حفاظ برتر

www.hefazbartar.com

حفاظ نیزار امروزه جزو الزامات هر آپارتمان و ساختمانی به شمار می رود. به طوری که معماران هنگام طراحی و ساخت هر ساختمان، از پیش جای نصب نرده ها را بر روی دیوار در نظر می گیرند. این نوع حفاظ مستقیما از طبیعت الهام گرفته است و طرحی شبیه به یک ردیف نیزار انبوه دارد.

اگر ترس از سرقت و گربه های ولگرد که ممکن است هر نوع بیماری ای به همراه داشته باشند شما را به ستوه آورده است، وقت آن است که تدبیری کارامد برای این مشکل بیاندیشید. حفاظ می تواند بهترین و ایمن ترین گزینه باشد. حفاظ حتی اجازه نمی دهد موجودات مزاحم وارد محیط حیاط محل زندگی یا کار شما شوند؛ چه برسد به اینکه بخواهند وارد محیط ساختمان شوند. در این میان حفاظ نیزار گزینه ای مناسب برای هر گونه محیطی از اداری گرفته تا مسکونی به شمار می رود.

حفاظ مدل نیزار , حفاظ نیزار , حفاظ روی دیوار ,

حفاظ روی دیوار مدل نی زار

در اواخر سال 1394به دلیل رقابت بسیار شدید حفاظ شاخ گوزنی تعداد تولید کنندگان حفاظ به صورت چشمگیر افزایش پیدا کرد . گروه تولیدی حفاظ برتر با توجه به بازدید های مشاوره ای  و شروع به طراحی مدل جدیدی به نام نرده حفاظ نیزار کرد.

نرده حفاظ نیزار 

نوعی از نرده روی دیوار برای ایجاد امنیت در ارتفاع بالای 1  متر با میلگرد 12  با تراکم 45 شاخه از پایین به سمت بالا  که در اندازه 1متر تولید میشود . این نرده حفاظ بیشتر برای ساختمان ها بلند مرتبه اندازه 1متر تولید میشود سایز اولیه این نرده وزن این حفاظ در ابتدا به ازای هر متر طول 25کیلو گرم بود و بسیار  مقاوم و زیبا است.

نوع چیدمان حفاظ نیزار

حفاظ نیزار یا به عبارتی دیگر حفاظ لاله ای  به عرض 12سانتی چیده جوشکاری میشود . این نرده حفاظ دقیقا از وسط به طول و عرض قرینه است . این نظم و قاعده عرض را تا 70سانت رساند . دلیل شکل و طراحی خود در بعضی مناطق به مدل حفاظ نی لاله ای شهرت یافته است.

حفاظ نیزار و ویژگی های آن

حفاظ نیزار (نی زار) که با نام حفاظ لاله ای نیز شناخته می شود، از میلگرد هایی با قطر 10 یا 12 میلی متر ساخته می شود. ارتفاع این حفاظ به یک متر می رسد و دارای تراکم 45 است. عرض حدودی حفاظ نیزار 70 سانتی متر است. حفاظ نیزار ظاهری بسیار بازدارنده دارد. به طوری که به بیننده القا می کند که حتی اگر عبور از آن ممکن باشد، آسیب جدی به فرد خواهد زد.

حفاظ نیزه , حفاظ نیزار , حفاظ روی دیوار , حفاظ برتر

حفاظ نیزه , حفاظ نیزار , حفاظ روی دیوار , حفاظ برتر

مزایای حفاظ نیزار

ظاهر حفاظ های نیزار، شاخ گوزنی، بوته ای و لیلیوم بسیار نزدیک به هم است. با این حال برخی نوع خاصی از این حفاظ ها را بیشتر می پسندند. بنابراین زیبایی را نمی توان ملاک خوبی برای برتری این حفاظ ها از یکدیگر دانست. با این حال در مقایسه با نرده های کلاسیک، حفاظ های نسل جدید از جمله حفاظ نیزار ظاهر جذاب تری دارند. حفاظ های نیزار نسبت به حفاظ های شاخ گوزنی، بوته ای و لیلیوم خلوت تر و منظم تر دیده می شوند. بنابر این علاوه بر امنیت نوعی دکوراسیون به حساب می آیند.

حفاظ های نیزار با طراحی جالبی که دارند، هر دزدی را برای عبور از بالای دیوار دچار مشکل می کنند. این حفاظ ها با شاخه های نوک تیز و برنده که به جهات گوناگون کشیده شده اند، امنیتی بالا برای ساختمان ها فراهم می آورند. به علاوه بنا بر دلایلی که در ادامه آورده خواهند شد، حفاظ های نیزار مقاوم تر از سایر حفاظ ها هستند.

حفاظ بوته ای و مقایسه آن با سایر حفاظ ها

در حفاظ نیزار بر خلاف حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای که در آن ها برخی شاخه های کناری برای امنیت بیشتر به سمت پایین خم شده اند، تمام شاخه ها به سمت بالا هستند. بنابراین شاید بتوان امنیت آن را نسبت به حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای کم تر دانست. با این حال از آن جا که یک ردیف (یا بنا به درخواست مشتری بیش از یک ردیف) از شاخه های کناری کوتاه تر هستند، می توان گفت حفاظ نیزار در حوزه ی امنیت حرف های زیادی برای گفتن دارد؛ زیرا عبور از آن به شدت دشوار و حتی غیر ممکن است.

یک نکته ی بسیار مهم در حفاظ نیزار این است که این نوع حفاظ دارای نقاط جوش بسیار کم تری در مقایسه با سایر نمونه هاست. زیرا در حفاظ نیزار میلگرد ها مستقیما به شاسی جوش می خورند. این در حالی است که مثلا در نمونه ی شاخ گوزنی یا بوته ای شاخه های فرعی به شاخه های اصلی جوش می خورند. هر چه تعداد نقاط جوش خوردگی بیشتر باشد، امکان پوسیدگی بیشتر است. بنابراین حفاظ نیزار نسبت به سایرین مقاوم تر است.

نوع جوشکاری حفاظ نیزار

جوشکاری حفاظ نیزار  با روش co2 انجام میگردد و مهمترین قسمت جوشکاری در پایین حفاظ است چرا که میله های این نوع نرده حفاظ فقط از 3قسمت به هم متصل میشوند که باید بسیار محکم بعد بنا بر پایش نظرات خریداران این میله در وسط جا گذاری شد . این اضافه کردن میله بسیار شگفت انگیز نظرات خریداران رابیشتر به خود جلب کرد.

 

حفاظ نیزار و ساختار آن

شاسی حفاظ نیزار شامل یک میله ی حدودا دو متری است که میلگرد ها به صورت قرینه به بدنه ی آن جوش می خورند. در این نوع حفاظ تمامی شاخه ها به بدنه ی شاسی وصل می شوند. میله های ردیف وسط ارتفاع بیشتر (تا یک متر) دارند و میله های کناری کوتاه تر هستند. لازم به ذکر است که میلگرد ها ساختاری قوس دار به جهات مختلف دارند. عرض حفاظ با توجه به ارتفاع آن بین 50 تا 70 سانتی متر است.

حفاظ شاخ گوزنی حفاظ نیزار حفاظ روی دیوار

حفاظ نیزار و جوش کاری آن

در حفاظ نیزار همان طور که پیش تر ذکر شد، تمام شاخه ها به بدنه ی شاسی جوش می خورند. در نتیجه درست انجام شدن مرحله ی جوش کاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. لازم است که حفاظ ها به شیوه ای کاملا مقاوم و محکم جوش بخورند تا احتمال جدا شدن آن ها به حداقل برسد. حفاظ برتر برای جوشکاری این دسته حفاظ ها از روش جوشکاری CO2 بهره می برد که تا امروز مقاوم ترین روش جوشکاری محسوب می شود. در این روش خبری از گل جوش نیست و ظاهر آن بسیار تمیز تر از روش جوش کاری معمولی است.

حفاظ نیزار و رنگ آن

حفاظ برتر محصولات حفاظ نیزار خود را در سه رنگ مشکی، سفید و قهوه ای ارائه می کند. رنگ های سفید و قهوه ای بیشتر با نمای ساختمان ها هماهنگی دارند. با این حال رنگ مشکی هم طرفداران خاص خود را دارد. در حفاظ برتر رنگ آمیزی نرده ها با روش رنگ کوره ای انجام می گیرد که روشی کاملا استاندارد و به روز است. در این روش میله ها پس از این که در معرض رنگ پودری قرار گرفتند، داخل کوره می روند تا رنگ روی سطح آن ها بنشیند. این رنگ علاوه بر اینکه ظاهر زیباتر و بدون خط و خش تری نسبت به رنگ های معمولی مایع دارد، کیفیت و ماندگاری بالاتری نیز دارد. رنگ های مایع حتی اگر لایه ای ضد زنگ هم داشته باشند، پس از مدتی در برابر باران و آفتاب مستقیم قرار گرفتن، کیفیت خود را از دست می دهند و پوسته می شوند. حتی ممکن است میله زنگ بزند و بپوسد.به این ترتیب میلگرد به تدریج استحکام خود را از دست می دهد. اما در رنگ کوره ای هیچ کدام از این مشکلات وجود ندارند.

در حفاظ نیزار بعد از آن مشکی و سفید هستند . رنگ قهوه ای سوخته به واسطه اینکه هم میتواند بارنگ مشکی ست شده و با نمای ساختمان در هر شکلی زیبا میشود و رنگ مشکی هم که طبق روال رنگ محبوب در ایران است و خانم ها هم ظرف دار رنگ سفید هستند

 

حفاظ نیزار و نصب آن

در صورتی که هنگام ساخت دیوار، روی آن محل نصب نرده تعبیه شده باشد، کار بسیار آسان است. در این موارد، صفحاتی فلزی روی قسمت فوقانی دیوار نصب می شوند تا بعدا در صورت نیاز حفاظ به آن ها متصل شود. اما اگر این صفحات فلزی نصب نشده باشند، کار متفاوت خواهد بود. در ابتدا باید روی دیوار سوراخ هایی با قطر 10 تا 12 میلی متری توسط دریل مخصوص روی دیوار حفر شوند. این سوراخ ها مورب هستند و بعدا میلگرد هایی با طول بین 15 تا 20 سانتی متر وارد این حفره ها می شوند. چند سانتی متر از این میلگرد ها بیرون می ماند تا به شاسی حفاظ جوش بخورد. میلگرد ها به صورت یک در میان از دو طرف شاسی به آن جوش می خورند. سپس محل های جوش خوردگی رنگ می شوند.

نوع شاسی حفاظ نیزار

در این نوع تسمه و جدیدا تسمه با خط جدایش از وسط که قسمت پاین حفاظ را به صورت بسیار زیاد محکم و مقاوم مینمایید .

حفاظ نیزار و قیمت آن

به طور کلی حفاظ ها نسبت به سایر تمهیدات امنیتی از قیمت مناسب تری برخوردارند. فاکتور های خاصی در تعیین قیمت حفاظ های نیزار موثرند که از جمله ی آن ها می توان به ارتفاع، عرض و تراکم آن ها اشاره کرد. طبیعتا هر چه ارتفاع و تراکم یک حفاظ بیشتر باشد، قیمت بالا تری خواهد داشت. این موارد هم با توجه به شرایط و محل، از ساختمانی به ساختمان دیگر متفاوت هستند. برای مثال ساختمان هایی که به دلیل مکان یا موقعیت خود بیشتر در معرض سرقت قرار دارند، باید از حفاظ های بلند تر و متراکم تری استفاده کنند.

این نکته را به خاطر داشته باشید که قیمت پایین نمی تواند فاکتور خوبی برای خرید یک حفاظ باشد. ممکن است علت این کم بودن قیمت بی کیفیت ساخته شدن محصول باشد. برای نمونه تولید کنندگان زیادی هستند که حفاظ ها را به روش قدیمی و با رنگ مایع رنگ آمیزی می کنند. طبیعی است که این رنگ ها به سرعت کیفیت خود را از دست می دهند و حتی ممکن است باعث پوسیدگی خود میلگرد ها شوند. یا از سویی دیگر برخی حفاظ ها به روش جوش معمولی جوش می خورند که آن هم از قیمتی پایین تر برخوردار است اما استحکام جوش  CO2را ندارد و می توانند با اندکی فشار جدا شود. از آن جا که حفاظ ها تمام مدت در هوای آزاد در برابر باران و آفتاب قرار می گیرند، کیفیت مهم ترین فاکتور برای انتخاب آن هاست. بنابراین بهتر است حفاظی را صرفا به خاطر ارزان تر بودن انتخاب نکنید.

قیمت حفاظ نیزار برحسب ارتفاع و سایز میلگرد از متری  120 هزار تومان شروع و تا حدود 180 هزار تومان بسته به سایز میگرد و درخواست پر تراکم بودن آن متغییر است . جدیدا نوعی از این حفاظ  وزن از 65 هزار تومان تا 80 هزار تومان متفاوت است . به هیچ وجه خرید این نوع حفاظ که مهندس معکوس شده و طراحی امنیتی و استقامت آن را دستخوش تغییر کرده است توصیه نمیشود.

حفاظ مدل نیزار , حفاظ , حفاظ روی دیوار , مدل نیزار , حفاظ سرنیزه , حفاظ نیزه ای

حفاظ مدل نیزار , حفاظ , حفاظ روی دیوار , مدل نیزار ,

حفاظ برتر ارائه دهنده مشاوره رایگان در زمینه حفاظ نیزار

تیم حفاظ برتر سال هاست که با فعالیت در زمینه ی انواع حفاظ و ابزار آلات امنیتی همواره در پی نوآوری و خلاقیت بوده و بهترین و با کیفیت ترین محصولات را با قیمتی مقرون به صرفه به مشتریان ارائه داده است. مدتی پس از گسترش حفاظ شاخ گوزنی، کارشناسان ما به دنبال حفاظی کارامد تر و جدید تر به سراغ حفاظ نیزار رفتند و با تولیدات با کیفیت خود همواره جزو گزینه های اول مشتریان به حساب می آمدند.

انتخاب نوع حفاظ، ارتفاع، عرض و تراکم آن نیازمند داشتن تجربه و دانش کافی در این زمینه است. کارشناسان ماهر و مجرب ما آماده اند تا به صورت رایگان در محل شما حضور یابند و شما را در جهت انتخاب بهترین گزینه یاری دهند.

۹ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • حفاظ برتر
  ۱۳۹۷-۰۶-۱۷ ۱۴:۳۷

  حفاظ نیزار یکی از برترین حفاظ شاخ گوزنی است

  پاسخ
  • حفاظ برتر
   ۱۳۹۷-۰۶-۱۷ ۱۴:۳۹

   ممنون بله عالی است حفاظ نیزار اگر درست تولید شده باشد برترین حفاظ و نرده فلزی روی دیوار است

   پاسخ
 • امیر صدرا کمالی . عظیمیه کرج
  ۱۳۹۷-۰۸-۱۱ ۱۲:۰۱

  سلام
  من حفاظ نیزار در تهران را دیدم و حفاظ نیزار در کارگاه شما را با سایر تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی متفاوت دیدم . بسیار نرده حفاظ فلزی روی دیوار مطمعنی به نظرم رسید .قیمت حفاظ شاخ گوزنی تهران با قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج متفاوت است . ضمن اینکه این نوع نرده حفاظ روی دیوار را در کرج تولید نمیکنند . از این که در کرج از حفاظ دست دوم استفاده میشود و ساختمان های دیدیدکه حفاظ شاخ گوزنی دست دوم در روی دیوار انها بود تعجب نکنید .

  پاسخ
 • امیر صدرا کمالی . عظیمیه کرج
  ۱۳۹۷-۰۸-۱۱ ۱۲:۰۲

  سلام
  من حفاظ نیزار در تهران را دیدم و حفاظ نیزار در کارگاه شما را با سایر تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی متفاوت دیدم . بسیار نرده حفاظ فلزی روی دیوار مطمعنی به نظرم رسید .قیمت حفاظ شاخ گوزنی تهران با قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج متفاوت است . ضمن اینکه این نوع نرده حفاظ روی دیوار را در کرج تولید نمیکنند . از این که در کرج از حفاظ دست دوم استفاده میشود و ساختمان های دیدیدکه حفاظ شاخ گوزنی دست دوم در روی دیوار انها بود تعجب نکنید .

  پاسخ
 • منیره صمدی کمال شهر
  ۱۳۹۷-۰۸-۱۱ ۱۲:۰۸

  قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهران و قیمت حفاظ شاخ گوزنی درکرج تفاوت قابل توجهی دارند .تولید کنندگان حفاظ ساختمان به خصوص تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی در تهران و حفاظ نیزار (حفاظ نی زار) بسیار توایدات متفاوتی دارند

  پاسخ
 • منیره صمدی کمال شهر
  ۱۳۹۷-۰۸-۱۱ ۱۲:۰۹

  ساخت حفاظ شاخ گوزنی و قیمت حفاظ شاخ گوزنی درمشهد تفاوت قابل توجهی دارند .تولید کنندگان حفاظ ساختمان به خصوص تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی در تهران و حفاظ نیزار (حفاظ نی زار) بسیار توایدات متفاوتی دارند

  پاسخ
 • سلام و خداقوت
  حدوداً۱۲۰ متر طول حفاظ آهنی ارتفاع یک متر ترجیحاً دسته دوم نیاز دارم لطفا درصورت امکان بهترین قیمت و پیشنهاد خود را اعلان نمایید متاسفانه من خیلی فنی نیستم فقط هزینه حفاظ ها خیلی برام مهمه ولی واقعاً خریدارم بشرط قیمت خوب و نقد .ارادتمند شاهدی روستای نیکنام ده جاجرود۰۹۱۲۲۳۳۱۷۸۴

  پاسخ
  • حفاظ برتر
   ۱۳۹۸-۰۲-۰۵ ۲۲:۳۴

   حفاظ شاخ گوزنی در ارتفاع یک متر و بیست چند نوع قیمت دارد ، از تراکم ۹ تا ۱۳ در اسرع وقت کارشناسان با شما تماس گرفته و لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی را اعلام میکنند

   پاسخ
 • ناصر صادقی
  ۱۳۹۸-۰۶-۲۷ ۱۱:۵۲

  در جواب شما باید عرض کنم که بله ساخت حفاظ شاخ گوزنی و قیمت حفاظ نیزار در تهران به نصبت سایر شهر ها متفاوت بوده و با توجه به تولید به صورت انبوه و کم شدن هزینه های سربار به طور متوسط قیمت حفاظ نیزار پائین تر از سایر شهرستان ها است .

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


سه + 9 =

فهرست

تماس

مشاوره رایگان!!