرا که ممکن است بعد از نصب خطر زیادی ایجاد نمایید.

پروژه های حفاظ لیلیوم

حفاظ شاخ گوزنی(حفاظ لیلیوم ) کرمانشاه

پروژه نرده روی دیوار(حفاظ لیلیوم) یکی از چند پروژه نرده کشی روی دیوار برای ارگان های دولتی است که توسط حفاظ برتر به انجام رسیده است . بعد از انتخاب گروه تولیدی حفاظ برتر به عنوان مجری برای طراحی و تولید نرده دیوار استانداری کرمانشاه توسط حراست استانداری کرمانشاه و شخص استاندار عقد قرار اد فی مابین طرفین مشاوران متخصص حفاظ برتر برای بازدید و طراحی به محل استانداری رفتند . در بررسی های انجام شده ،به این نتیجه رسیدیم که دیوار سست است و برای این کار نیاز از از ستون های 10سانتی برای تقویت دیوار استفاده شود .

زمان قرار داد 60 روز کاری طی شده بود . ما در این مدت نمونه اصلی که مورد توافق طرفین بود را در طول 3 متر اجرا کردیم . این نوع از اجرا برای این است که هیچ اختلافی بعد از ساخت و اتمام پروژه پیش نیاید (نمونه شاهد )

با توجه به در خواست مدیران حراست در تسریع نصب حفاظ برای دیوار استانداری کرمانشاه ،به محض این که 200 متر از نرده رو دیوار (حفاظ لیلیوم تولید میشد برای آسیب کمتر در هر تریلی 70 متر حفاظ لیلیوم از محل کارخانه بارگیری میشد و با نصابان به محل استانداری ارسال میشد . نصابان هم این 200 متر را در زمان 4 روز نصب میکردند . در این مدت هم 100 متر دیگر از حفاظ لیلیوم حاضر شده بود که آن هم ارسال میشد . این پروژه در طی 3 مرحله و در زمان مقرر ساخته ،ارسال و نصب شد .

نرده رو دیوار (حفاظ لیلیوم)را استاندار با ارتفاع 120 سانت درخواست کرده بود و دلیل انتخاب حفاظ لوکس لیلیوم میزان تردد اشخاص لشکری و کشوری بود که محل استانداری باید هم ایمن و هم زیبا باشد . در زمان ساخت حفاظ مهندس مقیم و در محل نصب پروژه در استانداری کرمانشاه مهندس ناظر کیفیت کنترل محصولات را چک میکردند.

نرده های محافظتی استانداری تماما با استفاده از جوش co2و رنگ کوره ای الکترو استاتیک در محل کارخانه تولید شد و جمعا در مدت 40 روز و توسط 14 تریلی به محل استانداری کرمانشاه حمل شد .گروه نصابان حفاظ برتر با بیمه کامل در زمان های ارسال حفاظ مستقر شده بودند و کلیه مراحل شامل تخلیه و پین گذاری و نصب را انجام میدادند.

حفاظ لیلیوم در کرمانشاه که برای دیوار استانداری ساخته و نصب شد حدود 780 متر از نوع حفاظ لیلیوم با رنگ کوره ای و رنگ سفید و طلائی با ارتفاع 120 سانتی متر اجرا شد. البته یاد آوری این مطلب هم خالی از لطف نیست که در ابتدا حراست استانداری کرمانشاه نرده محافظ نیزار(نرده حفاظ نیزار)را انتخاب کرده بودند که با توجه به جلسات متعدد بین حفاظ برتر و استاندار وقت نرده رو دیوار (حفاظ لیلیوم)به عنوان نرده اصلی انتخاب شد .

نرده رو دیوار(حفاظ لیلیوم)

گروه تولیدی حفاظ برتر مجری طره های نرده رو دیوار در ساعات اداری با شماره تلفن :56586755-021  و 56586756-021  و شماره همراه :09122403540  مهندس صادقی به صورت تمام وقت پاسخ گوی شما عزیزان است . در سال 1399 حفاظ برتر تحویل انواع نرده رو دیوار را در درب منازل و پروژه ای شما حتی در متراژ پائین به قیمت نمایندگی را برای تمام شهرستان ها از زاهدان گرفته تا بوشهر، نو شهر،شیراز ،مشهد گرفته تا یک منطقه محلی دور افتاده  را ضمانت مینماید و با خاطری آسوده از حفاظ برتر خرید نمائید. ضمنا لازم به ذکر است چنانچه هر گونه کپی برداری و نشر اکاذیب در مورد پروژه های حفاظ برتر مشاهده شود ،بخش حقوقی کارخانه تولید حفاظ برتر این حق را برای خود قائل است که فروشنده خاطی را معرفی کرده و علیه این سایت ها اقامه دعوی نماید .

مشاوره رایگان :09122403540

می توان گفت این حفاظ جزو زیباترین حفاظ های تولید شده تاکنون می باشد. از نظر امنیت حفاظ لیلیوم دارای امنیت بیشتری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی است. این حفاظ با الهام از گل زیبای فوق العاده این حفاظ گسترش از مرکز بوده که امکان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم می سازد.

جمع بندی و بررسی محصول

حفاظ های لیلیوم امنیت بسیار زیادی دارند. به عنوان مثال، در مقایسه با حفاظ های شاخ گوزنی بسیار امن تر می باشند. اما جدای از امنیت، نمای خاص و جذابی به محل می دهند. لذا می توان آنها را به عنوان یکی از بهترین محصولات انتخاب نمود. البته توجه داشته باشید، محصول را حتما از فروشندگان معتبر خریداری کنید. پس اگر به دنبال یک خرید ویژه هستید، این محصول را به شما پیشنهاد می کنیم. با ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

حفاظ لیلیوم روی دیوار , حفاظ روی دیوار لیلیوم , حفاظ لیلیوم ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


3 + چهار =

فهرست
Call Now Button