حفاظ ویژه شرکتی

حفاظ ویژه شرکتی نوع اصلاح شده حفاظ شاخ گوزنی شرکتی است با توجه به این که حفاظ شاخ گوزنی در مدل و سبک های مختلف تولید شده و همگی حفاظ های روی دیوار از نوع شاخ گوزنی از یک چیده مان استفاده میکنند در نهایت با توجه به این اصل که حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع حدود ۳ متر نصب میشود.  این طراحی حفاظ به صورتی انجام شود که هم امنیت و هم جلوه خاصی داشته باشد . گروه تولید حفاظ برتر همواره در جهت تامین امنیت و طراحی حفاظ کوشیده بهترین حفاظ ها را تولید وروانه بازار کند.

حفاظ شاخ گوزنی ویژه شرکتی

در حفاظ حفاظ شاخ گوزنی ویژه شرکتی گروه حفاظ برتر که حفاظ شاخ گوزنی ساده را همیشه نقد کرده است کلیه مشکلات حفاظ رفع و تبدیل به موانع عبور شده است .
شاسی کشی حفاظ شاخ گوزنی ویژه شرکتی از دو ریل موازی از نوع میلگرد 10استفاده شده است . در هر میله اصلی حفاظ شاخ گوزنی از قطعات 15سانتی نوک تیز به تعداد 3 عدد یک قطعه پایین و یک قطعهای وسط و قطعه دیگر در قسمت فوقانی تعبیه میشود . در قسمت پایین حفاظ در ردیف اصلی یک خم 25سانتی طراحی شده که قسمت وسط مانند فنس گونه شود و این بزرگترین مزیت یک حفاظ شاخ گوزنی میتواند باشد.

نحوه نصب حفاظ شاخ گوزنی ویژه شرکتی همانند نصب سایر حفاظ های شاخ گوزنی بنا به نوع دیوار است که در مقالات حفاظ مفصل به آن اشاره شده است.
قیمت حفاظ شاخ گوزنی ویژه شرکتی با توجه به ارتفاع و تراکم محاسبه میشود ‌. همان طور که در کلیه نرده حفاظ های روی امده است ارتفاع 70 و 80سانت قیمت یکسان دارند .

حفاظ ویژه شرکتی

حفاظ ویژه شرکتی

بهترین سایز در حفاظ شاخ گوزنی ویژه شرکتی ارتفاع 90سانت با عرض 65 و تراکم 10 است .

با توجه به تغییر قیمت میلگرد و مواد اولیه تولید حفاظ شاخ گوزنی بهتر است که با شماره تلفون 09122403540 جهت دریافت قیمت روز استعلام بگیرید . مشاوره رایگان را همواره مابه شما خریدار محترم حفاظ شاخ گونی توصیه میکنیم .

حتما در نصب حفاظ شاخ گوزنی به این مسئله اهمیت دهید تا پشیمانی به بار نیاید .
از حفاظ شاخ گوزنی ویژه شرکتی در تولیدی های دیگر با نام حفاظ بوته خواری ، حفاظ بوته ای ، حفاظ شاخ گوزنی پر تراکم ،حفاظ شاخ گوزنی آبشاری اشاره شده است.

حفاظ ویژه شرکتی

حفاظ ویژه شرکتی یکی از بهترین نرده حفاظ های طراحی شده در گروه تولیدی حفاظ برتر است که نه تنها تمام نکات ضعف در نرده حفاظ های شاخ گوزنی را مرتفع نموده است بلکه این نقاط ضعف را تبدیل به نقطه قوت نموده است . خریداران نرده حفاظ شاخ گوزنی علاوه بذ امنیت به دنبال شکیل بودن نرده حفاظ روی دیوار هم هستند ، گروه تولیدی حفاظ بر تر در این راستا با توجه به اهمیت موضوع در تمام محصولات خود به خصوص حفاظ ویژه شرکتی ، ایمنی و شکیل بودن حفاظ را دو عامل اساسی و بازدارنده در حفاظ تلقی کرده و با توجه به این دو شاخصه ،بهترین نرده حفاظ روی دیوار از نمونه شاخ گوزنی را با نام تجاری حفاظ ویژه شرگتی روانه بازار نموده است .

حفاظ ویژه شرکتی و قیمت محصول

با توجه به این که در محصول های طراحی شده حداکثر بهره وری از قطعات به کار رفته در محصولات انجام میگیرد . ما نیز در طراحی و تولید نرده حفاظ ویژه شرکتی سعی نموده ایم که حداکثر بازدارندگی را با کمترین هزینه ممکن تولید کنیم . قیمت حفاظ شاخ گوزنی ویژه شرکتی نیز همانند سایر نرده حفاظ های تولید شده در گروه تولیدی حفاظ برتر است .

۴ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • احسان محمدی
  ۱۳۹۷-۰۹-۲۳ ۱۰:۳۵

  با سلام
  اینجور که بنده متوجه شدم حفاظ شرکتی هم از لحاظ جوش کاری محکم هست هم از لحاظ رنگ و تراکم و شلوغی کار
  برای مشاوره و خرید باهاتون تماس میگیرم شنبه

  پاسخ
 • سینا معصومی
  ۱۳۹۸-۰۶-۱۱ ۰۴:۱۷

  حفاظ شاخ گوزنی شرکتی چیست . مطلبی که نوشته بودید در مورد حفاظ شاخ گوزنی شرکتی مفهوم نبود و عکس هم گویا نبود . برای دماوند ۷۰ متر حفاظ شاخ گوزنی احتیاج دارم لطفا با در نظر داشتن کیفیت ، قیمت حفاظ شاخ گوزنی رای برای بنده ایمیل کنید . سپاس گزارم

  پاسخ
 • سلام
  حفاظ ویژه شرکتی بهتر است یا حفاظ بو ته ای . ممنون نیشوم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • سلام
   حفاظ ویزه شرکتی ، نوع طراحی شده حفاظ شاخ گوزنی است ، در طراحی حفاظ شرکتی تمامی ایرادات وارده به حفاظ شاخ گورنی مرتفع شه و هم ار نظر شکل و امنیت موجه تر از حفاظ شاخ گوزنی است . ضمنا قیمت حفاظ شاخ گوزنی شرکتی بیشتر از حفاظ شاخ گوزنی نیست . حفاظ بوته ای نمونه جدید تری از حفاظ شاخ گوزنی است که شکل طراحی متفاوت تری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی دارد . در جواب سوال شما میتوان گفت که حفاظ بوته ای قطعا بهتر است فقط بستگی به میزان بودجه شما دارد.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


+ 2 = یازده

فهرست
Call Now Button