در و پنجره دوجداره upvc یو پی  وی سی

شروع کنید ! صرفه جویی در هزینه انرژی در پول خود در سرمایش و گرمایش صرفه جویی کنید به گرما یا سرمای مطبوع خود برسید . با استفاده از پنجره دو جداره upvc  حفاظ یرتر میتوانید شرایط را به نفع خود تغییر دهید .
داغ یا سرد … دوست دارید سرما یا گرما را تجربه کنید؟

گروه تولیدی حفاظ برتر وپنجره دو جداره upvc

گروه تولیدی حفاظ برتر با استفاده از درب و پنجره دو جداره Upvc از صرفه جویی در هزینه های انرژی ، کاهش مقدار صرف شده برای گرم کردن محل زندگی یا کار و یا خنک سازی توسط کولرهای آبی و گازی در خانه شما درب و پنجره های دو جداره UPVC که مجهز به شیشه های دو جداره و ۳ جداره هستند، خانه شما را در تمام طول سال در برابر سرما یا گرما حفظ میکند. اگر شما همچنان مایل به استفاده از یک سیستم تهویه مطبوع برای سرمایش منزل یا گرم کردن اسان منزل با رادیات های پکیج در شرایط شدید آب و هوایی هستید، هزینه های انرژی شما کمتر خواهد بود. زیرا انتقال حرارت از طریق پنجره های Upvc کاملا محدود شدهاست.
در حال حاضر اکثر معماران و طراحان  حفاظ برتر به طور فزاینده ای استفاده از درب و پنجره ها ی upvc گروه صنعتی حفاظ برتر را برای استفاده در تأسیسات خانگی و تجاری را در دستور کار خود قرار داده اند ، تا اهداف صرفه جویی در انرژی مورد نیاز در استاندارد های بین المللی درب و پنجره Upvc را برآورده سازند. هنگام استفاده از شیشه دوجداره، مقادیر بسیار پایین « U « را می توان به دست آورد، شرایطی را که در مطابق قوانین ساخت و ساز بین المللی مطابقت داشت باشد.

امن و امان با درب و پنجره دو جداره  UPVC

درب و پنجره های دو جداره UPVC حفاظ برتر ارائه امنیت بی سابقه ای دارند.این درب و پنجره های دو جداره UPVC مجهز به سخت افزار قفل از چند نقطه، امنیت را بسیار مقاوم و مناسب کرده است ، برای شکستن در از طریق یک پنجره دو جداره و درب قفل شده با پروفیل های UPVC گروه تولیدی حفاظ برتر باید کاری دشوار و سخت انجام دهید . در پنجره های UPVC همچنین می توانند.

پروفیل های UPVC تولید شده در حفاظ برتر در برابر احتراق و آتش سوزی به صورت خود خاموش یا غیر قابل اشتغال در شرایط عادی هستند که این آرامش خاطر را برای افراد خانواده ما در ذهن خود به ارمغان میاورد.

تمیز کردن درب و پنجره UPVC یک کار سخت نیست !

درب و پنجره های UPVC برای صرفه جویی در وقت و هزینه های انرژی ساخته شده است. آنها هرگز نیازی به سنگ شویی ، نقاشی یا رنگ کاری ندارند. درب و پنجره های UPVC ساخت حفاظ برتر هرگز دچار پوسیدگی و خم شدن نمی شوند ، شما مدت زمان بیشتری را میتوانید بدون استرس و نگرانی از بابت خرابی یا افت لولا های درب و پنجره رابا لذت، استراحت در محل زندگی خود بگذرانید.شما می توانید پنجره ها را با یک پارچه نرم و پاک کننده خانگی ، خانگی پاک کنید تا گرد و غبار را پاک کنید.

پنجره ها و درب ها در هر ساختمان ضروری هستند، با این حال اغلب پنجره ها و درهای ناکارآمد استفاده می شوند و باعث ناراحتی خانه می شوند. راه حل این است که پنجره ها و درب هایی را که اجازه می دهد نور را به خانه بیاورند، نصب کنید، اما به رغم شرایط آب و هوایی خارج از منزل، راحت و راحت می شوید. به عبارت دیگر: استفاده از شیشه در یک پنجره .

معنی پنجره دو جداره چیست ؟

پنجره های دو درب شیشه ای و یا درها، قاب های uPVC با دو لایه پنجره های دو درب شیشه ای و یا درها، قاب های uPVC با دو لایه شیشه ای با فاصله 12 تا 16 میلی متر بین آنها قرار دارند. شکاف بین دو لایه با یک نوار اسپری حاوی حاوی عادی هوا یا با گاز آرگون پر شده است. واحد شیشه ای مهر و موم شده است و مستحکم است و به قاب uPVC نصب شده است. و به این ترتیب باعث می شود که انرژی کارآمد باشد. در برخی از کشورها لعاب سه گانه برای افزایش بهره وری انرژی یک ساختمان استفاده می شود. این نوع روش استفاده از 3پنجره هم اکنون در ایران هم ساخته میشود.

مزایای پنجره ها و درب های uPVC دو جداره

صدا و هوای خارج از خانه به راحتی با فضای داخل خانه تداخل ایجاد نمی کند. اگر امروزه بخواهید خانه خود را گرم یا سرد کنید، و در این سرد و گدم کردن نیاز به انرژی کمتری را خواستارید از درب و پنجره عایق دار UPVC استفاده کنید . زیرا درجه حرارت تولید شده در داخل به خارج نمی رسد.
پنجره ها و درب های پنجره دو جداره تقریبا محکم هستند و منزل را از ورود گرد و غبار را حفظ می کنند.
قیمت پنجره دوجداره ، قیمت پنجره دوجداره upvc – حفاظ برتر قیمت های نوشته شده در این سایت با اندازه های کاملا فرضی قیمت های نوشته شده در این سایت با اندازه های کاملا فرضی می باشد.

جهت محاسبه و مشاوره دقیق پروژه خود می توانید با کارشناسان حفاظ برتر تماس حاصل فرمایید.

شماره تلفن مستقیم کارشناس 09122493540

نحوه محاسبه قیمت درب و پنجره دوجداره upvc را نمی شود با اعداد ابعاد تقریبی پنجره و تعداد بازشو های و نوع لولا های آن بطور دقیق محاسبه کرد برای این که میزان پروفیل بر مبنای متر طول و شیشه دوجداره بر مبنای متر مربع و تعداد باز شو و نوع ابزار و لولا و یراق بستگی دارد. در این نوشته قصد داریم محاسبه قیمت انواع پنجره دو جداره با ابعاد مختلف را بررسی کنیم که عوامل تاثیر گذار بر قیمت رادبرایتان شرح میدهیم . ولی قبل از محاسبه قیمت پنجره باید به ۲ نکته اساسی توجه کنیم :

ابعاد و اندازه درب و پنجره UPVC بر اساس میلیمتر گزارش شود. نوع چهار چوب و کلاف پروفیل مصرفی که ممکن است بازسازی یا نوسازی شده باشد مشخص شود. زیرا فریم پروفیل مصرفی برای تعویض یک پنجره که قبلا از نوع آلومینیوم ،آهن و یا هر فلز دیگری بوده با چهاردچوب و کادر پروفیل مصرفی برای ساخت پنجره برای ساختمان های که در حال ساخت هستند، متفاوت است که در اصطلاح پروفیل مصرفی تعویضی را کادر بازسازی و کادر پروفیل نوع دومرافریم نوسازی می گویند.

هشدار

این احتمال بعید نیست که بعضی از فروشندگان درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی نحوه قیمت گذاری درب و پنجره UPVC رابر اساس متر مربع لحاظ کرده و بر این اساس فاکتور ارائه نمایند. درحالی که این امر کاملا یک نوع روش دور زدن و بازی کردن با قیمت این محصول است و هدف از این نوع محاسبه چیزی غیر از ایجاد ابهام در قیمت نیست. به نحوی که بتوانند در فرآیند ابتدائی کار قیمت و نحوه محاسبه آن را تغییر داده و محصول را با قیمت دلخواه ، قیمت و نحوه محاسبه آن را تغییر داده و محصول را با قیمت دلخواه ارائه نمایند و در آخر کار خریدار نباید قیمت درب و پنجره های لولا دار را با پنجره های ثابت را که فاقد هر گونه یرآق و بازشویی است را هم سان پرداخت کند و این روش کاملا قیمت را بالاتر برده و به زیان مشتری خواهد بود.

دلیل این که پنجره دو جداره را نمی توان متر مربعی محاسبه کرد چیست؟

در جواب این سوال باید گفت که شما دو لنگه از پنجره یو پی وی سی را در تصور کنید که یکی از این پنجرها تک لنگه ثابت وبدون یراق و لولای تاشو است و دارای ابعاد ۱ متر در ۱ متر است و دارای متر طول پروفیل مصرفی ۴ متر طول بوده و در طرف دیگر همان پنجره در ابعاد ۱ متر در ۱ متر را در نظر داشته باشیم که از دو لنگه بازشو و چهار لولا و دو ست یراق آلات دو حالته تشکیل شده است . نتیجه درمورد اول متریال مصرفی صرفا ۴ متر پروفیل و ۱ متر مربع شیشه بوده و در مورد دوم حدود ۱۱ متر طول پروفیل، ۲ عدد دستگیره، دوست یراق دو حالته و ۴ عدد لولا. حال خود قضاوت کنید آیا ۱ متر مربع این محصول در این دو نوع می تواند هم قیمت باشد؟!

لذا قیمت پنجره دو جداره یو پی وی سی  صرفا با محاسبه نوع بازشو ، تعداد بازشو ، نوع یراق آلات می تواند محاسبه گردد. چرا که در این صورت محاسبه قیمت متر مربعی همیشه قیمت بالاتر محاسبه می گردد و این قضیه کاملا به ضرر مشتری می باشد . لذا مشتریان بایستی آگاه باشند که برای پنجره های ثابت خود که نه یراقی دارند و نه بازشویی ، نباید قیمت بالاتری پرداخت نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


دو × 9 =

فهرست
Call Now Button