حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین شیوه ها برای افزایش امنیت ساختمان و حفاظ کشی روی دیوار می باشد. علت اصلی این نام گذاری، ظاهر این نوع از نرده حفاظ روی دیوار می باشد که شباهت زیادی به شاخ گوزن دارد.
این نرده حفاظ آهنی امنیت بسیار بالایی نسبت به سایر انواع حفاظ روی دیوار دارد،و شما میتوانید با نصب هر متر حفاظ شاخ گوزنی امنیت ساختمان ، منزل، محل کار، ویلا و یا هر مکان اعم از اداری ، مسکونی ، تفریحی خود را بالا ببرید .

با استفاده از این محافظ فلزی ، افزایش بسیار بالایی از نظر امنیت  به مکان مورد نظر میدهد. در این مطلب شما با این نوع نرده حفاظ  روی دیوار بیشتر آشنا و از مزایای آن آگاه خواهید شد.

چنانچه جهت دیوار ساختمان منزل ‘ محل کار ‘ ویلا یا باغ خود به دنبال حفاظی هستید که امنیت عمارت یا  ساختمان  شما را تامین کند و آرامش روانی ساکنین ان را ۱۰۰% تضمین کرده  و در کنار آن هم زیبایی محل مورد نظر را نه تنها حفظ بلکه بهتر هم نماید ؛

ما به شما حفاظ شاخ گوزنی را پیشنهاد می‌کنیم . البته باید توجه داشته باشیم که نرده های روی دیوار دیگری هم وجود دارند که ۲ مدل پر فروش آن در سال ۱۳۹۶ در سبک کلاسیک ،حفاظ  مدل نیزار و در سبک مدرن ،حفاظ  لیلیوم پر فروش ترین های سال بودند که در طی مقاله های بعد به آنها نیز می پردازیم

حفاظ شاخ گوزنی , شاخ گوزنی ، قیمت حفاظ شاخ گوزنی , حفاظ دیوار , حفاظ روی دیوار , حفاظ ساختمان , حفاظ منزل , حفاظ

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

حفاظ شاخ گوزنی همان طور که از ظاهر و نام آن پیداست از روی شاخ های گوزن مدل برداری و ساخته شده است. انواع مختلفی از  نرده حفاظ شاخ گوزنی که شباهت ظاهری به شاخ گوزن دارند در ایران موجود می باشد، اما شاید کمتر حفاظ روی دیوار امنیتی همچون حفاظ شاخ گوزنی را دارا باشد. این نوع نرده حفاظ ساختمان برای استفاده بر روی انواع دیوار های ساختمانی از نوع آجر ، سفال ، یا سازه های فلزی به کار می رود و امنیت بسیار بالایی را به محیط مورد نظر شما می دهد.

حفاظ شاخ گوزنی بر اساس نیاز خریدار و بر حسب ارتفاع دیوار و ساختمان  طراحی و ساخته می شود. این نوع از حفاظ ساختمان ،  با حجم  و تراکم متفاوتی در بازار موجود است . که بر اساس نیاز می توانید از مدلی که متناسب با دیوار و ساختمان شما باشد استفاده کنید. حجم و تراکم استفاده شده در بیشتر شاخه ها، ارتفاع بالا ، عرض بیشتر از دیوار از جمله مواردی هستند که می توانند امنیت خاطر شما را حفظ  کنند.

نرده حفاظ شاخ گوزنی به شما این اطمینان را می دهد که اگر در محل زندگی و یا کار خود نباشید، امکان سرقت به حداقل خود خواهد رسید. این حفاظ ها مورد تایید نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بوده که تایید بر امنیت بالای محصول است.امروزه در سر در و روی دیوار های بسیاری از ساختمان های نظامی و امنیتی از این گونه حفاظ ها استفاده میشود.

نرده شاخ گوزنی با جوش CO2 جوشکاری می شود. این موضوع استحکام بسیار بالایی به این حفاظ روی دیوار می دهد. همچنین شما قادر خواهید بود با توجه  به نمای ساختمان، آنرا در رنگ دلخواه خود تهیه کنید. نوک این حفاظ ها معمولا بسیار تیز بوده تا سارقان نتوانند از روی آن عبور کنند. معمولا این حفاظ آهنی نیازمند نگهداری ویژه ای نبوده و می توانید سالها با اطمینان از آنها استفاده بفرمایید. به طور کلی حفاظ شاخ گوزنی نرده ،  حفاظ فلزی روی دیوار است که به جهت برخورداری از طراحی مناسب در ارتفاع و در عرض توانسته است راه عبور را بر سارقان و افراد ناآشنا ببندد . پوشش کامل روی دیوار ، تیز بودن میله های شاخ گوزنی ، قیمت مناسب و نصب سریع حفاظ شاخ گوزنی از مزایای این نرده حفاظ فلزی روی دیوار است .

In general, the deer antler horn guard is a metal guard on the wall, which has been able to block the passage of thieves and strangers due to its proper height and width design. The full coverage of the wall, the sharpness of the deer antler rods, the reasonable price and the quick installatioIn general, the deer antler horn guard is a metal guard on the wall, which has been able to blockn of the deer antler guard are some of the advantages of this metal guardrail on the wall.

اندازه های قابل ساخت در تولید حفاظ شاخه گوزنی :

هر چند که اندازه استاندارد برای حفاظ واژه مناسبی نیست ولی به لحاظ امنیت و قیمت شاخ گوزنی . بهترین اندازه برای ساخت حفاظ  سایز های ۹۰ سانتیمتر – ۱۰۰ سانتیمتر و ۱۱۰ سانتیمتر میباشد.  برشکاری و رنگ آمیزی است حفاظ شاخ گوزنی معمولا در ابعاد 2 متری تولید میشود ، این اندازه  فقط به دلیل سهولت در جا به جایی و نصب حفاظ شاخ گوزنی است .

البته در مواردی هم با توجه به نوع دیوار و سازه به درخواست خریدار این سایز قابل تغییر است . شما فرض کنید که دیوار شما 11متر است که  در این صورت یک قطعه 1 متری تولید میشود .در مناطقی مانند جاجرود ، بومهن ، کلاردشت ، برخی از مناطق دماوند و مناطقی مانند ازگل ، لواسان ،قیطریه ،شهرک غرب و اکثرا مناطق کوهستانی که دیوار محوطه  ساختمان ها در شیب قرار دارند سایز قطعات برای  دیوار ساختمان شما ساخته میشود ،این امر افزایش ایمنی ساختمان را به همراه دارد.

نصب حفاظ شاخ گوزنی

نصب حفاظ شاخ گوزنی باید حتما زیر نظر نصاب حفاظ روی دیوار انجام شود. نصب درست حفاظ آهنی روی دیوار باعث می شود تا شما بتوانید حداکثر بهره برداری را از این حفاظ روی دیوار برای خود به وجود بیاورید.

مشاوران و کارشناسان آموزش دیده با تجربه و دانش خود می توانند ، بهترین شیوه نصب را به شما پیشنهاد دهند. در اکثر موارد بهتر است از حفاظ هایی استفاده کنید که عرض آنها از عرض دیوار شما بیشتر است این بیشتر بودن به این دلیل است که امروزه پوشش سطح روی دیوار ضریب ایمنی حفاظ روی دوار را افزایش میدهد . اما این موضوع کافی نیست. دانش و تجربه نصاب بسیار بیش از این می تواند موارد امنیتی را برای شما به دست آورد.

نمونه محصول تولید شده در کارخانه ما :

حفاظ شاخ گوزنی در گروه تولیدی حفاظ برتر در 2 سبک متفاوت تولید میشود .اول در تراکم های 8 ،10 ،12 ردیف که با جوش و رنگ روغنی تولید میشود . دوم با جوش و رنگ الکترو استاتیک  که در تراکم های 7 ،9،11 ،13 ردیف تولید میشود .

گروه تولیدی حفاظ برتر این آمادگی را دارد که مواردی که متراژ محصول بالا است با توجه به دو اصل مهم (تراکم ،امنیت ) نصبت به تولید محصولی با کیفیت و قیمت مناسب اقدام نمایید .

حفاظ شاخ گوزنی با تراکم های 7و 8 تا 10 ردیف بیشتر برای باغ های میوه ، گاوداری ها ،کارخانه جات و اماکنی که دارای  سرایه داری هستند استفاده میشود ، از این گونه از حفاظ شاخ گوزنی به هیچ وجه برای منازل و اماکن مسکونی و اداری برای امنیت استفاده نمیشود .

حفاظ بوته ای , بوته ای , حفاظ , حفاظ دیوار ,حفاظ شاخ گوزنی

رنگ آمیزی کوره ای

جهت افزایش طول عمر حفاظ شاخ گوزنی نیز با استفاده از رنگ های کوره ای، پودری ، الکترو استاتیگ ( با روکش پلی استر ) آنها را رنگ آمیزی می کنند ، این موضوع بر اساس موارد استفاده تعیین می شود. یک نصاب حرفه ای می تواند حفاظ مورد نظر شما را در کوتاهترین زمان ممکن نصب و اجرا کند.

( پوششی با روش الکترو استاتیک مقاوم در برابر گرما و رطوبت )
با توجه به نو پا بودن صنعت تولید این نوع حفاظ’ در گذشته نه چندان دور از ترکیب ضد زنگ و رنگ ساختمانی برای رنگ آمیزی نرده حفاظ ساختمان و قطعات فلزی رنگ های الکترو استاتیک پودری به روز ترین روش رنگ آمیزی فلز بود استفاده میشد .

در این نوع روش رنگ حفاظ های فلزی , رنگ آمیزی به روش الکترواستاتیک پودری و پخت رنگ پودری داخل کوره با دمای خاص میباشد که بهترین کیفیت و دوام ممکن را ارائه میکند.

نوع رنگ آمیزی الکترو استاتیک تنها راه منطقی و اصولی برای رنگ کردن سطح فلزی در کل دنیا امروزه مرسوم است در این روش سطح فلز بعد از تمیز شدن داخل کوره قرار داده میشود که  در این محله چربی زدایی انجام میشود ، سپس پودر توسط دستگاه مخصوص بر روی سطح میله های آهنی حفاظ شاخ گوزنی پاشش می شود و به مدت 15 دقیقه در دمای 220 درجه سانتی گراد رنگ جذب آهن می شود. به این صورت رنگ پاشش شده بر روی فلز جذب شده و از مقاومت بیشتری برخوردار است .

نمونه محصول رنگ شده حفاظ شاخ گوزنی توسط گروه حفاظ برتر :

حفاظ شاخه گوزنی , حفاظ شاخ گوزنی

چرا باید از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کرد ؟

گروه حفاظ برتر با استفاده از کادر مجرب در و نرده حفاظ روی دیوار و باتجربه پرسنل خود و تجهیز دستگاه هاو استفاده از تکنولوژی روز و استفاده از رنگ های پودری(الکترو استاتیک)  از روش رنگ شاخ گوزنی با پخت داخل کوره استفاده میکند. این روش رنگ آمیزی شاخ گوزنی و نرده حفاظ ساختمان  ‘ قطعا بهترین کیفیت و دوام ممکن را به خریدار شاخ گوزنی ارائه میکند.

نرده حفاظ شاخ گوزنی با توجه به ارتفاع و عرض مناسب در تمام سایز ها ، داری یک هارمونی مناسب بوده که عبور از آن به نصبت سایر نرده حفاظ های روی دیوار کاری بسیار سخت و خطرناک است . در حفاظ های کلاسیک که از میله های ساده با یک یا دو خم ساخته شده اند ، اگر فرض کنیم سارقی بخواهد از روی این نوع نرده محافظ ساده عبور کند در صورت اشتباه یا خطا نهایتا یا از روی نرده به زمین سقوط کرده یا این که نمی‌تواند عبور کند و از این کار منصرف میشود .

در نرده حفاظ شاخ گوزنی این طور نیست با توجه به عرض زیاد این نوع از نرده حفاظ ساختمان  و استفاده از میله های تیز با تراکم بالا در مرحله اول عبور از این نوع نرده حفاظ ها بسیار دشوار بوده و در صورتی که شخصی قصد عبور داشته باشد در مواجه با این میله های تیز اگر لغزشی داشته باشد کمترین خطر پارگی شدید و عمیق و در صورت سقوط خطر مرگ را به همراه دارد .

نکته بسیار مهمی که سبب شده این نوع از نرده حفاظ ساختمان محبوبیت فوق العاده ای پیدا کند این است که در صورت نصب صحیح حفاظ شاخ گوزنی بعید میدانم که یک سارق دو بار شانس خود را برای عبور از این حفاظ امتحان کند.

دلایل استفاده از حفاظ شاخ گوزنی

همانطور که تا به اینجا متوجه شده اید، از جهت کیفیت این محصول یکی از برترین ها در بازار است. به صورت خلاصه می توان مزایای حفاظ شاخ گوزنی را به صورت زیر بیان کرد:

 1. ارتفاع مناسب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار های با ارتفاع کوتاه و بلند بنا به سلیقه شما خریداران گرامی
 2. عرض زیاد نرده حفاظ شاخ گوزنی متناسب با دیوار
 3. ظاهر زیبا و چشم نواز حفاظ شاخ گوزنی
 4. دوام و کیفیت بالای شاخ گوزنی
 5. امنیت بسیار بالا در سازه فلزی نرده حفاظ روی دیوار
 6. قیمت به صرفه
 7. کاهش امکان سرقت به حداقل

برای تیم حفاظ برتر ؛ تایید مقاوم بودن حفاظ شاخ گوزنی و رضایت مشتری در پایان کار و هنگام تحویل مهمترین مرحله کار است .

نمونه حفاظ شاخ گوزنی نصب شده در کاشان :

حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ برتر ، حفاظ شاخ گوزنی در کاشان

حفاظ شاخ گوزنی کاشان

تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی

تولید کنندگان مختلفی این محصول را تولید و روانه بازار می کنند. این موضوع سبب شده است تا کیفیت های مختلفی از این محصول در بازار موجود باشد. در زمان انتخاب تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی باید در نظر داشت از فردی یا مجموعه ای خرید انجام پذیرد که محصول با کیفیت را به فروش می رساند. اگر به دنبال کیفیت هستید، ما بهترین حفاظ شاخ گوزنی را به شما ارائه می کنیم. گروه صنعتی حفاظ برتر با  استفاده از بهترین کیفیت جوش Co2 ، ماندگاری رنگ  توسط استفاده از رنگ های پودری الکترو استاتیک نفوذی ، حداکثر مقاومت و ماندگاری را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عوامل مختلفی بستگی دارد. ارتفاع دیوار، تراکم حفاظ روی دیوار، رنگ مورد استفاده، پهنا (عرض) حفاظ، محل نصب و نوع جوش به کار رفته بخشی از عواملی هستند که در تعیین قیمت تاثیر گذار هستند. جهت مشاهده قیمت حفاظ شاخ گوزنی می توانید با ما در تماس باشید و یا از محصولات ارائه شده در بخش فروشگاه استفاده فرمایید.

می توانید با استفاده از اطلاعاتی که ما به شما می دهیم، بهترین محصول مورد نیاز خود را تهیه و نصب کنید.قیمت حفاظ شاخ گوزنی(نرده حفاظ ساختمان ) در کرج و شهر های اطراف آن مانند فردیس ،کمال شهر ،نظرآباد ،محمد شهر ، ماهدشت ،مشکین دشت ،هشتگرد ،چهار باغ ،شهر جدید هشتگرد ،اشتهارد، گرمدره ،گلسار،کوهسار ، تنکمان ،طالقان ، آسارا که مجموعه استانان البرز هستند با توجه به نزدیکی به مرکز مناسب و شاید 10 %بیشتر از تهران باشد .

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در مشهد با قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز متفاوت است . دلیل این تفاوت قیمت نرده حفاظ ساختمان سلیقه متفاوتی است که در این شهر ها وجود دارد.

حفاظ شاخ گوزنی چیست

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

برای پاسخ به این سوال کمی به عقب تر باز می گردیم. در طول تاریخ انسان همواره به دنبال راه کار های  بوده که بتواند به کمک آن ها از محل سکونت خود بیشترین محافظت را به عمل آورد. این امر حتی در زندگی انسان های نخستین نیز دیده شده است.

البته علت نیاز به حفاظت از محل زندگی در طی تاریخ تغییرات زیادی کرده. برای مثال انسان های نخستین تنها پی حفاظت در برابر حمله ی حیوانات وحشی و عوامل طبیعی بوده اند. در حالی که امروزه این حفاظت ها بیشتر جهت امنیت در برابر سارقین صورت می گیرد. به هر صورت حفظ امنیت محل زندگی یکی از مهم ترین اقداماتی است که هر فرد در طول زندگی خود باید به آن بپردازد.

امروزه انواع بسیار متنوعی از حفاظ ها، درب های ضد سرقت، دزدگیر ها و سایر ابزار آلات محافظتی در بازار موجود هستند که هر کدام کارایی مخصوص به خود را دارند و جهت کاربرد های متنوع تعبیه می شوند. در ادامه قصد داریم حفاظ شاخ گوزنی که یکی از قوی ترین حفاظ های موجود به حساب می آید را به تفصیل معرفی کنیم.

حفاظ روی دیوار ، حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی و کاربرد های آن

حفاظ شاخ گوزنی امروزه کاربرد های فراوانی دارد. در ایران پرجمعیت امروز، اغلب خانه ها به صورت آپارتمانی ساخته می شوند. با این حال همچنان خانه های ویلایی بسیاری وجود دارند که برای حفاظت خود نیازمند تمهیدات پیشرفته و به روز هستند. البته خانه های آپارتمانی هم به نوبه ی خود نیازمند مراقبت و نصب انواع ابزار آلات محافظتی می باشند.

متاسفانه امروزه به دلایل گوناگون میزان سرقت از منازل خصوصا منازل ویلایی بالا رفته و بیش از گذشته باید به فکر حفظ امنیت بود. البته سارقان تنها دلیل نیاز به مراقبت از خانه ها نیستند. بلکه ورود حیواناتی همچون گربه به داخل منزل می تواند موجب ورود انواع میکروب ها به محیط خانه شود. این جاست که اهمیت استفاده از حفاظ های شاخ گوزنی پدیدار می شود.

این حفاظ ها همان طور که از نامشان پیداست، شکلی شبیه به شاخ گوزن دارند. (البته این نوع حفاظ ها را، حفاظ بوته خاری یا خار پشتی نیز می نامند.) همین امر باعث می شود که نه انسان ها و نه حیوانات بتوانند روی آن ها بایستند و در صورتی که این نوع نرده حفاظ ساختمان از نوع نرده حفاظ روی دیوار ها نصب گردد، عملا عبور از بالای دیوار ناممکن می شود.

طراحی این نوع حفاظ به گونه ایست که حتی ایستادن بر کنار آن ممکن نیست. در نتیجه سطح امنیتی بسیار بالایی را دارا می باشد.این نوع از نرده حفاظ ها بهترین محافظ برای نرده حفاظ ساختمان شما هستند.

حفاظ شاخ گوزنی زیبا

حفاظ شاخ گوزنی زیبا

حفاظ شاخ گوزنی و تاریخچه آن

حفاظ شاخ گوزنی در حقیقت مجموعه ای میله ی فلزی نوک تیز است که در تراکم، ارتفاع و ضخامت های متنوع تولید می شود. طبیعتا حفاظ هایی که دارای تراکم و ارتفاع بیشتر هستند، امنیت بالاتری را فراهم می آورند. با این حال هر تراکم و ارتفاع مشخص، مناسب موقعیت های خاصی برای نصب است که این مورد را کارشناسان نصب حفاظ برتر به طور کامل به خریدار توضیح خواهند داد. این نوع حفاظ یکی از جدید ترین ها به شمار می رود و در نتیجه قدمت زیادی ندارد.

حفاظ شاخ گوزنی و مزیت های آن

حفاظ های شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ ها و ابزار آلات امنیتی مزیت هایی دارد که از جمله ی آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. امنیت بسیار بالا حفاظ شاخ گوزنی
 2. استحکام زیاد و ماندگاری قابل قبول حفاظ شاخ گوزنی
 3. نصب آسان و سریع
 4. ظاهر زیبا و منحصر به فرد
 5. دارا بودن تاییدیه ی پلیس امنیت
 6. قیمت مقرون به صرفهتولید حفاظ شاخ گوزنی

اغلب سارقان با مشاهده ی خانه هایی که حفاظ شاخ گوزنی دارند، دیگر فکر سرقت از آن را از سر خود بیرون می کنند. بر خلاف حفاظ های قدیمی که نه تنها مانع از عبور سارقان نمی شدند، بلکه به نوعی به بالا رفتن آن ها کمک می کردند، این نوع حفاظ عبور را به کل غیر ممکن کرده است. در حفاظ های قدیمی نرده ها این امکان را فراهم می آوردند که سارقان دست خود را به لبه ی نرده بگیرد و خود را بالا بکشد. در حالی که طراحی حفاظ شاخ گوزنی به گونه ایست که اگر سارقان حتی موفق به عبور از آن شوند، آسیب جدی خواهند دید.

حفاظ شاخ گوزنی در رنگ های متنوع

حفاظ شاخ گوزنی در تمامی رنگ ها موجود است. به این ترتیب خریدار به راحتی می تواند رنگ مورد نظر خود که با نمای ساختمان هم خوانی دارد، را برگزیند. البته رنگ کردن حفاظ شاخ گوزنی پس از خرید . خصوصا در شهر هایی که رطوبت بالا دارند، این امر ممکن است بعد از دو الی سه سال پس از خرید ضروری باشد.

زیرا رطوبت بالا شرایط پوسته شدن رنگ را فراهم می آورد و برای جلوگیری از پوسیدگی میله های حفاظ لازم است رنگ دوباره تجدید شود.از مناطقی که رطوبت و شرایط خاص برای رنگ حفاظ شاخ گوزنی دارند میتوان به استان گیلان شهر های :رشت ،بندر انزلی ،لاهیجان ،آستارا،تالش،رودسر،فومن ،رضوانشهر،لوشان ،اسالم ،ماسوله و تنکابن و در استان مازندران به شهرهای :ساری ،بابل ،آمل ،بهشهر ،چالوس ،نکا،بابلسر،نوشهر ،فریدون کنار ،رامسر ،جویبار ،محمود آباد، امیر کلا،نور ،عباس آباد،کلاردشت،شیرود ،چمستان،سلمان شهر،کیا کلا،گلو گاه،کیاسر و منطقه رویان اشاره کرد.

این دو استان به دلیل شرایط آب و هوایی خاص حتما باید از رنگ های کوره ای و درجه یک با توجه به شرایط محیطی استفاده شود . به عنوان مثال در پوشهر، هم شرایط آب و هوایی خاصی وجود دارد که یعنی هم شرجی و هم گرم است ، اگر در این منطقه از همان پودری که در شمال ایران مانند چالوس استفاده شود بدون هیچ تردیدی این نوع رنگ در حفاظ شاخ گوزنی بیش تر از یک ماه دوام نیاورده و دچار زنگ زدگی شدید میشود .

بنابراین استفاده صحیح از نوع رنگ و داشتن اطلاعات کافی در مورد شهر مورد نظر در رنگ آمیزی حفاظ بسیار مهم است .چرا این رنگ و خرابی زیاد دیده نمیشود جواب اسان است ارتفاع بالای دیوار ها و پهنای دیوار سبب میشود که محل زنگ زدگی به راحتی دیده نشده و به یکباره بعد ز یک بارش باران رنگ حفاظ بر اثر جاری شدن زنگ آبه تغییر کند .

تنها نکته ی مهم این است که پیش از رنگ آمیزی مجدد، تمامی سطوح میله های حفاظ سمباده کاری شوند تا از به وجود آمدن سطوح نا هموار که ظاهر حفاظ را خدشه دار می کنند، جلوگیری شود. همین رنگ آمیزی مجدد می تواند طول عمر مفید حفاظ را به شکل قابل توجهی افزایش دهد. البته رنگ آمیزی به شیوه ی کوره ای هم امکان پذیر است. در این شیوه که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت، طول عمر رنگ بسیار بیشتر بوده و کیفیت آن نیز بهتر است.

شاخ گوزنی

شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی و مراحل ساخت آن

به طور خلاصه مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی(حفاظ ساختمان)به ترتیب مقابل می باشد: در ابتدا میلگرد های مورد نیاز که قطری بین 8 تا 10 میلی متر دارند خریداری می شوند و سپس در زوایای گوناگون به صورت نوک تیز برش داده می شوند.

(برای این کار از گیوتین مخصوص استفاده می شود تا میله ها کاملا نوک تیز برش بخورند.) سپس میله ها به وسیله ی دستگاه پرس زاویه دار و خمیده می شوند.

سپس میله های فرم گرفته تحویل جوشکار داده می شوند تا متناسب با سفارش مشتری (میزان تراکم و ارتفاع حفاظ ها) میله ها به هم جوش داده شوند. پس از مرحله ی جوش کاری نوبت به مرحله رنگ آمیزی می رسد.

در این مرحله رنگ پودری مورد نظر روی میله ها پاشیده می شود و سپس حفاظ ها داخل کوره می روند و پخته می شوند. البته یک روش دیگر وجود دارد که در آن میله ها به وسیله ی رنگ مایع رنگ می شوند و دیگر به پخت در کوره نیازی نیست. (در ادامه این دو روش را مقایسه خواهیم کرد.) در این جا مراحل تولید به اتمام می رسد و حفاظ ها داخل انبار قرار می گیرند تا بعدا به محل نصب منتقل شوند.

حفاظ شاخ گوزنی و ابعاد آن

حفاظ های شاخ گوزنی اغلب با ارتفاع هفتاد سانتی متر تا یک متر ساخته می شوند؛ البته هیچ محدودیتی برای ارتفاع این نوع حفاظ وجود ندارد و در هر ارتفاعی که مشتری مایل باشد، ساخته می شوند. این نوع حفاظ ها در شاخه های دو متری تولید می شود و عرضی به درازای پنجاه تا هفتاد سانتی متر دارند. تراکم این نوع حفاظ هم بسته به تقاضای مشتری می تواند متفاوت باشد. تراکم به معنای تعداد شاخه های اصلی در طول دو متر است.

هر چه تراکم بالا تر باشد، کارایی حفاظ بیشتر خواهد بود و امکان عبور از آن به حداقل می رسد. به طور معمول هفت تا سیزده شاخه ی اصلی در هر دو متر وجود دارد. این نکته نیز قابل ذکر است که شاخه های اصلی از شاخه های فرعی بلند تر هستند و در ردیف وسط شاخه های فرعی قرار می گیرند.

شاخه های اصلی مستقیما به شاسی جوش می خورند در حالی که شاخه های کوتاه تر فرعی به شاخه های اصلی وصل می شوند. حداکثر تراکم موجود برای حفاظ شاخ گوزنی پانزده شاخه ی اصلی در هر دو متر است. در تبلیغات ممکن است با اعدادی همچون تراکم 100 مواجه شوید. جالب است بدانید که برخی فروشندگان برای تبلیغات و جذب مشتری تعداد شاخه های فرعی را هم حساب می کنند که حرکتی کاملا غیر حرفه ایست.

حفاظ شاخ گوزنی و طراحی آن

پیش تر درباره ی رنگ این نوع حفاظ ها صحبت کردیم. اما درباره ی طرح آن سخنی نیاوردیم. این حفاظ همان طور که از نامش پیداست از طرح شاخ گوزن الهام گرفته شده است. به این شکل که شبیه به چندین و چند شاخ گوزن در هم تنیده است که ظاهری بسیار جذاب و منحصر به فرد دارد. این طراحی جالب علاوه بر این که زیبا است، مانع از عبور انسان ها و انواع حیوانات به داخل محل سکونت شما می شود.

در حفاظ شاخ جوش کاری شده با الکترود با توجه به این که یک کار ارزان محسوب میشود اکثر خریداران به دنبال قیمت  ارزان هستند بنابراین تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی با الکترود ،زیاد به فکر طراحی و ابعاد مهندسی سازه نیستند و تنها تمرکز در راضی نگه داشتن خریداران هستند بنابر این طبعی است که شکل و فرم حفاظ 50%ظعیف تر از حفاظ های تولید شده با جوش CO2 و رنگ الکترو استاتیک است .در این روش کلیه تولید کنندگان به دلیل این که از بهترین مواد اولیه در تولید و ساخت حفاظ شاخ گوزنی استفاتده میکنند منطقی به نظر میرسد که با صرف هزینه و وقت بهترین مدل ها را طراحی و تولید کنند .

حفاظ شاخ گوزنی و نصب آن

از دیگر مزیت های حفاظ شاخ گوزنی این است که بر روی انواع نما ها از جمله نمای کامپوزیت، آجر، سنگ و فلز قابل پیاده سازی است. همین امر موجب شده که این نوع حفاظ در بین معماران و مصرف کنندگان طرفداران زیادی پیدا کند.

برخی معماران حرفه ای پیش از ساخت دیوار ها، محل نصب حفاظ روی دیوار را تعبیه می کنند. بدین شکل که صفحات فلزی مخصوصی را با فواصل مشخص از هم، روی دیوار کار می گذارند تا نرده بعدا بر روی آن ها نصب شود. اما در اغلب دیوار ها این محل تعبیه نشده است. در این نوع دیوار ها با مته ی مخصوص سوراخ هایی به عمق 10 تا 20 سانتی متر بر روی دیوار به صورت مورب حفر می شود.

سپس در این حفره ها میل گرد هایی با قطر حدودا یک سانتی متر قرار می گیرند. به تقریب 5 سانتی متر از این میل گرد ها بیرون از دیوار واقع می شوند تا بعدا به شاسی وصل شوند. سپس شاسی حفاظ شاخ گوزنی به قسمت بیرونی این میل گرد ها جوش می خورد و در سر جای خود محکم می شود.هزینه نصب حفاظ شاخ گوزنی در گروه تولیدی حفاظ برتر برای استان البرز ، استان گیلان ، استان مازندران ،استان قم و کلیه شهرهای اطراف به اضافه استان کرمان و اهواز با وجود نمایندگی همانت متری 10 هزار تومان است و هیچ تفاوتی از نظر قیمت نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران و این شهر ها وجود ندارد .

حفاظ های شاخ گوزنی و فاکتور های انتخاب آن ها

میل گرد 8 میلیمتری یا 10 میلی متری؟ میل گرد حفاظ های شاخ گوزنی در دو ضخامت 8 و 10 میلیمتری موجود هستند. میل گرد های 10 میلیمتری نسبت به 8 میلیمتری برتری هایی دارند. برای مثال میله های نازک تر باعث خلوت دیده شدن حفاظ و زیبایی کم تر می شود. به علاوه ضخامت کم تر موجب می شود که سطح مقطع بین اتصالات کم تر باشد و اتصالات ضعیف و شکننده شوند. بنابراین میلگرد 8 میلی متری به خاطر نازکی از استحکام پایین تری برخوردار است.

جوش کاری یک طرفه یا دو طرفه؟ از آن جا که حفاظ شاخ گوزنی نقاط جوش خوردگی زیادی دارد، قوی بودن نوع جوش خوردگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و تاثیر مستقیم در استحکام نرده خواهد گذاشت. در این میان جوش دو طرفه بسیار قوی تر از جوش یک طرفه است.

جوش کاری به روش الکترود یا CO2؟ در روش جوشکاری معمولی با الکترود، پس از اتمام جوش کاری باید حتما گل جوش ها تمیز شوند. اما از آن جا که حفاظ شاخ گوزنی دارای شاخه های متعدد و نقاط جوش بسیار زیاد است، تمیز کردن گل جوش ها کاری بسیار دشوار و عملا غیر ممکن است. بنابراین روش جوشکاری تحت گاز CO2 به شدت توصیه می شود. در روش CO2 به جای استفاده از الکترود روکشدار، از سیم جوش استفاده می شود. در این روش خبری از گل جوش نیست و سطح جوشکاری کاملا یکنواخت و عاری از هر گونه آلودگی است.

رنگ کردن حفاظ با روش الکترواستاتیک کوره ای یا با روش معمولی رنگ مایع؟ در روش معمولی نرده ها در سه مرحله پرداخت می شوند: مرحله ی ضد زنگ، مرحله ی رنگ آستر و مرحله ی رنگ آمیزی اصلی. پس از هر مرحله حفاظ ها باید خشک شوند و سپس مرحله ی بعدی انجام می شود. یکی از مشکلات این روش این است که در فصل زمستان زمان خشک شدن بسیار طولانی تر از انتظار می شود.

گاها دیده شده که برای کاهش قیمت حفاظ ها، مرحله ی ضد زنگ و آستر حذف می شود و تنها یک لایه رنگ روی نرده ها قرار می گیرد. این نوع نرده ها مقاومت بسیار پایینی در برابر آب و هوا های مرطوب و یا خیلی آفتابی دارند و به سرعت می پوسند. اما در روش کوره ای، رنگ به صورت پودر روی نرده ها پاشیده می شود و پس از آن حفاظ در کوره می پزد. این نوع رنگ مقاومت بسیار بالاتری در مقابل آب و هوای شدید دارد.

حفاظ روی دیوار

حفاظ روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی و هزینه های مربوط به آن

حفاظ های شاخ گوزنی همان طور که پیش تر گفته شد، در رنگ ها، تراکم ها و ارتفاعات متنوع تولید می شوند.

که تمامی این موارد فاکتورهایی هستند که قیمت حفاظ شاخ گوزنی را تعیین می کنند. علاوه بر آن نوع اتصال حفاظ به نمای دیوار هم در قیمت آن تاثیر مستقیم دارد.

(حفاظ ها به دو صورت جوش CO2 و جوش الکترود به نما نصب می شوند که در بالا به بررسی هر کدام پرداختیم.)  تمامی فاکتور های ذکر شده در بالا روی قیمت حفاظ شاخ گوزنی تاثیر می گذارند.

بنابراین صحبت از قیمت نهایی حفاظ شاخ گوزنی در این جا میسر نیست و بهتر است برای اطلاع از قیمت دقیق با دفاتر فروش حفاظ برتر تماس حاصل کنید.

با این حال لازم به ذکر است که در میان ابزار آلات امنیتی محل سکونت یا ادارات، حفاظ شاخ گوزنی قیمتی مقرون به صرفه تر دارد و در عین حال می تواند از بروز هر نوع سرقت یا دستبردی جلو گیری کند.

خرید حفاظ شاخ گوزنی و نکات مهم آن

پس از توجه به تمامی موارد ذکر شده، شما می توانید با توجه به بودجه و موقعیت محل نصب، مناسب ترین حفاظ شاخ گوزنی را برای خود انتخاب کنید. اما لازم است در هنگام خرید نکاتی را در نظر بگیرید:

پیش از خرید محصول یک نمونه از حفاظ شاخ گوزنی مورد نظر را از فروشندگان ما بخواهید و آن را تا زمان نصب نزد خود نگه دارید. تا بتوانید آن را از جهت کیفیت با مورد خریداری شده تطبیق دهید و از صحت محصول خود اطمینان لازم را به دست آورید و پس از اتمام مراحل نصب، نمونه حفاظ را به مسئول مربوطه تحویل دهید.

می توانید از کارشناسان ما بخواهید تا در محل نصب نرده حضور یابند تا با توجه به موقعیت محل، بهترین و مناسب ترین حفاظ را از نظر تراکم و ارتفاع به شما پیشنهاد دهند. این مشاوره ها کاملا رایگان هستند. پس بهتر است حتما از این فرصت استفاده کنید.

به علاوه کارشناسان حفاظ برتر می توانند با مشاهده ی محل برای بهترین روش نصب و جوشکاری به شما مشاوره دهند.مشاوران ما بهترین نرده حفاظ ساختمان را با توجه به ساختمان شم پیشنهاد میدهند .

به یاد داشته باشید که به دلیل ضربات احتمالی در هنگام حمل و نقل و جوشکاری های مرحله ی نصب، پس از نصب باید حفاظ ها لکه گیری شوند. برای اطمینان از انجام گرفتن این مرحله، می توانید پیش از خرید آن را با فروشندگان تیم حفاظ برتر مطرح نمایید.

به یاد داشته باشید که ارزان بودن تنها فاکتور مهم برای خرید نیست. بلکه باید جنس را با قیمت معقول آن خریداری کنید. کارشناسان متبحر تیم حفاظ برتر شما را یاری می دهند تا بتوانید با قیمتی مقرون به صرفه بهترین گزینه را برای محل مورد نظر خود انتخاب کنید.

حفاظ شاخ گوزنی , شاخ گوزنی , قیمت حفاظ شاخ گوزنی

سفارش حفاظ شاخ گوزنی

برای سفارش محصول و اطلاع یافتن از نحوه ی خرید و حتی دریافت مشاوره می توانید به دو صورت حضوری و تلفنی با ما ارتباط برقرار کنید. ما در حفاظ برتر، بهترین محصولات را در اختیار مشتریانمان قرار می دهیم.با توجه به افزایش فروش اینترنتی و سهولت در امر خرید ،مشکلاتی نیز ایجاد گردیده است که گروه تولیدی حفاظ برتر برای رفع هر گونه نگرانی از بابت کیفیت نحوه پرداخت امکان خرید به صورت حضوری را در محل کارگاه فراهم کرده است و خریداران میتوانند به درب محل کارخانه رفته و خرید خود را حضوری انجام دهند .

جمع بندی مطالب در مورد حفاظ شاخ گوزنی :

حفاظ برتر در راستای رسالت خود سعی دارد تمام داشته های خود در زمینه تولید حفاظ شاخ گوزنی ‘ حفاظ  بوته ایحفاظ کلاسیک نیزارحفاظ کلاسیک پروانه ایحفاظ مدرن لیلیوم ‘ را در معرض قیاس با سایر رقبا قرار داده و آماده رسیدگی به پیشنهادات و انتقادات خریداران است. هدف ما جلب رضایت شما است .

پیشنهادات :

حتما از مشاوره رایگان در محل استفاده کنید چرا که مشاوران ما سالهاست که این نوع نصب را انجام می‌دهند و میتوانند شما را در انتخاب نوع حفاظ و رنگ آن با توجه به نمای ساختمان کمک کنند. مشاوران گروه تولیدی حفاظ برتر با توجه به سابقه طولانی در ساخت حفاظ شاخ گوزنی و آموزش های متوالی و دوره ای در مورد امنیت داخلی و خارجی ساختمان در سطح بالا و قابل قبولی هستند و مشاورات آنها می‌توانند برای یک مدیر ساختمان یا یک خریدار به اندازه مطالعه چندین مقاله در این مورد کار گشا باشد .

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات 4.33 (9 امتیاز دهی)

۱۷ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • ابوالقاسم فردوسی زاده
  2018-08-31 09:43

  جناب صادقی بابت اندازه گیری در شهر ری ممنونم . به چند شرکت حفاظ شاخ گوزنی زنگ زدم برای بازدیدبهانه میاوردند به دلیل متراژ کم نرده دیوار ‘ ممنون که حفاظ شاخگوزنی را که ارسال کردید اندازه دیوار ساخته بودید
  من فکر میکردم شاخ گوزنی در ابعاد ۲ متر است ولی همان طور که شما هم توضیح دادی نرده حفاظ ما اصلا برش نخورد و عالی بود . ممنونم و خواستم بدین طریق بابت هم قیمت مناسب شاخ گوزنی و هم نصب حفاظ و برخورد خوب خودتان و گروه نصاب از شما تشکر کنم .
  ممنون

  پاسخ
  • حفاظ برتر
   2018-10-15 10:58

   جناب اقای فردوسی زاده وظیفه تولید کننده گان شاخ گوزنی دادن اطلاعات و مشاوره صحیح در باره نرده حفاظ دیوار از هر نوع ان است . راجع به اندازه و نوع ساخت حفاظ شاخ گوزنی هم باید عرض کنم که شما یا هر خریدار دیگر هنگامی که از سازنده خرید میکنند حتما بر حسب طول دیوار حفاظ خود را دریافت خواهند کرد چون که قبل از خرید مشاوران ما متراژ دیوار شما را دارند و بر حسب متراژ حفاظ ساخنه میشود

   پاسخ
 • وحید گلناری
  2018-08-31 09:49

  بسیار ممنون لطف کردید. من این سایت را با دقت ندیده بودم چون کار حفاظ را ساده می دیدم و بعد از خرید حفاظ شاخ گوزنی که این مدل با مشورت از آقای صادقی حفاظ شاخگوزنی نیزار . حفاظ نیزار خریدیم ‘ متوجه شدم قبل از قیمت حفاظ شاخ گوزنی، داشتن اطلاعات یا اعتماد به فروشنده بیشتر از تصمیم من مو سر بود . بله توصیه میکنم بخش مقالات یا بخش حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای و هر حفاظ دیوار که میخرند را یکبار بخوانند

  پاسخ
 • حفاظ برتر
  2018-09-08 19:05

  ممنون ' قیمت شاخ گوزنی به وزن و نوع رنگ و مسائل زیادی بستگی دارد ' اعتماد کردن با بستن قرار داد با هم همراه شود حفاظ شاخگوزنی عالی خرید کرده اید

  عالی بود

  پاسخ
 • مجید عسگری کاشان
  2018-09-15 12:36

  قیمت حفاظ شاخ گوزنی که برای من ارسال شده بود بسیارعالی بود . فقط اگر یک سرپرست هم میفرستادید من راحت میشدم و به کارم هم میرسیدم .البته از قیمت حفاظ شاخ گوزنی شما راضی بودم . قیمت این محصول در کاشان بسیار بالا بود

  قیمت حغفاظ شاخ گوزنی در کاشان بالا بود و البته احتیاج به سرپرست بود که بنده راحت میشدم

  پاسخ
  • حفاظ برتر
   2018-09-16 00:45

   سلام
   انجام‌وظیفه بود . گروه حفاظ برتر رسالت خود میداند که حفاظ شاخ گوزنی را در تهران و حفاظ شاخ گوزنی در بومهن و آبسرد ‘دماوند و همه ایران با قیمت مناسب تحویل دهد . قیمت شاخگوزنی گروه تولیدی ما به سبب خرید کلی مواد اولیه مناسب است و سعی میکنیم که مشتریان خود را با بهترین وجه مککن در خرید نرده حفاظ و حفاظ شاخ گوزنی و انواع نرده فلزی ساختمان یاری کنیم . حفاظ نیزار و حفاظ لیلیوم از بهترین حفاظ های موجود میباشند

   پاسخ
 • ناصر صادقی
  2018-09-18 02:26

  حفاظ شاخ گوزنی در شهریار را من بررسی کردم ودبا توجه به تعدد وبسایت ها و خدمات از این امکان حفاظ برتر جناب آقای صادقی بسیار خوشم آمد ک پسندیدم . ایشان نمونه حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای را برای ما در منطقه باغ مان در شهریار آوردند و با ناتوجه به اصلاحات که در قیمت حفاظ شاخ گوزنی و نرده حفاظ تاثیر می گذاشت طی دو جلسه یکی در محل ویلا در شهریار و یک جلسه هم ما بازدید کردیم از کارخانه و با توجه به تفاهم های به دست آمده با قیمت مناسب ، نرده حفاظ روی دیوار از نوع حفاظ شاخ گوزنی را خریداری کردیم از بابت مشاوره که ما را در خرید راحت کرد و این که زحمت کشیده و دو بار نرده حفاظ شاخ گوزنی را با صلیقه ما اصلاح کردند تا به نتیجه مورد نظر در قیمت نرده حفاظ آهنی برسیم ممنون هستیم

  پاسخ
  • حفاظ برتر
   2018-09-18 02:32

   خواهش میکنم ما سرویس مشاوره رایگان گذرا برای این قرار دادیم تا مشتری بتواند با کمترین هزینه نرده حفاظ مورد نظر خود را خریداری نمایید. ایکه شما توانستید بالاخره با آرامش کامل حفاظ شاخ گوزنی خود را خریداری نمایید بسیار خوشحال و خرسند هستیم چرا که نتیجه مشاورات ما در جهت راحتی شما در خرید انواع نرده حفاظ روی دیوار و نرده دیوار از هرنوع شاخ گوزنی یا حفاظ بوته ای است . امید دارم که از قیمت حفاظ شاخ گوزنی راضی بوده باشید

   پاسخ
 • حسین بابوریان
  2018-10-15 09:05

  بنده برای شهریار ۸۰ متر حفاظ شاخ گوزنی مدل لیلیوم با ارتفاع ۱۰۰ سانت تهیه کردم. بعد از حدود یک هفته از زمان واریز بیعانه نصاب ها برای نصب حفاظ آمدند و تا شب کار را نصب و تحویل دادند. با توجه به رفتار حرفه ای مجموعه و وقت شناسی که داشتند لازم دیدم که تشکر کنم. همچنین بصورت ویژه از نصاب تشکر کنید.

  پاسخ
  • حفاظ برتر
   2018-10-15 10:46

   جناب اقای بابوریان انجام وظیفه کرده اند . اگر امر دیگری درباره حفاظ شاخ گوزنی و نرده حفاظ روی دیوار داشتید بنده در خدمتم

   پاسخ
 • قیمت حفاظ شاخ گوزنی به دلیل افزایش مواد اولیه متاسفانه افزایش یافته و این به دلیل افزایش در ساخت حفاظ شاخ گوزنی است

  پاسخ
 • قیمت حفاظ شاخ گوزنی وساخت عالی ان در طهران وکرج به دلیل رقابت شدید حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای بسیار مناسب شده ولی اکثرتولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی از کیفیت کاسته اند

  قیمت حفاظ شاخ گوزنی به دلیل افزایش مواد اولیه متاسفانه افزایش یافته و این به دلیل افزایش در ساخت حفاظ شاخ گوزنی است

  پاسخ
 • نیریزی
  2018-12-30 08:21

  بابت نصب حفاظ شاخ گوزنی ازگل تشکر میکنم ممنون بسیار عالی بود . بسیار نصب تمیز و خوبی بود .
  ممنون

  پاسخ
  • حفاظ برتر
   2019-01-07 11:37

   سلام
   خواهش میکنم . نصب حفاظ شاخ گوزنی باید به صورت اصولی انجام گیرد .کاملا طبیعی است که در صورت نصب صحیح و رعایت اصول حرفه ای حتما رضایت خریدار را به همراه دارد .

   پاسخ
 • مرتضی میر احمدی
  2019-01-17 09:12

  حفاظ شاخگوزنی در مقایسه با سایر حفاظ های دیگر از نظر امنیت به چه صورت است .!
  آیانرده حفاظ شاخ گوزنی بهتر از نرده حفاظ سرنیزه ای است ؛امکان بازدید و مشاوره در روز های تعطیل وجود داد ، مشاور در مورد قیمت حفاظ شاخ گوزنی و انواع حفاظ روی دیوار تخصص دارد یا فقط جهت اندازه گیری ارسال میشود

  پاسخ
  • حفاظ برتر
   2019-01-17 11:23

   سلام جناب آقای میر ا

   جناب میر احمدی :
   حفاظ شاخ گوزنی یک مانع فیزیکی با طول و عرض مناسب است که امکان ایستادن روی دیوار را از افراد مهاجم سلب میکند . حفاظ شاخ گوزنی در مقایسه با انواع حفاظ نرده روی دیگر بسیار ایمن تر است ، به طوری که دیگر فروش و نصب حفاظ نیزه ای متوقف شده است . در باره تاریخچه حفاظ شاخح گوزنی باید عرض کنم که تولید حفاظ شاخ گوزنی در ایران کمک قابل توجهی به این محصولات از بابت قیمت حفاظ و کیفیت نرده حفاظ دیوار انجام داده است .به طوری که قیمت حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع ۱۲۰ سانت در مقایسه با ۱۲۰ سانت حفاظ نیزه ای حداقل ۴۰ درصد کمتر است در صورتی که از نظر ایمنی حفاظ شاخ گوزنی به ههچ وجه با حفاظ های دیگر قابل مقایسه نیستند .کارشناسان گروه تولیدی از بابت مشاورات فنی و نوع حفاظ بسیار تبحر دارند در مورد قیمت هم باید با مدیر فروش حفاظ شاخ گوزنی با تلفن ۰۹۱۲۱۳۵۱۲۸۴ تماس بگیرید .

   پاسخ
 • علی محمدی
  2019-06-01 12:14

  سلام
  قیمت حفاظ شاخ گوزنی با تراکم ۱۲ ردیف چند است

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال


دو + = 5

فهرست
Call Now Button