تولید کنندگان حفاظ روی دیوار

www.hefazbartar.com


تولید  کنندگان روی دیوار به ترتیب کیفیت و تنوع محصولات عبارتند از :  گروه تولیدی حفاظ برتر تولید کننده انواع محصولات نرده حفاظ روی دیوار شامل حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته خاری ، نرده حفاظ کلاسیک ، نرده روی دیوار ، حفاظ روی دیوار است . شما میتوانید انواع محصولات تولیدی این گروه را با کیفیت عالی با جوش کاری co2 و رنگ الکترو استاتیک خریداری نمیایید . در این مجموعه مشاوره و بازدید در محل پروژه به صورت رایگان انجام میگیرد و کلیه سفارشات شما بر حسب دیوار ساختمان شما تولید میشود .بازدید از این گروه تولید کننده حفاظ روی دیوار کرج ، شهریار ، تهران بدون هیچ گونه محدودیتی ازاد میباشد و شما میتوانید به راحتی از خطوط تولید کارخانه دیدن نمایید.

تولید کنندگان حفاظ روی دیوار : حفاظ ثامن

ثامن حفاظ محصولات شاخ گوزنی و درب خود را با قیمت مناسب با جوش co2 و رنگ کوره ای تولید میکند. چرا میتوان آسوده از گروه تولیدی ثامن حفاظ خریداری نمایید. ثامن حفاظ یکی از بزرگترین تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای در سبک های عادی و حفاظ نخلمرداب و حفاظ لیلیوم در سبک لوکس است . پیشنهاد مینماییم حتما قبل از خرید یا واریز هرگونه وجه تقاضای بازدید از محل تولید را از مدیریت فروش ثامن حفاظ داشته باشید ، بیشتر تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی در زمینه بازدید از محل تولید دچار چالش و مشکل هستند، گروه تو لیدی درب سازه نیز یکی از تولید کنندگان حفاظ است که میشود گفت رتبه چهارم را دربین تولید کنندگان دارد . این گروه تولیدی نیز در زمینه تولید انواع درب و نرده حفاظ فعالیت دارد . کیفیت در مرحله اول و جوش co2 از بزرگترین محاسن این تولیدکننده حفاظ شاخ گوزنی است .   .این کارگاه تولیدی از سال ۱۳۹۲ شروع به کار کرده است . شما میتوانید از این فروشگاه یک محصول شاخ گوزنی و یا نهایت یک حفاظ بوته ای بگیرید با قیمت 1متر آن 149000هزار تومان .

گروه حفاظ بان

www.hefazban.com

یک حفاظ شاخ گوزنی با مدل طراحی شده توسط خودشان بخرید . البته ترکیب از میلگرد 8و 10که تراکم 13را تولید نمیکنند . به تازگی حفاظ لیلیوم هم تولید میکنند .و رنگ کوره ای هم دارند .ملی برای خرید حفاظ نیزار باز هم باید دنبال شرکتی دیگر باشید . در گروه تولیدی حفاظ بان بیشترین تمرکز بر روی تولید محصول حفاظ شاخ گوزنی با تراکم بالا و حفاظ نیزار میباشد .این گروه تولیدی از سال 1394 شروع به تولید کرده و محصولات شاخ گوزنی خوبی را تولید و ارائه مینماید.

گروه تولیدی حفاظ سازه

www.hefazsazeh.com

در زمینه امور ساختمانی بابت درب و حفاظ میتوانید به دو سایت حفاظ  که این سایت در زمینه حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای و حفاظ لیلیوم و حفاظ نیزار را با یک میلگرد نرم متوسط خریداری کنید . در مجموعه حفاظ سازه طرح از شما و تولید

گروه تولیدی آهن سازه

www.ahansaze.com

در وبسایت گروه صنعتی آهن سازه شما میتوانید به راحتی به لیست قیمت تولیدات این گروه دسترسی داشته باشید . و محصولات مورد نظرتان را بر حسب قیمت لیست خریداری نمایید توحه داشته باشید که قیمت های مندرج در لیست حتما جای تخفیف دارد ، حفاظ لیلیوم تنها مدلی از نرده حفاظ روی دیوار است که تراکم در آن وجود ندارد و واژه پر تراکم در این نوع محصول غیر از گمراه کردن خریدار هیچ گونه مفهوم و معنیی ندارد ، شما میتوانید با بازدید از وبسایت حفاظ برتر تفاوت محصول تولیدی با نام لیلیوم صنعتی را با سایر حفاظ ها مشاهده کنید . تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی اگر صرفا محصول حفاظ روی دیوار را تولید کنند به دلیل نداشتن تجهیزات کافی جهت جوش و رنگ نمیتوانند محصولات با کیفیتی تولید کنند .

تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی در شهرستان ها :

حفاظ برتر با توجه به توان تولیدی بالا در بیشتر شهرستان ها اقدام به اعطای نمایندگی فروش کرده است . در استا مازندران با توجه به اینکه تولید کننده نرده حفاظ روی دیوار، به صورت تخصصی نداریم ، در شهرهای بابل ، نوشهر ، انزلی میتوانید به سادگی نرده حفاظ دور دیوار خود را به قیمت تهران تهیه کنید. فقط متراژ های کمتر از 30 متر احتمالا باید هزینه انبار داری و کرایه پرداخت کنند. ساختمان های بالاتر از 30 متر میتوانند با مراجعه به دفتر نمایندگی ها و بزدید از محصولات تقاضای خریذ از کارخانه و ارسال مستقیم داشته باشند که طبعا در هزینه های جاری تغییر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


× 8 = سی دو

فهرست

تماس

مشاوره رایگان!!