پنجره دوجداره upvc  و حفاظ برتر

پنجره دوجداره upvc ، ما در گروه تولیدی حفاظ برتر هدف خود را ایجاد یک کلینیک تخصصی ساختمان قرار دادیم و در این راستا تمامی تلاش خود را به کار گرفتیم تا با راه اندازی خطوط تولیدی در بخش ساختمان نیاز های یک سازنده را مرتفع کنیم ، ما با تولید انواع درب پارکینگ و نفر رو ، راه پله ، نرده بالکن ، نرده تراس  و انواع درب  انباری در سال 1379 شروع کردیم  و در بخش امنیت  داخلی ساختمان انواع حفاظ روی دیوار(حفاظ شاخ گوزنی) و درب های ضد سرقت به همراه انواع درب و  پنجره دو جداره upvc یو پی وی سی ، با انواع پروفیل ویستابست ، پروفیل وین تک با بهترین ابزار و یراق ترکیه که توسط این مجموعه وارد میشود ادامه دادیم . هدف ما بیشتر ارائه خدمات ساختمان در حوضه های مختلف به سازنده گان ، معماران و مهندسین عزیز است تا بتوانند با آرامش خاطر کلیه محصولات مورد نیاز را از یک محل مشخص و تولید کننده سطح اول خریداری کنند . به هیچ وجه محصولات حفاظ برتر برون سپاری نمیشود و صفر تا صد کلیه محصولات در کارخانه تولید میشود که بازدید برای تمامی شما بزرگواران آزاد است .راه های ارتباطی شما با گروه تولیدی حفاظ برتر شماره تلفن های ثابت 56586756-021 ، 56586755-021 ، 56586757-021 و شماه تلفن مستقیم مدیر فروش بخش در و پنجره upvc یو پی وی سی : 09122403540 مهندس صادقی  است . بازدید و مشاوره برای تمامی شما عزیزان رایگان است .

شروع کنید ! صرفه جویی در هزینه انرژی در پول خود در سرمایش و گرمایش صرفه جویی کنید به گرما یا سرمای مطبوع خود برسید . با استفاده از پنجره دو جداره upvc  حفاظ یرتر میتوانید شرایط را به نفع خود تغییر دهید . داغ یا سرد … دوست دارید سرما یا گرما را تجربه کنید؟

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دو جداره upvc : چرا حفاظ برتر

گروه تولیدی حفاظ برتر با استفاده از پروفیل های استاندارد اقدام به تولید انواع درب و پنجره دو جداره Upvc  مینماید که این امر منجر به صرفه جویی و کاهش هزینه های انرژی  شما برای گرم کردن محل زندگی یا کار در زمستان و  یا خنک سازی توسط کولرهای آبی و گازی خانه شما  توسط پنجره دو جداره  UPVC  یو پی وی سی است ،بیشتر پنجره های یو upvc  مجهز به شیشه های دو جداره و ۳ جداره هستند که میتوانند خانه شما را در تمام طول سال در برابر سرما یا گرما حفظ کنند . اگر شما همچنان مایل به استفاده از یک سیستم تهویه مطبوع برای سرمایش منزل یا گرم کردن اسان منزل با رادیات های پکیج در شرایط شدید آب و هوایی هستید، هزینه های انرژی شما کمتر خواهد بود. زیرا هدر رفت حرارت از طریق پنجره Upvc کاملا محدود شده است.پنجره دوجداره upvc
در حال حاضر اکثر معماران و طراحان محصولات تولیدی  حفاظ برتر را در زمینه  درب و پنجره  upvc گروه صنعتی حفاظ برتر را برای استفاده در تأسیسات خانگی و تجاری را در دستور کار خود قرار داده اند ، تا اهداف صرفه جویی در انرژی مورد نیاز در استاندارد های بین المللی درب و پنجره Upvc را برآورده سازند. هنگام استفاده از شیشه دوجداره، مقادیر بسیار پایین « U « را می توان به دست آورد، شرایطی را که در مطابق قوانین ساخت و ساز بین المللی مطابقت داشت باشد.

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

امن و امان با درب و پنجره دو جداره  UPVC

درب و پنجره های دو جداره UPVC حفاظ برتر ارائه امنیت بی سابقه ای دارند.این درب و پنجره های دو جداره UPVC مجهز به سخت افزار قفل از چند نقطه، امنیت را بسیار مقاوم و مناسب کرده است ، برای شکستن در از طریق یک پنجره دو جداره و درب قفل شده با پروفیل های UPVC گروه تولیدی حفاظ برتر باید کاری دشوار و سخت انجام دهید . در پنجره های UPVC همچنین می توانند.

پروفیل های UPVC تولید شده در حفاظ برتر در برابر احتراق و آتش سوزی به صورت خود خاموش یا غیر قابل اشتغال در شرایط عادی هستند که این آرامش خاطر را برای افراد خانواده ما در ذهن خود به ارمغان میاورد.

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

تمیز کردن درب و پنجره UPVC یک کار سخت نیست !

درب و پنجره های UPVC برای صرفه جویی در وقت و هزینه های انرژی ساخته شده است. آنها هرگز نیازی به سنگ شویی ، نقاشی یا رنگ کاری ندارند. درب و پنجره های UPVC ساخت حفاظ برتر هرگز دچار پوسیدگی و خم شدن نمی شوند ، شما مدت زمان بیشتری را میتوانید بدون استرس و نگرانی از بابت خرابی یا افت لولا های درب و پنجره رابا لذت، استراحت در محل زندگی خود بگذرانید.شما می توانید پنجره ها را با یک پارچه نرم و پاک کننده خانگی ، خانگی پاک کنید تا گرد و غبار را پاک کنید.

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره ها و درب ها در هر ساختمان ضروری هستند، با این حال اغلب پنجره ها و درهای ناکارآمد استفاده می شوند و باعث ناراحتی خانه می شوند. راه حل این است که پنجره ها و درب هایی را که اجازه می دهد نور را به خانه بیاورند، نصب کنید، اما به رغم شرایط آب و هوایی خارج از منزل، راحت و راحت می شوید. به عبارت دیگر: استفاده از شیشه در یک پنجره .

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

معنی پنجره دو جداره چیست ؟

پنجره های دو درب شیشه ای و یا درها، قاب های uPVC با دو لایه پنجره های دو درب شیشه ای و یا درها، قاب های uPVC با دو لایه شیشه ای با فاصله 12 تا 16 میلی متر بین آنها قرار دارند. شکاف بین دو لایه با یک نوار اسپری حاوی حاوی عادی هوا یا با گاز آرگون پر شده است. واحد شیشه ای مهر و موم شده است و مستحکم است و به قاب uPVC نصب شده است. و به این ترتیب باعث می شود که انرژی کارآمد باشد. در برخی از کشورها لعاب سه گانه برای افزایش بهره وری انرژی یک ساختمان استفاده می شود. این نوع روش استفاده از 3پنجره هم اکنون در ایران هم ساخته میشود.

پنجره دو جداره یو پی وی سی

پنجره دوجداره upvc  به همراه مزایا و معایب

صدا و هوای خارج از خانه به راحتی با فضای داخل خانه تداخل ایجاد نمی کند. اگر امروزه بخواهید خانه خود را گرم یا سرد کنید، و در این سرد و گدم کردن نیاز به انرژی کمتری را خواستارید از درب و پنجره عایق دار UPVC استفاده کنید . زیرا درجه حرارت تولید شده در داخل به خارج نمی رسد.
پنجره ها و درب های پنجره دو جداره تقریبا محکم هستند و منزل را از ورود گرد و غبار را حفظ می کنند.
قیمت پنجره دوجداره ، قیمت پنجره دوجداره upvc – حفاظ برتر قیمت های نوشته شده در این سایت با اندازه های کاملا فرضی قیمت های نوشته شده در این سایت با اندازه های کاملا فرضی می باشد.

درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی

اتصویر پنجره دو جداره یو پی وی سی

جهت محاسبه و مشاوره دقیق پروژه خود می توانید با کارشناسان حفاظ برتر تماس حاصل فرمایید.

شماره تلفن مستقیم کارشناس 09122493540

پنجره دو جداره upvc : نحوه محاسبه قیمت درب و پنجره دوجداره upvc را نمی شود با اعداد ابعاد تقریبی پنجره و تعداد بازشو های و نوع لولا های آن بطور دقیق محاسبه کرد برای این که میزان پروفیل بر مبنای متر طول و شیشه دوجداره بر مبنای متر مربع و تعداد باز شو و نوع ابزار و لولا و یراق بستگی دارد. در این نوشته قصد داریم محاسبه قیمت انواع پنجره دو جداره با ابعاد مختلف را بررسی کنیم که عوامل تاثیر گذار بر قیمت رادبرایتان شرح میدهیم . ولی قبل از محاسبه قیمت پنجره باید به ۲ نکته اساسی توجه کنیم :

قیمت پنجره دو جداره یو پی وی سی

قیمت پنجره دو جداره

ابعاد و اندازه درب و پنجره UPVC بر اساس میلیمتر گزارش شود. نوع چهار چوب و کلاف پروفیل مصرفی که ممکن است بازسازی یا نوسازی شده باشد مشخص شود. زیرا فریم پروفیل مصرفی برای تعویض یک پنجره که قبلا از نوع آلومینیوم ،آهن و یا هر فلز دیگری بوده با چهاردچوب و کادر پروفیل مصرفی برای ساخت پنجره برای ساختمان های که در حال ساخت هستند، متفاوت است که در اصطلاح پروفیل مصرفی تعویضی را کادر بازسازی و کادر پروفیل نوع دومرافریم نوسازی می گویند.

پنجره دو جداره upvc

پنجره دوجداره upvcو هشدار در ورد خرید آن : این احتمال بعید نیست که بعضی از فروشندگان درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی نحوه قیمت گذاری درب و پنجره UPVC رابر اساس متر مربع لحاظ کرده و بر این اساس فاکتور ارائه نمایند. درحالی که این امر کاملا یک نوع روش دور زدن و بازی کردن با قیمت این محصول است و هدف از این نوع محاسبه چیزی غیر از ایجاد ابهام در قیمت نیست. به نحوی که بتوانند در فرآیند ابتدائی کار قیمت و نحوه محاسبه آن را تغییر داده و محصول را با قیمت دلخواه ، قیمت و نحوه محاسبه آن را تغییر داده و محصول را با قیمت دلخواه ارائه نمایند و در آخر کار خریدار نباید قیمت درب و پنجره های لولا دار را با پنجره های ثابت را که فاقد هر گونه یرآق و بازشویی است را هم سان پرداخت کند و این روش کاملا قیمت را بالاتر برده و به زیان مشتری خواهد بود.

پنجره دو جداره upvc

پنجره دو جداره یو پی وی سی- تعمیر پنجره دو جداره upvc

دلیل این که پنجره دو جداره را نمی توان متر مربعی محاسبه کرد چیست؟

در جواب این سوال باید گفت که شما دو لنگه از پنجره یو پی وی سی را در تصور کنید که یکی از این پنجرها تک لنگه ثابت وبدون یراق و لولای تاشو است و دارای ابعاد ۱ متر در ۱ متر است و دارای متر طول پروفیل مصرفی ۴ متر طول بوده و در طرف دیگر همان پنجره در ابعاد ۱ متر در ۱ متر را در نظر داشته باشیم که از دو لنگه بازشو و چهار لولا و دو ست یراق آلات دو حالته تشکیل شده است . نتیجه درمورد اول متریال مصرفی صرفا ۴ متر پروفیل و ۱ متر مربع شیشه بوده و در مورد دوم حدود ۱۱ متر طول پروفیل، ۲ عدد دستگیره، دوست یراق دو حالته و ۴ عدد لولا. حال خود قضاوت کنید آیا ۱ متر مربع این محصول در این دو نوع می تواند هم قیمت باشد؟!

تعویض پنجره دو جداره upovc

پنجره دو جداره یو پی وی سی

لذا قیمت پنجره دو جداره یو پی وی سی  صرفا با محاسبه نوع بازشو ، تعداد بازشو ، نوع یراق آلات می تواند محاسبه گردد. چرا که در این صورت محاسبه قیمت متر مربعی همیشه قیمت بالاتر محاسبه می گردد و این قضیه کاملا به ضرر مشتری می باشد . لذا مشتریان بایستی آگاه باشند که برای پنجره های ثابت خود که نه یراقی دارند و نه بازشویی ، نباید قیمت بالاتری پرداخت نمایند.

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


شش + 5 =

فهرست

تماس

مشاوره رایگان!!