برای نرده دیوار باغ باید از چه نوع حفاظ است

در قدیم از فنس Garden wall fence یا توری فلزی metal mash  برای دیوار کشی باغ ها استفاده می شد و در اصل دیواری وجود نداشت که بخواهیم از نرده روی دیوار باغ استفاده کنیم . با گذشت زمان و ارزش پیدا کردن باغ از نظر قیمت و ثمره و استفاده مردم از باغ ها برای استراحت به مرور زمان بیشتر باغ ها دیوار کشی شدند . برای ایجاد امنیت هم از شیشه خورده یا چوب های خشک استفاده می‌کردند . بعد از تفکیک باغ های بزرگ و ساخت باغ ویلا های کوچک و دزدی پمپ آب و سایر مایحتاج اولیه باغبان ها ، استفاده از نرده شاخ گوزنی و حفاظ آبشاری برای نرده دیوار باغ رایج شد .

انواع حفاظ شاخ گوزنی ، قیمت حفاظ شاخ گوزنی ، قیمت حفاظ شاخ گوزنی در ساوه ، قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج ، قیمت حفاظ شاخ گوزنی در دماوند

امروز دیگر باغ ها ، هم شبیه یک ویلای ساده ساخته شده اند و با باغ های بزرگ منبع درآمدی برای کشاورزان شده است بنا بر این برای حفظ اموال و دارایی و ایجاد امنیت روی دیوار باغ ها هم نرده کشی شد. حفاظ شاخ گوزنی با توجه به قیمت مناسب خود به یک انتخاب مناسب به عنوان نرده دیوار باغ تبدیل شده است .
برای باغ های میوه که معمولا بزرگ هستند از حفاظ شاخ گوزنی کم تراکم با ارتفاع ۷۰ تا۹۰ سانت بیشتر استفاده میشود .نرده دیوار باغ بیشتر برای جلوگیری از ورود سارقان ولگرد و دله دزد نصب می‌شود .
برای باغ های دارای ساختمان که در آن ها افراد ساکن هستند و دارای ساختمان و امکانات هستند ، از حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ بوته ای برای نرده دیوار باغ استفاده می‌شود .عرض بالا و ارتفاع مناسب سبب می‌شود تا افرادی که به عنوان تفریح و استراحت به باغ ها میروند احساس آرامش دست دهد .تراکم به تعداد شاخه اصلی در طول دو متری را میگویند و هرچه این تعداد این شاخه ها بیشتر باشد نرده دیوار بکار رفته زیبا تر و امن تر خواهد بود .شاخک های اصلی بلند تر از بقیه شاخه ها هستند این سبب می‌شود که نرده حفاظ روی دیوار ایمن شود .

کدام نوع نرده دیوار باغ بهتر است ؟

برای این بدانیم کدام نوع نرده دیوار باغ بهتر است ، باید ببینم هدف اصلی ما از خرید نرده برای باغ چیست . آیا فقط برای حفظ محصول و میوه می‌خواهیم نرده دیوار باغ نصب کنیم . یا اینکه در نظر داریم به صورت اساسی اموال و دارائی هایمان هم ایمن و به دور از دسترس سارقان باشد . برای این کار نیاز به بررسی بیشتر داریم و اینکه بدانیم کدام نرده دیوار باغ بهتر است در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

نرده دیوار باغ ارزان :  اگر باغ شما دیوار مناسب و مقاومی ندارد ، به عنوان مثال خشتی است یا این که از پی مناسبی ندارد یا سست است و …. بهتر است که ابتدا برای دیوار باغ هزینه کرده و دیواری مناسب برای باغ بکشید . البته که همواره امنیت مهم است ، اگر الان نمی‌خواهید  هزینه کنید و  فقط قصد دارید راه را برای سارقان ببندید بهتر است از حفاظ شاخ گوزنی درجه 2 یا حفاظ دست دوم به عنوان نرده دیوار باغ استفاده کنید حتی می‌توانید نرده دیوار باغ  را بدون رنگ خریداری کنید تا در فرصت مناسب و هنگام باز سازی دیوار باغ نرده ها را باز کرده و با توجه به شکل ساختمان و دیوار تان رنگ کنید .

در صورتی دوم که باغ شما دارای دیوار مناسب است و دیوار باغ تان استقامت کافی دارد از نرده حفاظ مناسب برای دیوار باغ استفاده کنید . در این مورد شما بسیار راحت تر می‌توانید نرده دیوار باغ را انتخاب کنید . نرده حفاظ شاخ گوزنی با تراکم 12 ردیف با ارتفاع 120 یا 100 بهترین گزینه برای محافظ فلزی دیوار باغ است . شما با نصب این حفاظ اطمینان خواهید یافت که دیگر افراد مهاجم و غریبه حتی هوس عبور از دیوار باغ شما را با وجود نگهبانان فلزی ( حفاظ شاخ گوزنی دیوار باغ ) را نکنند . به واقع در بسیاری از موارد شما در صورتی که انتخاب مناسبی برای نرده دیوار باغ تان داشته باشید هر رهگذری نگاهی تحسین آمیز را به دیوار و حفاظ روی دیوار باغ خواهد داشت .

در این راه و انتخاب نرده حفاظ برای دیوار باغ گروه تولیدی حفاظ برتر مشاورانی خبره و کار آزموده را صرفا جهت ارائه مشاوره به شما خریداران محترم اختصاص داده است تا بتوانند در این مواقع به عنوان یک کارشناس نظر خود را به شما ارائه دهند ، صد البته که انتخاب کننده نهائی شما هستید . شماره تلفن های 56586755-021 و 56586756 در ساعات اداری و شماره تلفن 09121351284  مهندس صادقی در خدمت شما هستند .

نحوه نصب صحیح نرده دیوار باغ :نصب دیوار باغ به عوامل زیادی بستگی دارد  ، ولی در شرایط معمول کمی با نصب نرده حفاظ دیوار ساختمان فرق دارد. در نصب نرده حفاظ دیوار ساختمان ، شکل و ارتفاع دیوار همسایگان و حریم کوچه سبب می‌شود تا نصابان کمی امنیت را با ملاحظات شهری رعایت کنند. در نرده کشی روی دیوار باغ این شیوه کمی متفاوت تر است . برای حفظ بیشتر امنیت برای باغ می‌توانید با کمی زاویه نرده حفاظ روی دیوار باغ را به سمت بیرون جوش دهید تا نوک تیز میله ها به سمت فردی باشد که از بیرون به داخل می‌خواهد نفوذ کند. اساسا این نوع نصب منطقی ترین شیوه نصب حفاظ روی دیوار است . چرا که با دادن این زاویه دیگر نه جای پائی روی میله خواهد بود نه دسترسی بر روی دیوار امکان پذیر است .

قیمت نصب نرده دیوار باغ : 

با توجه به این که دیوار باغ ها معمولا بیشتر از 30 متر است ، نصب نرده دیوار باغ اعم از حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ نیزار و …. برحسب طول متری 15000تومان بیشتر نخواهد بود . این هزینه شامل کلیه امور مانند بارگیری ، تخلیه ، سوراخ کردن دیوار باغ ، جوشکاری حفاظ و لکه گیری خواهد بود و هیچ هزینه ای به آن افزوده نخواهد شد . فقط در نظر داشته باشید که کلیه کارهائی که توسط پیمانکار یا خود شما (نرده دیوار باغ)انجام می‌شود، باید تحت پوشش بیمه حوادث و رفع مسئولیت مدنی کارفرما با ذکر آدرس و نام  نصاب ها باید باشد .  نصب حفاظ شاخ گوزنی بسیار خطرناک است و این خطر در زمان نصب نرده دیوار باغ بسیار بیشتر خواهد شد. بنا براین طبق ماده 60 قانون  بیمه ، الزام پیمانکار و نصاب و داشتن بیمه به عهده شما بوده و بدون مشاهده برگه ماموریت نصب حفاظ  در ارتفاع ، به هیچ وجه اجازه نصب نرده دیوار باغ را ندهید ( با توجه به این که زمان نصب حفاظ شاخ گوزنی کمتر از 3 تا 4 روز است می‌توانید تنها با یک تماس با دفاتر بیمه  صورت تلفنی و پیک با کمترین هزینه این خطر بزرگ را در نصب بیمه مرتفع نمایید .

نصب حفاظ دیوار باغ ، نرده دیوار باغ ، امنیت حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ شاخ گوزنی در قم ،حفاظ شاخ گوزنی در شیراز ، حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان ،قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی ، قیمت حفاظ شاخ گوزنی ، درب پارکینگ ، درب ویلا، درب ویلائی جدید  

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


+ 1 = چهار

فهرست
Call Now Button
مشاوره رایگان!!