حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان جایگاه از خاصی بر خوردار است.  از قسمت های مهم و حساس برای یک ساختمان نرده های فلزی روی دیوار هستند . این نوع از نرده حفاظ روی دیوار که در حقیقیت نسل سوم نرده حفاظ  ساختمان است در هر منطقه ای نام به خصوصی را یدک میکشد. فقط واژه حفاظ شاخ گوزنی است که تقریبا در تمام مناطق به انواع نرده حفاظ نسل جدید اطلاق میشود . حفاظ شاخ گوزنی یا همان Deer shield  به مثابه نگهبانان فولادی هستند که بدون نیاز به خدمات بر روی دیوار ساختمان شما ایستاده و همانند سربازان از ورود مزاحمان در برابر ساکنین و افراد داخل ساختمان جلوگیری میکنند.

خوشبختانه در ایجاد امنیت ( مراقبت از جان ساکنین و اموال و دارایی )برای محل سکونت و کار از حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان استفاده مناسبی میشود .گروه تولیدی حفاظ برتر در راستای رسالت اطلاع رسانی و آشنائی مشتریان اقدام به انتشار مطالبی برای شناخت بیشتر عموم افراد از نسل جدید نرده حفاظ روی دیوار و انواع آن کرده است . در این مقاله ما شما را با انواع حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان آشنا خواهیم کرد . امیدواریم که بتوانیم اطلاعات کافی در اختیار شما قرار دهیم .

حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان و عواملی که در زمان خرید ، انتخاب نوع نرده حفاظ، نصب و قیمت حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان تاثیر گذار هستند کدامند؟  (Deer horn shield)

نکته مهمی که ابتدا باید به آن اشاره کرد این است که ما اصولا نرده حفاظ روی دیوار را برای چه ساختمانی خریداری میکنیم ، به چه میزان قصد داریم که برای خرید نرده حفاظ هزینه کنیم .

این دو مسئله بسیار مهم است چرا که حفاظ شاخ گوزنی ماندگاری بالائی دارد و میتوان گفت که به اندازه عمر ساختمان همراه ساکنین است و روزانه به دفعات شما آن را خواهید دید.

معمولا ابتدا باید به دور از هر گونه حاشیه و فکر دیگر باید به این که کدام نوع حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان امنیت ساختمان ما را تامین میکند دقت کنیم . ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی به چه میزان باید باشد .برای این کار مشاوران متخصص حفاظ برتر همواره ، آماده مشاوره رایگان به صورت تلفنی و حضوری هستند. ولی بهترین مشاور خود شما هستید . هیچ کس بهتر از شما به امنیت داخلی ساختمان شما اشراف ندارد. بنا بر این ما به شما نحوه انتخاب و محاسبه ارتفاع  ، حفاظ شاخ گوزنی دراصفهان  را  در گام اول آموزش میدهیم .

تصور کنید که شما از منزل بیرون آمده اید و دسته کلید شما جا مانده است ، شما چطور میخواهید وارد خانه شده و کلید را از پشت درب بردارید . بله قطعا اولین تصور شما عبور از روی دیوار است ، برای عبور از روی دیوار چشمان شما ناخود آگاه به مناطق کم ارتفاع ، پله کان های سنگی موجود در نما ،علمک و کنتور گاز ، عبور از بالای درب خواهد افتاد ، چرا ؟ جواب این سوال بسیار ساده است ، چنانچه شما بتوانید خود را به بالای دیوار برسانید میتوان گفت که 99% از راه عبور را طی کرده اید . بنا براین خود شما الان میدانید که نقاط ضعف  دیوار ساختمان شما کجا است و چه نرده حفاظ روی دیوار با چه عرضی میتواند امنیت 100%ساختمان شما را ایجاد کند. حال عوامل موثر در حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان خواهیم پرداخت .

حفاظ شاخ گوزنی , قیمت حفاظ شاخ گوزنی , شاخ گوزنی

1جنس و نوع ضخامت میلگرد

حفاظ  یکی از مهم ترین عوامل موثر در انتخاب حفاظ روی دیوار در اصفهان است .ضخامت پائین میلگرد سبب ضعیف شدن حفاظ و ضخامت بیش از اندازه سبب محکم شدن و امکان عبور از حفاظ میشود . ضمنا وزن در قیمت حفاظ شاخ گوزنی نقش بسیار مهمی دارد .معمولا سایز میلگرد 10 بهترین انتخاب برای حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان است .

2-ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی

درست است که هر چه قدر ارتفاع حفاظ روی دیوار در اصفهان بلند باشد بهتر است ولی این ارتفاع حتما بنا بر نظر خودتان و کارشناسی و عوامل پیرامون دیوار تعریف خواهد شد . ارتفاع 90 تا 100 سانت معمولا انتخاب مناسبی است . اگر حفاظ شاخ گوزنی در دید شما نیست (مثلا در پشت ساختمان است ارتفاع 120 سانت گزینه مطمئن تری است .

تراکم حفاظ شاخ گوزنی : قدمت ، نوع نما و ارتفاع ساختمان تاثیر زیادی در انتخاب نرده حفاظ روی دیوار خواهد داشت . برای ساختمان های 20 سال ساخت استفاده از حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ بوته خاری مناسب ترین گزینه است . ولی برای ساختمان های زیبا و مدرن انتخاب حفاظ دیوار متفاوت خواهد بود . اینجا است که میزان بودجه شما نقش مهمی در انتخاب  نرده حفاظ روی دیوار خواهد داشت .

3تراکم حفاظ شاخ گوزنی

برای باغ ها ی میوه و ساختمان های متروکه تراکم 8 برای هر دو متر مناسب ترین گزینه است . برای ساختمان های قدیمی تراکم 10 و 12 ردیف مناسب است و برای ساختمان های نو ساز حفاظ بوته ای (تراکم 13،تراکم22) و سایر حفاظ ها با توجه به نمای شما متفاوت خواهد بود . به هر میزان که تراکم و چگالی میله های حفاظ شاخ گوزنی زیاد باشد زیبائی و امنیت حفاظ شاخ گوزنی نیز بیشتر خواهد بود .

حفاظ نیزار، حفاظ کلاسیک مدل پروانه برای ساختمان های کلاسیک ،حفاظ نخل مرداب و حفاظ لیلیوم برای ساختمان ها ، ویلا ها و باغ های زیبا و شیک  ، حفاظ  بوته خاری و بوته ای برای ساختمان های داخل شهر بیشترین کارائی را دارند.اساس طراحی این حفاظ ها با توجه به ساختمان های بالا صورت گرفته است . حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل و حفاظ بوته ای توسط گروه تولیدی حفاظ برتر بر حسب پیشنهاد مکرر خریداران انجام گرفته است .حفاظ نیزار برای ساختمان های بلند مرتبه و در ارتفاع های 100 و 120 ساخته شده و تا 150 سانت نیز میتوان تولید کرد. حفاظ نیزار تنها نرده حفاظ روی دیوار در اصفهان است  که با ارتفاع بالا و امنیت زیاد برای هتل ها ، اماکن رسمی و دیوار ویلای شخصی استفاده میشود . از این حفاظ در سر کنسول ایران در کربلا و چند سفارت در تهران استفاده شده است .

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ نیزار حفاظ روی دیوار

4-نحوه تولید حفاظ شاخ گوزنی

معمولا حفاظ شاخ گوزنی با 2 روش تولید میشود

روش اول

استفاده از جوش الکترود و رنگ مایع (حفاظ درج 2)

روش دوم

استفاده از جوشco2  ( جوش نفوذی)و رنگ الکترو استاتیک (حفاظ درجه یک )

با توجه به اینکه در هر 2متر بیش از 300 نقطه جوش وجود دارد استفاده از الکترود به هیچ وجه توصیه نمیشود . تفاوت استفاده از جوش و رنگ مناسب برای تولید حفاظ شاخ گوزنی به غیر از تمام مزایا و معایب حدود 20 هزار تومان در هر متر است .

حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ روی دیوار (4)

نکته

با توجه به این که انتخاب و تولید حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان شامل کلماتی شاید نا آشنا برای خریدار باشد و توضیح و بررسی آن در یک مقاله خارج از حوصله باشد برخی از اصطلاحات رایج را شرح میدهیم

تراکم 

به تعداد میله های اصلی بکار رفته در وسط نرده حفاظ تراکم گفته میشود . برای حفاظ شاخ گوزنی معمولی باید 5 میله به صورت موازی در عرض میله وسط بکار رفته باشد.

حفاظ بوته ای

نوعی از نرده حفاظ شاخ گوزنی است که به صورت نامنظم و پیچیده در هم تولید میشود .

جوش co2

نوعی از جوش است که با استفاده از میله های مخصوص و گاز co2 دو شی فلزی را به هم متصل میکند . گاز co2اکسیژن را از بین برده و سبب میشود که هر دو میله هم جنس شوند. این نوع جوش  از مقاومت بسیار بالائی برخوردار است . مانند الکترود گل جوش ندارد و بسیار رنگ پذیر است .

حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ روی دیوار (3)

رنگ کوه ای

رنگ کورهای به صورت پودر در انواع مختلف تولید شده و به روی حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان پا چیده شده و درون کوره در دمای 220 درجه به مدت 15 دقیقه پخته میشود. رنگ کوه ای در اصل داخل فلز نفوذ کرده و بسیار مقاوم است .

قیمت حفاظ شاخ گوزنی ، تولید شده در گروه تولیدی حفاظ برتر بسیار منصفانه و بر حسب اصول خاصی مشخص میشود . وزن میلگرد که نقش اساسی در تعیین قیمت حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان دارد در فاکتور قید میشود . هیچ هزینه ای مانند بارگیری ، انبار داری و … به فاکتور اضافه نمیشود .

فاکتور به صورت قطعی در اول ارائه میشود و خریدار بدون هیچ گونه استرس میتواند قیمت تمام شده حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان را محاسبه نماید . این مورد برای مدیران ساختمان ها،مامورین خرید شرکت ها و ادارات دولتی فاکتور مهم تلقی میشود.در صورتی که خریدار خودش بخواهد نصب نرده حفاظ روی دیوار را انجام دهد هزینه نصب از فاکتور کسر خواهد گردید. شما میتوانید انواع نرده حفاظ را در زمان مشخص شده در قرار داد حتی 2 متر را درب منزل تحویل بگیرید ( این در آیتم در مواردی است که محل نصب حفاظ روی دیوار در منطقه طرح ترافیک و ممنوع نباشد

حفاظ شاخه گوزنی , حفاظ شاخ گوزنی

آموزش و آشنائی با مراحل ساخت آن

انواع مختلفی از نرده حفاظ روی دیوار به نام حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان تولید میشوند . نام هائی مانند حفاظ بوته ای ، حفاظ بوته خاری ، حفاظ نیزار ، حفاظ آبشاری،حفاظ لیلیوم ،حفاظ نخل مرداب ، حفاظ کلاسیک مدل پروانه که همگی تقریبا مراحل مشترکی را برای تولید طی میکنند.

1-خرید میلگرد

اولین مرحله از ساخت حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار ،خرید میلگرد است . برای ساخت بیشتر حفاظ های شاخ گوزنی در اصفهان از میلگرد 9 یا 10 ساده استفاده میشود .

2-برش میلگرد

پس از آن که میلگرد های خریداری شده به کارخانه منتقل شد ، با توجه به سفارش خریدار میلگرد ها در ابعاد و سایز های مورد نیاز توسط دستگاه های خاص برش زاویه دار (فارسی بر ) به صورت تیز بریده میشوند. شاخک های کوتاه 10 سانتی نیز باید به صورتی تیز شوند که حداقل 3 سانت همانند چاقو تیز باشند. به هر میزان که این میله ها تیز و برنده باشند امنیت محل مورد نظر بیشتر خواهد شد . حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان باید از امنیت بالائی برخوردار باشد .

3-خم کاری

یکی از بخش ها تولید حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان که در زیبائی و امنیت نقش بسیار زیادی دارد ، نحوه خم کردن میله ها است . میله ها بنا به نوع کاربرد در شکل حفاظ در قالب های خاص توسط پرس خم میشوند. هر قدر که این خم ها گرد تر باشند ،شکل حفاظ نیز زیبا تر خواهد بود .

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ نیزار حفاظ روی دیوار

جوش کاری حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان

پس از خ کردن میله ها نوبت به چیدن و جوش دادن قطعات است . همان طور که از نام حفاظ ها مشخص است همه برگرفته از طرح-ی در طبیعت است . حفاظ شاخ گوزنی بر گرفته از شاخ گوزنی است . حفاظ بوته ای بر گرفته ار نام بوتهَ، خاردار است . یا حفاظ نیزار ، حفاظ لیلیوم ،بنا بر این مرحله جوش دادن و متصل نمودن حفاظ ها به هم به صورتی که در آخر شکل مورد نظر به بهترین وجه و با امنیت کامل به دست خریدار حفاظ روی دیوار در اصفهان برسد باید در جوش دادن و چیدن حفاظ ها دقت زیادی کرد. استحکام در مناطق جوش کاری شده از مهم ترین موارد تولید حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان  به شمار میرود.

رنگ حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان : بعد از جوش کاری و  اتمام پروسه تولید حفاظ نوبت به رنگ کاری است ،در این مرحله حفاظ  ها چرب زدایی شده و بعد از پاچش پودر حفاظ روی دیوار داخل کوره قرار میگیرد و  به مدت 15 دقیقه داخل کوره پخت میشود . بعد از رنگ کاری حفاظ ها برای بار گیری آماده است .

حفاظ روی دیوار , حفاظ شاخ گوزنی , نرده حفاظ شاخ گوزنی

نصب حفاظ شاخ گوزنی در اصفهان

نصب حفاظ شاخ گوزنی بسیار ساده است . اگر دیوار هنوز به اتمام نرسیده میتوانید یک فلز به صورت سراسری روی دیوار تعبیه کنید تا حفاظ ها به فلز جوش داده شوند. اگر دیوار ها ساخته شده اندو میله انتظار روی دیوار وجود ندارد به وسیله دلر روی دیوار سوراخ هائی به عمق 15 تا 20 سانت تعبیه میشود و میله های 10 یا 12 فرا خور سوراخ ایجاد شده به صورت ضرب در از هر یک متر داخل دیوار قرار گرفته و حفاظ ها به این میله ها نصب میشود . به دلیل جو شکاری در حین نصب حفاظ شاخ گوزنی ،بعد از اتمام نصب نو بت به لکه گیری و آرایش حفاظ شاخ گوزنی میرسد . با توجه به این که پروسه نصب حفاظ شاخ گوزنی کاری بسیار سخت و در عین حال خطرناک است ، کلیه پرسنل نصاب حفاظ شاخ گوزنی دارای بیمه حوادث کارفرما هستند و تمام هزینه های پیش آمده از زمان حرکت تا پایان پروژه نصب حفاظ شاخ گوزنی تحت بیمه کامل هستند و خریدار و فروشنده از این بابت آسوده خاطر هستند.

نحوه سفارش و خرید حفاظ شاخ گوزنی برای اصفهان ، شماره تلفن های ثابت 56586755-021  و 56586756-021 –  56586757-021 در ساعات اداری و تلفن همراه 09121351284 و 09122403540 مهندس صادقی به صورت تمام وقت آماده پاسخ گوئی ،مشاوره و ارائه قیمت هستند. بعد از توافق در مورد وزن ، قیمت ،تراکم حفاظ شاخ گوزنی 50%مبلغ به عنوان پیش پرداخت و مابقی در زمان تحویل تسویه میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


× شش = 12

فهرست

تماس

مشاوره رایگان!!