پروژه های حفاظ :اندازه کیری و مشاوره توسط گروه تولیدی حفاظ برتر انجام شده است و نصب بهخ عهده 

برخی از پروژه های حفاظ روی دیوار  اجرا شده توسط حفاظ برتر در ایران و خارج از ایران

حفاظ شاخ گوزنی  و حفاظ برتر در زمان فعالیت خود موفق به انجام پروژه های بزرگی شده است که نتیجه تلاش گروه حفاظ برتر در تولید انواع حفاظ شاخ گوزنی که حفاظ شاخ گوزنی ‘ حفاظ شاخ  حفاظ شاخ گوزنی مدل نیزار از انها است. در این بخش به تعدادی از پروژه های انجام شده در بخش شاخ گوزنی اشاره مینمائیم.

پروژه های حفاظ

پروژه حفاظ شاخ گوزنی قم : پروژه 1400 متری بیمارستان امام رضا مدل شاخ گوزنی با رنگ کوره ای چکشی در شهر قم به ادرس قم ابتدای کمر بندی اراک بیمارستان امام رضا که یکی از پروژه های برتر بااتکا به نیروی خلاق خود این ایتم را هم به خوبی مدیریت کرده و کاری بسیار زیبا و قابل قبول از گروه تولید حفاظ برتر بود.

پروژه های حفاظ

پروژه های حفاظ  انجام شده در عراق :

در سال ۹۵ پروژه بسیار سخت محل اقامت کاردار ایران در کربلا را از نوع حفاظ شاخ گوزنی ‘ مدل نیزار به ارتفاع یک متر وبیست سانتی متر با میلگرد سایز 12 در ظرف تنها 45 روز انجام و تحویل داد .این پروژه حفاظ نیزار با توجه به مسائل امنیتی کشور عراق و  محل مورد نظر و امنیتی بودن ان پروژه ای بسیا سخت بود  که توان مقاومت در دمای 45 درجه ای کربلا را داشته باشد که ان هم توسط گروه رنگ حفاظ برتر انجام شد. در پی انجام این پروژه ‘ چند پروژه دیگر در شهر کربلا و نجف به شرکت ارجاع داده شد .

یکی دیگر از پروژه های حفاظ که در عراق انجام شده در بغداد در فلکه صباع است که منزل شخصی یک شهر وند عراقی بود . گروه تولیدی حفاظ برتر با توجه به کادر مجرب و فعال آماده پذیرش و نصب هر گونه سفارش اعم از درب پارکینگ ، درب فرفورژه ، پنجره و پروژه حفاظ نرده روی دیوار در عراق است . شما میتوانید با شماره 09122403540 مشاور فروش بخش عربی حفاظ برتر تماس بگیرید.

پروژه های حفاظ
این پروژه به دلیل استفاده سازنده از نوعی پلی ارتان روی دیوار و نانو بودن دیوار شرایط سختی داشت همان گونه که در بالا امده حفاظ برتر در هیچ موردی سخت بودن پروژه را دست اویزی برای کم کردن کیفیت نکرده و گروه حفاظ برتر توانسته اساتید جوشکاری co2 ‘ رنگ کوره ای AV ‘ UV (مقاوم در بابر رطوبت و گرگا) ‘ و گروه ویژه نصابان متبحر را جمع اوری کند. شاخ گوزنی تولید شده در گروه حفاظ برتر از نظر تنوع رنگ و نوع استفاده از میلگرد فابریک و نصب اصولی مارا جزء بهترین تولید کنندگان قرار داده است.

 پاسخ به سوالات رایج در باره چرا باید از حفاظ استفاده کنیم ؟

آنچه یک خریدار حفاظ قبل اتز نصب باید بداند ؟

پیشنهاد برای حفاظ روی دیوار ساختمان و بهترین نوع حفاظ ساختمان کدام است ؟

پروژه های حفاظ : حفاظ شاخ گوزنی در رشت

یکی از پرو.ژه های انجام شده حفاظ برتر در گیلان برای آقای آرمون است . این پروژه حفاظ شاخ گوزنی 215 متر و از نوع شاخ گوزنی درجه یک با ارتفاع 80 سانت و تراکم 18 سرشاخه است . ادرس دقیق این پروژه در منطقه استان گیلان ، شهر سیاهکل ،روستای نصر آباد واقع شده است .قیمت حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع 80 سانت برای این خریدار 110000هزار تومان لحاظ شده است . رنگ سفید الکترو استاتیک با روکش پلی استر است . اندازه گیری توسط گروه تولیدی حفاظ برتر انجام شده است و حمل تا محل پروژه را هم تیم تولید حفاظ شاخ گوزنی انجام داده است . نصب به عهده خود خریدار است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


دو × = 8

فهرست
Call Now Button