تولید کنندگان حفاظ روی دیوار

www.hefazbartar.com


تولید  کنندگان روی دیوار به ترتیب کیفیت و تنوع محصولات عبارتند از :  گروه تولیدی حفاظ برتر تولید کننده انواع محصولات نرده حفاظ روی دیوار شامل حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته خاری ، نرده حفاظ کلاسیک ، نرده روی دیوار ، حفاظ روی دیوار است . شما میتوانید انواع محصولات تولیدی این گروه را با کیفیت عالی با جوش کاری co2 و رنگ الکترو استاتیک خریداری نمیایید . در این مجموعه مشاوره و بازدید در محل پروژه به صورت رایگان انجام میگیرد و کلیه سفارشات شما بر حسب دیوار ساختمان شما تولید میشود .بازدید از این گروه تولید کننده حفاظ روی دیوار کرج ، شهریار ، تهران بدون هیچ گونه محدودیتی ازاد میباشد و شما میتوانید به راحتی از خطوط تولید کارخانه دیدن نمایید.

تولید کنندگان حفاظ روی دیوار : حفاظ ثامن

ثامن حفاظ محصولات شاخ گوزنی و درب خود را با قیمت مناسب با جوش co2 و رنگ کوره ای تولید میکند. چرا میتوان آسوده از گروه تولیدی ثامن حفاظ خریداری نمایید. ثامن حفاظ یکی از بزرگترین تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای در سبک های عادی و حفاظ نخلمرداب و حفاظ لیلیوم در سبک لوکس است . پیشنهاد مینماییم حتما قبل از خرید یا واریز هرگونه وجه تقاضای بازدید از محل تولید را از مدیریت فروش ثامن حفاظ داشته باشید ، بیشتر تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی در زمینه بازدید از محل تولید دچار چالش و مشکل هستند، گروه تو لیدی درب سازه نیز یکی از تولید کنندگان حفاظ است که میشود گفت رتبه چهارم را دربین تولید کنندگان دارد . این گروه تولیدی نیز در زمینه تولید انواع درب و نرده حفاظ فعالیت دارد . کیفیت در مرحله اول و جوش co2 از بزرگترین محاسن این تولیدکننده حفاظ شاخ گوزنی است .   .این کارگاه تولیدی از سال ۱۳۹۲ شروع به کار کرده است . شما میتوانید از این فروشگاه یک محصول شاخ گوزنی و یا نهایت یک حفاظ بوته ای بگیرید با قیمت 1متر آن 149000هزار تومان .

گروه حفاظ بان

www.hefazban.com

یک حفاظ شاخ گوزنی با مدل طراحی شده توسط خودشان بخرید . البته ترکیب از میلگرد 8و 10که تراکم 13را تولید نمیکنند . به تازگی حفاظ لیلیوم هم تولید میکنند .و رنگ کوره ای هم دارند .ملی برای خرید حفاظ نیزار باز هم باید دنبال شرکتی دیگر باشید . در گروه تولیدی حفاظ بان بیشترین تمرکز بر روی تولید محصول حفاظ شاخ گوزنی با تراکم بالا و حفاظ نیزار میباشد .این گروه تولیدی از سال 1394 شروع به تولید کرده و محصولات شاخ گوزنی خوبی را تولید و ارائه مینماید.

گروه تولیدی حفاظ سازه

www.hefazsazeh.com

در زمینه امور ساختمانی بابت درب و حفاظ میتوانید به دو سایت حفاظ  که این سایت در زمینه حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای و حفاظ لیلیوم و حفاظ نیزار را با یک میلگرد نرم متوسط خریداری کنید . در مجموعه حفاظ سازه طرح از شما و تولید

گروه تولیدی آهن سازه

www.ahansaze.com

در وبسایت گروه صنعتی آهن سازه شما میتوانید به راحتی به لیست قیمت تولیدات این گروه دسترسی داشته باشید . و محصولات مورد نظرتان را بر حسب قیمت لیست خریداری نمایید توحه داشته باشید که قیمت های مندرج در لیست حتما جای تخفیف دارد ، حفاظ لیلیوم تنها مدلی از نرده حفاظ روی دیوار است که تراکم در آن وجود ندارد و واژه پر تراکم در این نوع محصول غیر از گمراه کردن خریدار هیچ گونه مفهوم و معنیی ندارد ، شما میتوانید با بازدید از وبسایت حفاظ برتر تفاوت محصول تولیدی با نام لیلیوم صنعتی را با سایر حفاظ ها مشاهده کنید . تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی اگر صرفا محصول حفاظ روی دیوار را تولید کنند به دلیل نداشتن تجهیزات کافی جهت جوش و رنگ نمیتوانند محصولات با کیفیتی تولید کنند .

تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی در شهرستان ها :

حفاظ برتر با توجه به توان تولیدی بالا در بیشتر شهرستان ها اقدام به اعطای نمایندگی فروش کرده است . در استا مازندران با توجه به اینکه تولید کننده نرده حفاظ روی دیوار، به صورت تخصصی نداریم ، در شهرهای بابل ، نوشهر ، انزلی میتوانید به سادگی نرده حفاظ دور دیوار خود را به قیمت تهران تهیه کنید. فقط متراژ های کمتر از 30 متر احتمالا باید هزینه انبار داری و کرایه پرداخت کنند. ساختمان های بالاتر از 30 متر میتوانند با مراجعه به دفتر نمایندگی ها و بزدید از محصولات تقاضای خریذ از کارخانه و ارسال مستقیم داشته باشند که طبعا در هزینه های جاری تغییر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


− یک = 4

فهرست

تماس

مشاوره رایگان!!