نرده حفاظ شاخ گوزنی در شیراز از محبوبیت خوبی برخوردار است . در بین انواع نرده حفاظ روی دیوار با توجه به قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است .  وجود ساختمان های زیبا در شیراز سبب شده است تا از انواع نرده حفاظ شاخ گوزنی ( حفاظ بوته ای ) به دلیل تراکم بالا مورد استقبال قرار گرفته است . متاسفانه در شهرستان ها با توجه به نبود اطلاع و نمونه نرده حفاظ لوکس و نرده حفاظ روی دیوار زیبا ، برخی از تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی پر تراکم را همان حفاظ شاخ گوزنی بوته ای مینامند .

ما در این مقاله بیشتر سعی خواهیم کرد تا به بررسی انواع نرده حفاظ روی دیوار به خصوص حفاظ شاخ گوزنی در شیراز بپردازیم . فروشندگان خوبی معتبری در شهر شیراز وجود دارند ، ولی همواره باید در نظر داشته باشید که خرید از یک تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی گزینه خوبی برای افرادی که میخواهند حفاظ شاخ گوزنی در شیراز را به بهترین شکل ممکن خریداری کنند محسوب میشود .

با توجه به این که حفاظ شاخ گوزنی در شیراز در تراکم های کم تولید میشود و امکان تولید انواع حفاظ شاخ گوزنی در شیراز مانند حفاظ نخل مرداب ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نیزار در شیراز وجود ندارد خریداران کم تر با انواع نرده حفاظ روی دیوار آشنائی دارند . شناخت مشخصات یک نرده حفاظ روی دیوار برای یک خریدار  کمک بسیاری در انتخاب بهترین گزینه بریا یک خریدار است .

حفاظ شاخ گوزنی , شاخ گوزنی ، قیمت حفاظ شاخ گوزنی , حفاظ دیوار , حفاظ روی دیوار , حفاظ ساختمان , حفاظ منزل , حفاظ

امنیت ساختمان با نصب نرده حفاظ روی دیوار در شیراز (شاخ گوزنی)

امنیت یک ساختمان ،مهم ترین موردی است که یک شخص باید به آن توجه کند. در برخی از شهر ها استفاده از نرده حفاظ روی دیوار مدل نیزه ای و آبشاری هنوز هم رایج است . شهر شیراز هم از این دسته از شهر ها است ، باید به این نکته توجه داشته باشیم که با نصب کدام یک از انواع نرده حفاظ ،امنیت ساختمان ما برقرار خواهد شد .

توجه داشته باشید که تقریبا 70% افرادی که اقدام به خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی در شیراز میکنند ساختمان محل سکونت شان مورد دستبرد قرار گرفته است .آسایش و امنیت روانی ساکنین یک ساختمان ، قبل از سرقت و بعد از سرقت بسیار متفاوت است . معمولا سارقان به سادگی و در کمترین زمان ممکن از روی دیوار ساختمان های بدون حفاظ عبور کرده و خود را در پارکینگ و یا گوشه ای از ساختمان مخفی شده تا بتوانند در فرصت مناسب اقدام به سرقت کنند. تصور کنید که یکی از افراد ساختمان به صورت ناخواسته با یک سارق که در ساختمان مخفی شده است مواجه گردد.

آثار بسیار زیان باری در این مواقع از نظر روحی وارد میشود . با شرایط موجود جامعه به شما قول می‌دهم که بیشتر ساختمان ها نیاز به نصب نرده حفاظ روی دیوار دارند . بنا بر این قبل از این که خسارت مالی یا خدای نا کرده خسارت های جبران ناپذیر دیگری برای تان پیش نیامده ، اقدام به خرید حفاظ شاخ گوزنی نمایید .

متاسفانه در شهر شیراز ، برخی از تولید کنندگان نرده حفاظ شاخ گوزنی برای اینکه بتوانند سود بیشتری را برای خود کسب کنند ، اقدام به سبک سازی و کم کردن طرح اصلی حفاظ شاخ گوزنی در شیراز می‌نمایند. به عنوان مثال یکی از تولید کنندگان به جای 5 ردیف از 3 ردیف در عرض حفاظ شاخ گوزنی می‌نمایند و با تخفیف ای بسیار کم حافظ شاخ گوزنی را در شیراز به فروش می‌رسانند.  بهترین روش برای جلوگیری از این تخلف در خرید حفاظ شاخ گوزنی ، شرط وزن در زمان خرید نرده حفاظ شاخ گوزنی است .

حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ روی دیوار (4)

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

قیمت هر متر نرده حفاظ شاخ گوزنی در شیراز بسته به ارتفاع حفاظ متغیر است . مهم ترین موردی که باید در زمان خرید حفاظ شاخ گوزنی در شیراز را باید بدانیم این است که کمترین وزن برای یک حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع 70 سانت حداقل22 کیلو و به ازای هر 10 سانت 4 کیلو اضافه میشود . متوسط وزن یک حفاظ شاخ گوزنی با تراکم متوسط با ارتفاع 100 سانت هم 32 کیلو گرم باید باشد . در غیر این صورت این حفاظ انتخاب مناسبی نخواهد بود .

امنیت استفاده از نرده حفاظ روی دیوار در شیراز ( حفاظ شاخ گوزنی)

استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در شیراز میتواند امنیت ساختمان ها را تا حد بسیار زیادی بالا ببرد ، این که ما از کدام نوع حفاظ شاخ گوزنی در شیراز استفاده کنیم بسیار مهم است .یک حفاظ شاخ گوزنی مناسب برای ساختمان ها باید  استاندارد های لازم را داشته باشد . این استاندارد ها عبارتند از :

1-تراکم حفاظ شاخ گوزنی

یک نرده حفاظ شاخ گوزنی باید حداقل 10 ردیف تراکم در طول داشته باشد . به عبارت ساده تر در هر 20 سانت حداقل یک میله اصلی باید داشته باشد . تراکم حفاظ شاخ گوزنی از 8 ردیف شروع و بعضا تا 15 ردیف هم میرسد . حفاظ شاخ گوزنی با تراکم 8 برای منازل مناسب نیستند.

2-عرض حفاظ شاخ گوزنی

مهم ترین شاخصه یک نرده حفاظ ، دارا بودن عرض مناسب است . به همین دلیل باید در هر میله اصلی در حفاظ شاخ گوزنی 5 ردیف در طرفین میله اصلی که مشخص کننده تراکم حفاظ شاخ گوزنی است به شاسی میلگرد جوش کاری شده باشد ، به طوری که عرض نرده حفاظ شاخ گوزنی در شیراز از 65 سانت کمتر نباشد . همه این میله ها باید از هم 12 سانت فاصله داشته باشند .

3- ضخامت میلگرد

ما برای اینکه بتوانیم یک حفاظ مناسب داشته باشیم که سارقین نتوانند به سادگی شاخه های آن را به طرفین خم کرده و یا به وسیله قیچی های فولادی برش دهند ، باید حداقل از میلگرد با ضخامت 9 میل الی 11 استفاده کنیم .

4-ارتفاع مناسب

انتخاب ارتفاع مناسب هم بسیار مهم است . شما نباید تصور کنید که چون دیوار شما 3 متر یا بالاتر است بنابر این نیاز به استفاده از حفاظ 70 سانتی کمتر دارید .ارتفاع مناسب برای یک دیوار ساختمان ، حفاظ شاخ گوزنی 90 سانت و حفاظ بوته ای 70 سانت است . این بستگی به سلیقه خریدار دارد.

حفاظ شاخ گوزنی , شاخ گوزنی , قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی در شیراز ، هیچ تفاوتی با قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی تهران ندارد. انواع نرده حفاظ تولید شده در گروه تولیدی حفاظ برتر به صورت رنگ شده و آماده نصب ، بارگیری شده بر روی ماشین تحویل خریدار میشود و هیچ گونه هزینه مازاد از خریدار بابت این موارد دریافت نمی‌شود . خریدار فقط هزینه حمل و نقل تا درب منزل در شیراز یا هر بخشی از استان فارس را که مورد نظر داده به کارخانه اعلام و ما نصبت به ارسال کالا اقدام می‌نماییم .

هزینه حمل و نقل برای حفاظ شاخ گوزنی در متراژ بیشتر از 30 متر حدود 15000 هزار تومان است . برای متراژ های کمتر از 30 متر حدود 20 هزار تومان تا درب محل پروژه بیشتر نیست .

حفاظ شاخه گوزنی - حفاظ بوته ای - حفاظ نیزار

قیمت نصب حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

قیمت  حفاظ شاخ گوزنی بدون نصب اعلام میشود . قیمت نصب حفاظ شاخ گوزنی در شیراز به ازای هر متر بین 15 تا 20 هزار تومان است . این برای متراژ های کم است و در صورتی که متراژ شما بین 20 تا 30 متر است میتوانید توسط یک جو شکار حفاظ شاخ گوزنی در شیراز را به سادگی نصب کنید .  در صورتی که حفاظ شاخ گوزنی بیشتر 150 متر باشد نصب حفاظ شاخ گوزنی متری 10 هزار تومان به اضافه هزینه ایاب و ذهاب خواهد بود.در برخی از موارد ما سفارش های 20 متر و کم تر را به نمایندگی ها ارجاع می دادیم ، با توجه به درخواست های مکرر برخی از خریداران ارسال نرده حفاظ روی دیوار در هر متراژی را به صورت تحویل در درب منزل خریدارن در شیراز با کمترین هزینه ممکن انجام می دهیم تنها موردی که در ارسال این نوع نرده حفاظ روی دیوار می ماند نصب حفاظ شاخ گوزنی در شیراز است که خریدارن میتوانند به سادگی توسط جوشکاران محلی اقدام به نصب نرده حفاظ نمایند.

مشاوران ما در بخش پشتیبانی شما را در کلیه مراحل اعم از نحوه خرید حفاظ شاخ گوزنی ، انتخاب رنگ ،ارتفاع مناسب به همراه عرض استاندارد نرده  حفاظ شاخ گوزنی در شیراز تا پایان نصب یاری کرده و همیشه جواب گوی شما هستند.

ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که شما در زمان خرید هر مدل نرده حفاظ را که انتخاب کردید بدون کمترین ایراد و مطابق قرارداد به شما تحویل خواهیم داد و هیچ گون نگرانی در این مور نخواهید داشت . این تضمین حتی برای بعد از نصب و ضمانت جوش کاری و رنگ نرده حفاظ شاخ گوزنی نیز صدق میکند. شماره تلفن های 56576755 -021  _ 56586756-021  و شماره تلفن همراه 09122403540 و 09121351284 نیز به صورت تمام وقت در خدمت شما خریداران است .

ما در گروه تولیدی حفاظ برتر به غیر از تولید انواع نرده حفاظ روی دیوار ، محصولات دیگر مانند انواع درب پارکینگ ، درب حیاط ، درب ویلا ،درب باغ ، درب مدرن ، درب کلاسیک، درب فرفورژه ،درب ورودی ساختمان ،نرده راه پله ، نرده راه پله پیچ طرح فرفورژه ، درب پارکینگ زیبا ، درب پارکینگ لوکس و … تولید می‌نماییم . قرار داد ساخت درب پارکینگ فرفورژه ، درب نفر رو به همراه فنس و ستون باکس درب را در فروردین 99 منعقد کرده ایم . تمام مراحل از اندازه گیری اولیه درب پارکینگ و درب نفر رو به همراه طراحی درب پارکینگ  و ساخت تا نصب درب پارکینگ و تمام پروژه به عهده تیم حفاظ برتر است . هدف ما جلب رضایت شما است .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


1 × هشت =

فهرست

تماس

مشاوره رایگان!!