درباره حفاظ برتر:                                                          

با توجه به موفقیت مجموعه حفاظ برتر  در زمینه طراحی و ساخت با کیفیت انواع سازه های فلزی درب پارکینگ و حفاظ  و همچنین با توجه به عدم حضور تولید کننده معتبر و باکیفیت در صنعت حفاظ روی دیوار که عمدتا شامل حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای میشود ؛ در سال 1382 تولید انواع حفاظ و فنس روی دیوار را کارخانه واقع در شهرک صنعتی ، در دستور کار قرار داد.

 درباره حفاظ برتر: بزرگترین تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی ایران

گروه تولیدی حفاظ برتر بزرگترین تولید کننده و صادر کننده انواع درب ، نرده ،حفاظ و گلنرده های فلزی واقع در استان تهران ،منطقه صنعتی آدران (بین شهر های تهران ،کرج ، شهریار )میباشد .این مجموعه در قالب گروه تولیدی به عنوان مجموعه ای تخصصی در صنعت ساختمان مفتخر است که در سالهای گذشته با تلاش مستمر متخصصان  توانمند و کارآمد حود توانسته است گام ها بلندی در جهت ارایه فن آوری های نوین در بخش صنعت ساختمان بردارد.

نگرش به تکنولوژی نوین و گسترده ،استمرار در خلاقیت و نوآوری در طراحی ،به همراه استفاده از مدیران کارآمد موجب گردیده است تا محصولات ما با بهترین کیفیت در رقابت با محصولات مشابه داخلی وخارجی بدرخشد .

حفاظ برتر با احداث سالنهای تولید و استقرار تمامی زیر مجموعه های خود مانند سالن برشکاری ، سالن خم کاری ،پرسکاری ،جوشکاری ،آهنگری و نقاشی  به همراه بکار گیری از نیروی با تجربه و متخصص ضمن خودکفایی توانسته است سهمی هرچند کوچک در رقابت با کشور های ترکیه و چین در بازار های صادراتیداشته باشد . بازار های صادراتی داشته باشد .

گروه توایدی حفلظ برتر با بررسی محصولات حفاظ موجود در بازار ، و در راستای رفع ایرادات و نواقص امنیتی این حفاظ ها ، محصولاتی با شاخصه های بالای کیفی و ایمنی را طراحی و روانه بازار کرد . اولین حفاظ نرده روی دیوارتولیدی در گروه تولیدی حفاظ برتر،  حفاظ شاخ گوزنی شرکتی بود که در مقایسه با قیمت حفاظ شاخ گوزنی سعی شده هم طراحی بهتر و هم قیمت مناسب تر لحاظ گردد. گروه تولیدی حفاظ برتر بعد ازارایه حفاظ شاخ گوزنی ویژه شرکتی شروع به طراحی حفاظ های مختلف با در نظر گرفتن شکل ظاهری و نمای ساختمان ، رنگ محصولات و تولید حفاظ های مختلف را با طراحی در سبک های کلاسیک و مدرن نموده است.

درباره حفاظ برتر و محصولات تولیدی :

مجموعه حفاظ برتر بصورت کلی در دو زمینه محصولات خود را روانه بازار میکند: تولید انواع حفاظ روی دیوار مانند حفاظ شاخ گوزنی و همچنین تولید انواع درب پارکینگ و فرفورژه

حفاظ برتر: تولید کننده حفاظ روی دیوار

حفاظ روی دیوار بصورت کلی شامل 6 مدل پر فروش میباشد :

1-حفاظ شاخ گوزنی

2-حفاظ بوته ای

3-حفاظ نیزار

4- حفاظ لیلیوم

5- حفاظ نخل مرداب

6-حفاظ کلاسیک : حفاظ آبشاری ، حفاظ سر نیزه ای خم دار

حفاظ برتر : تولید انواع درب فلزی و پارکینگ

در گروه تولیدی حفاظ برتر ساخت انواع درب پارکینگ و نفر رو در طرح ها وسبک های مختلف انجام میگیرد .

کلیه درب های تولید شده در گروه تولیدی حفاظ برتر قابلیت استفاده به عنوان درب پارکینگ منازل ،ساختمان ها ،ادارات و اماکن دولتی را دارند .انواع درب پارکینگ ساختمان عبارتند از :

1-درب  فرفورژه

2-درب سی ان سی (CNC)

3-درب  ترکیبی ( به درب های طرح داری که  ترکیبی از آهن و قطعات ریخته گری  آلمینیوم است اطلاق میشود

4-درب ریلی

5-درب کرکره ای

 با توجه به این که گروه حفاظ برتر در ابتدا با تولید و صادرات قطعات نرده و پنجره به صورت تخصصی شروع  به کار کرده بود  بدیهی است که از امکانات کاملا تخصصی جوش دستگاه های co2 و رنگ الکترو استاتیک بهره ببرد. گروه تولیدی حفاظ برتر در همان ابتدای فعالیت در زمینه حفاظ از دستگاه های مجهز استفاده کرده و این شرط ابتدائی قطعا کمک قابل توجه ای در جهت تولید محصولاتی با کیفیت  نموده است .

حفاظ برتر در زمینه تولید درب و حفاظ با استفاده از مشاوره رایگان ، امکان آشنائی و استفاده از بهترین مشاوران در زمینه های مختلف همانند انواع درب های فلزی پارکینگ و نفر رو , انواع نرده پنجره و راه پله و کلیه سازه های فلزی ساختمان مشاوره رایگان درباره انتخاب نوع حفاظ در مورد امنیت و رنگ مناسب با ساختمان ، گروه حفاظ برتر را میتوانید یک مرکز یا کلینیک تخصصی ساختمانی در زمینه طراحی و تولید درب فلزی ، انواع درب و پنجره UPVC ، حفاظ اکاردئونی و انواع نرده حفاظ رودی دیوار در سبک های مختلف و متنوع کلاسیک و مدرن بنامید. ما در اینده نه چندان دور نصبت به تأسیس مرجع کلینک ساختمانی در مقاطع درب و پنجره پارکینگ و نفر رو آهنی و ضد سرقت و درب و پنجره UPVC و آلمینیونی ترک ، ویستابست ، وین تک و نرده حفاظ روی دیوار خواهیم کرد. مشاوران ما به صورت دائم در خدمت شما هستند و در صورت نیاز میتوانید با شماره تلفون 09122403540 یا شماره تلفون 09122403540 تماس بگیرید.

در باره حفاظ برتر : مشاوره رایگان و تخصصی

با توجه به استفاده از اینترنت و خرید های اینترنتی و فرهنگ دیجیتال مارکتینگ گروه حفاظ برتر به جای صرف هزینه های قدیمی مصمم است تا هزینه های خود را در جهت رفاه حال خریداران در زمینه دیدن تصاویر (کاتالوگ یا ژورنال قدیمی) و اقدام به اندازه گیری و مشاوره خرید ( که به صورت سنتی پیدا کردن محل مناسب و طی مسافت و ……..) و مهمتر از همه بازدید مشاور متخصص و مشاوره نصبت به محل انجام دهد.
گروه حفاظ برتر کلیه محصولات قابل بسته بندی خود را مانند درب های پارکینگ و نفر روی فلزی و ضد سرقت ……را از محل تولید تا ،محل نصب را بسته بندی کرده و در صورت تمایل خریدار تا مرحله نصب و لکه گیری و تحویل کامل همراه شما خواهد بود. حفاظ برتر و درب پارکینگ و نفر رو اهنی ، در بخش درب های پارکینگ و نفر رو و باکس و ستون ، تولید انواع درب های فرفورژه زیبا در ۱۵ مدل متنوع ، تولید انواع درب های فرفورژه زیبا در ۱۵ مدل متنوع ، تولید انواع درب های کلاسیک ، تولید انواع نرده پنجره فرفورژه و را پله ، تولید نرده حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی ویژه شرکتی حفاظ شاخ گوزنی ترکیبی حفاظ نیزار در سبک کلاسیک و حفاظ لیلوم و نخل مرداب در سبک مدرن با جوش صنعتی C02 و رنگ الکترو استاتیک پلی استر که در بخش های مربوط بیشتر توضیح داده خواهد شد.[/vc_column_text][/vc_column]

hefaz-shakhgavazni,حفاظ شاخ گوزنی , قیمت حفاظ شاخ گوزنی , شاخ گوزنی , نرده شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ بوته ای
[/vc_row]

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

فهرست
Call Now Button