درب حیاط

درب حیاط (در حیاط)یا به عبارتی ساده تر درب پارکینگ ساختمان ( درب ماشین رو ) و درب حیاط نفر رو همواره یکی از دغدغه های سازندگان و ساکنان ساختمان ها است . درب های یک ساختمان میتواند در امنیت محل زندگی یا کار بسیار تاثیر گذار باشد به خصوص دربهای حیاط، چرا که سایر قسمت ها توسط  دیوار یا فنس پوشیده شده است. به همین دلیل در زمان انتخاب درب حیاط ساختمان باید دقت کافی داشته باشید تا بتوانید یک درب ایمن و درعین حال زیبا انتخاب کنید .درب پارکینگ و درب نفر رو در صورتی که در یک سمت باشند باید از یک الگو و طراحی پیروی کنند. برای ساختمان های مختلف شکل درب حیاط متفاوت خواهد بود. تصور عموم مردم بر این است که از درب حیاط ویلایی به عنوان یک درب حیاط ساختمان نمی شود استفاده کرد، طرح درب حیاط دارای تنوع بسیار بالای است. درب حیاط فرفورژه، درب حیاط لیزری، درب حیاط چوب و فلز از کاربردی ترین طرح های درب حیاط محسوب میشوند.

خرید درب حیاط ساختمان و درب حیاط ویلایی

تاریخ بروز رسانی 15 مهر 1342

 مجموعه حفاظ برتر با توجه به تجربه ساخت انواع درب حیاط برای ساختمان های مسکونی، درب ویلا، درب حیاط اداری میتواند شما را در انتخاب درب مناسب با مجموعه ای که در اختیار دارید راهنمایی کند. هدف ما در مجموعه ساختمانی حفاظ برتر رضایت خاطر شما به جهت انتخاب درب حیاط عالی برای شما است. اندازه گیری، مشاوره رایگان در زمان خرید به همراه ارسال و نصب درب حیاط به بهترین شکل ممکن انجام میگیرد. برای دریافت کاتالوگ درب حیاط و طرح های مختلف میتوانید با شماره تلفن های 09124403540 _ 09121404930 تماس بگیرید. 

 

به عبارتی ساده برای خرید درب حیاط نیاز است تا بتوانید یک تولید کننده و سازنده درب و پنجره که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت میکند را در کنار خود داشته باشید . در این صورت اطمینان خواهید داشت که هر نوع درب حیاط که مورد نظر شما باشد را میتوانید خریداری نمایید . قطعا تولید کننده از نظر قیمت نیز نصبت به فروشندگان درب حیاط ، قیمت مناسب تری ارایه خواهند کرد . ما در این نوشته سعی خواهیم کرد تا با بررسی درب حیاط از زوایای مختلف پرداخته  و شما را با  انواع درب از نظر متریال و نوع کاربری بیشتر آشنا کنیم .

برای انتخاب درب حیاط ابتدا باید بدانیم که  انتخاب درب به نوع سازه و ساختمان بستگی دارد . این که درب حیاط ساختمان محل عبور اعضای خانواده خودتان است و یا قرار است به افراد دیگری نیز اجازه داده شود تا از درب حیاط پارکینگ و نفر رو استفاده کنند. در محیط ورودی ساختمان سرایه دار وجود دارد یا خیر . بررسی همه این سوالات سبب میشود تا شما درب ی مناسب با شرایط ساختمان تان انتخاب کنید .

درب ‌حیاط با استفاده از مواد مختلفی تولید میشود که این مواد اولیه در امنیت و شکل درب متفاوت است ،در ادامه انواع درب ورودی حیاط از نظر مواد اولیه را بررسی و معرفی خواهیم کرد.

عکس درب حیاط فلزی

درب حیاط فلزی

عکس درب حیاط فلزی

درب فلزی حیاط

درب حیاط تمام فلزی

معمولا درب حیاط ساختمان ها و منازل مسکونی  از نوع درب آهنی است . استحکام و مقاومت مناسب این نوع درب ها سبب شده  تا این نوع از درب ها طرفداران خاص خود را داشته باشند . درب حیاط آهنی ساده در صورتی  که سبک ساخته شوند ، قیمت چندانی ندارند . درب حیاط تمام فلزی خود در چند طرح ساخته میشود .

درب حیاط پرسی

همگی از جمله درب هایی هستند که تماما فلز هستند. درب حیاط پرسی  نوعی از درب فلزی است که قسمت اصلی و نمای درب را ورق های پرس کاری شده و خم دار تشکیل میدهد. درب حیاط پرسی از جمله درب های ورودی قدیمی است که امروزه کمتر کاربرد دارند هر چند که اشکال جدیدی از این نوع درب با شکل های مختلف جدیدا وارد بازار فروش شده است ولی با این حال به دلیل فرم پرسی بودن این نوع درب حیاط بیشتر برای کارخانه ها و شهرستان ها استفاده میشود . استان های اصفهان و همدان بیشترین استفاده را از درب حیاط پرسی میکنند.

درب حیاط پروفیلی

نیز از مجموعه درب های فلزی است که کل درب با پروفیل ساخته میشود . درب های نرده ای شکل و یا درب های قوس دار که با اشکال هندسی ساخته شده اند از جمله درب های پروفیلی هستند. درب و پنجره بانکی از معروفترین درب های پروفیلی است .برای درب ورودی حیاط ادارات و ساختمان ها از درب حیاط پروفیلی به دلیل مقاومت عالی استفاده میشود .

عکس درب حیاط سی ان سی

درب حیاط سی ان سی

عکس درب حیاط لیزری

درب CNC حیاط

درب حیاط لیزری ( درب حیاط CNC )

استفاده از تکنولوژی و ورود دستگاه های  برش ورق ها تحولی بزرگ در ساخت درب های مدرن حیاط بود. دقت بسیار بالای در برش و امکان طراحی طرح ها بدون احتیاج به قالب سبب شده تا سازندگان و طراحان ساختمان ها ی مدرن و لوکس از مشتریان پرو پا قرص این نوع درب ها باشند .به غیر از این که درب حیاط لیزری از تنوع بالایی برخوردار است ، در بخش های دیگر ساختمان نیز کارایی دارد . بر خلاف سایر درب ها که  امکان استفاده از ورق های ضخیم را ندارند در نوع ار درب ها به سادگی میتوانید جهت امنیت و مقاومت از ورق های ضخیم تر استفاده کنید .
درب حیاط یه لنگه برش لیزری برای ورودی ساختمان های مسکونی ریلی ، درب ورودی ساختمان های جنوبی و ورودی پارکینگ ها و سالن های اداری استفاده میشود . دربهای حیاط دو لنگه لیزری در طرح ، رنگ و ابعاد و اندازه های متنوعی موجود است که این از ویژگی ها و شاخصه های مهم درب حیاط برش لیزری است . درب دو لنگه برش لیزری ثامن حفاظ قابلیت تولید در هر سایز و ابعادی را دارد . این درب ورودی  به صورت سفارشی و استاندارد نیز ساخته میشود. درب حیاط باغی ، درب حیاط ویلایی را نیز میتوان با استفاده از لیزر ساخت.

عکس درب حیاط فرفورژه

عکس درب حیاط فرفورژه

درب حیاط فرفورژه

از اوایل سال 1380 تولید و ساخت درب حیاط فرفورژه در ایران به صورت حرفه ای شکل گرفته است . بیشتر ساختمان های بزرگ و مجلل ،تالار ها و باغ ها از درب حیاط فرفورژه استفاده میکنند. قرینه بودن در شکل و زیبایی درب ها تاثیر زیادی دارد . با توجه به این موضوع و تولید درب های حیاطی  2 لنگه  که عرض لنگه ها متفاوت است ، درب وردی فرفورژه بسیار مناسب است . از دیگر مزایای درب حیاطی فرفورژه فاصله قطعات فرفورژه با ورق یا پوشش درب است که سبب میشود تا تماس مستقیم با کادر درب بسیار سخت و تقریبا غیر ممکن شود.

در اواسط شهریور سال 1402 برترین درب های حیاط ساختمان با توجه به پیشرفت تکنولوژی و سلیقه عمومی درب حیاط لیزری و درب ای فرفورژه هستند. درب های لیزری تنوع بسیار بالای را توانسته اند به خود اختصاص دهند و طرح های مدرن بسیار زیبا و خلاقانه ای در این زمینه طراحی تولید شده که برترین این مدل درب حیاط ماندگار شده اند. ساختمان های مدرن زیبایی و قیمت تمام شده کمتری را با خرید درب حیاط لیزری تجربه خواهد کرد. البته که هنوز هم هستند افرادی که می‌خواهند از ترکیب نامنظم سازه های مهندسی و هندسی یک طرح زیبا و منحصر به فرد داشته باشند.

ساختمان های لوکس ویلایی و باغی بهتر است از درب های فرفورژه استفاده کنند تا زیبایی و جذابیت باغ یا ویلای خود را با استفاده از طرح های برجسته درب حیاط فرفورژه افزایش بدهند. مجموعه ثامن این افتخار را دارد تا در انتخاب بهترین مدل درب حیاط با توجه به سبک و نوع معماری ساختمان شما، بهترین مشاوره ها را صادقانه ارائه دهد.  

درب حیاط چوبی فلزی

چنانچه که بخواهیم فضای سنتی  ایجاد کنیم استفاده از چوب است . استفاده از درب حیاط ترموود در درب فلزی میتواند نشان اصالت یک ساختمان و یا یک ویلا باشد. ترکیب طرح های خم دار و استفاده از قطعات چوبی در بین این درب ها سبب میشود تا دربی سنتی را در اختیار داشته باشید. درب حیاط چوب و فلز در بیشتر ویلا ها و ساختان های کلاسیک استفاده میشود. اگر ویلا یا ساختمان شما در یک شهرک واقع شده یا دارای نگهبان و سرایه دار است، میتوانید به راحتی و بدون نگرانی از درب حیاط چوبی فلزی استفاده کنید. به صورت کلی کلاف و چهار چوب درب های چوبی و فلزی از فلز ساخته میشود، درون کلاف و چهار چوب هم با توجه به عرض چوب موجود میله های عمودی یا افقی نصب میشود تا قطعات چوب به راحتی درون این ریل های فلزی جای بگیرند. امنیت این نوع از درب ها با توجه به فاصله بین دو میله چوبی مشخص میشود. با توجه به این حقیقت که چوب قابلیت خرد شدن دارد بهتر است فاصله بین دو فلز بیش تر از 15 سانت نباشد.

درب حیاط خانه ویلایی درب حیاط خانه باغ درب حیاط خانه های مدرن و لوکس میتواند از جنس چوب و فلز باشد.

 

درب حیاط استیل

استیل نوعی از فولاد است که به هیچ وجه زنگ نمی زند و نیازی به رنگ کاری ندارد . این خصوصیات کافی است تا در شرایط بسیار مرطوب توجه تولید کنندگان به این فلز جلب شود و استیل را به سایر فلز ها ترجیح دهند. درب حیاط که از استیل ساخته شود در قسمت های درونی ساختمان های اداری قابل استفاده است. از جمله درب های حیاط که نتوانست در بازار جایگاه خوبی پیدا کند درب حیاط استیل بود. گران بودن استیل و مواد اولیه، نیاز به تمیز کردن مداوم، کم بود خدمات بعد از فروش از مهم ترین معایب درب حیاط استیل هستند. هم اکنون در ساختمان های مدرن و لوکس از این درب به عنوان درب ورودی حیاط استفاده میشود.

عکس درب فلزی شیشه ای

درب فلزی شیشه ای

عکس درب حیاط شیشه ای

درب ویلایی حیاط شیشه ای

درب حیاط _ درب ورودی حیاط شیشه ای فلزی

در برخی از ساختمان ها به علت کمبود نور نیاز است که از شیشه برای ایجاد نور در درب استفاده شود .

ویژگی های درب حیاط دو لنگه ثامن حفاظ :

درب دو لنگه حیاطی ثامن ، امکان و قابلیت نصب انواع قفل و دستگیره را در طرح های مختلف دارد .درب حیاط دو لنگه به صورت قرینه تولید میشود . قفل درب حیاط ضد سرقت است و از بهترین قفل های روز در تولید درب حیاط ساختمان استفاده میشود . علاوه بر قفل درب حیاطی ضد سرقت از قفل درب حیاط ضامن دار نیز استفاده میشود .

درب حیاط را چه رنگی بزنیم

یکی از سوالات که همواره ذهن کاوش گر طراحان و مهندسان را در زمینه رنگ درب حیاط به چالش میشد این سوال است که برای رنگ درب حیاط ساختمان چه باید کرد. رنگ درب حیاط بستگی به سبک و نوع نمای ساختمان شما دارد. در مورد درب حیاط فرفورژه معمولا از رنگ های مشکی طلایی و یا سفید طلایی استفاده میشود. دلیل استفاده از رنگ مشکی یا سفید به همراه پتینه کاری طلایی بر روی درب حیاط ساختمان متمایز کردن قطعات فرفورژه از زمینه درب است. در برخی از مواقع از رنگ درب حیاط کرم قهوه ای یا رنگ کرم طلایی نیز استفاده میشود که بستگی به سلیقه مشتری دارد.

رنگ درب حیاط : گروه تولیدی حفاظ برتر در بخش رنگ درب حیاط استفاده از انواع رنگ های کوره ای پودری پوشش فام و پارس اشن در اولویت قرار دارد . در برخی از پروژه ها استفاده از رنگ پلی استر و اپوکسی جایگزین رنگ کوره ای میشود. رنگ های کوره ای مقاوم در برابر آفتاب و رطوبت هستند.

درب حیاط فلزی ساختمان درب حیاط فلزی و چوب درب حیاط ویلا قیمت انواع درب حیاط درب حیاط قیمت درب حیاط زیبا درب حیاط قیمت مناسب درب حیاط قدیمی درب حیاط فرفورژه دار رنگ درب حیاط قهوه ای سوخته

ابعاد درب به درخواست مشتری قابل تغییر میباشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


7 − یک =

فهرست

تماس

مشاوره رایگان!!