درب فرفورژه ✔️

بیشتر مردم عادی هم امروزه با این کلمه آشنا هستند. چرا که انواع درب فرفورژه بر روی ساختمان ها نصب شده است . از این مدل درب فلزی در صنعت ساختمان به عنوان درب فرفورژه یا درب پارکینگ فرفورژه استفاده میشود . از درب فلزی فرفورژه در بخش های مختلف ساختمان مانند درب فرفورژه  حیاط ، درب فرفورژه حال ،درب فرفورژه ورودی ساختمان و از قطعات فرفورژه هم در ساخت درب و پنجره و نرده راه پله فرفورژه ای استفاده میشود .ضمنا از قطعات فرفورژه در راه پله پیچ و خم دار نیز استفاده میشود . طراحان و سازندگان در بیشتر ساختمان ها از درب فرفورژه استفاده می‌کنند ،یا حداقل از قطعات فرفورژه بر روی درب فرفورژه فلزی حیاط استفاده کرده اند به همین دلیل بیشتر مردم با این واژه آشنا هستند. آنچه در این مقاله به آن خواهیم پرداخت .

قبل از ورود به بخش درب فرفورژه یکی از مهم ترین مواردی که در زمان خرید درب فرفورژه میتواند برای شما موثر باشد، انتخاب مکانی است که می خواهید درب فرفورژه خود را برای طراحی و ساخت به آنجا می سپارید. قطعا اگر تولید کننده درب فرفورژه خود فرفورژه و قطعات درب را طراحی و تولید نکند نمی‌تواند درب فرفورژه مناسبی را برای شما طراحی و تولید کند. استفاده از قطعات فرفورژه آماده بیشترین آسیب را در طی مراحل ساخت به درب فرفورژه وارد میکند.

عکس درب فرفورژه چیست

درب فرفورژه چیست ؟

درب فرفورژه چیست؟

واژه فرفورژه به قطعات فلزی از نوع میلگرد یا چهار سوی توپر گفته میشود که با استفاده از دستگاه های خم کن و فرگونه با استفاده از گرمای کوره و حرارت مستقیم تا400 درجه شکل می‌گیرند. از این قطعات در ساخت درب فرفورژه  و بخش های دیگر که در بالا به آن اشاره شد استفاده میشود . درب فرفورژه برای افراد خاص که می‌خواهند درب فرفورژه  نفر رو، درب فرفورژه ویلا یی، درب فرفورژه باغ ،درب فرفورژه حیاط ،درب فرفورژه پارکینگ مطابق سلیقه خود با توجه به نمای ساختمان داشته باشند بسیار مناسب است . بخشی از قطعات درب فرفورژه  در بخش ریخته گری تولید میشود که در زیبا تر شدن درب فلزی فرفورژه نقش مهمی دارد .البته که در بخش ریخته گری قطعات لازم فرفورژه هم از تکنیک های متفاوتی استفاده میشود که در کیفیت و زیبائی یک درب فلزی تاثیر زیادی دارد و بهترین نوع ریخته گری قطعات فرفورژه برای یک درب توسط دستگاه هاتی شوتینگ یا ریخته گری فشرده است .

یک ساختمان در بخش آهنگری فقط نیاز به درب پارکینگ و نرده راه پله و نرده بالکن ندارد . برخی از ساختمان ها با توجه به سبک ساختمان ، احتیاج به کار آهنگری دارند که قطعا با توجه به این که قطعات فرفورژه تنوع بالائی هم از نظر سایز و شکل دارند میتوانند به صورت تلفیقی از یک درب فلزی و قطعات فرفورژه یک نمای زیبا و لوکس را در یک ساختمان ایجاد کنند ، درب فرفورژه از قطعات ریخته گری و چهار سو ساخته میشود ،به علت در دسترس بودن قطعات فرفورژه در صورتی که نیاز به یک کادریا فنس داشته باشید ، میتوانید با استفاده از همان قطعات فرفورژه قطعه مورد نظر خود را بسازید .عکس درب فرفورژه فلزی را که مشاهده می‌کنید، برای درب فرفورژه ورودی ساختمان طراحی شده است . در صورتی که بسیاری از افراد این تصور را دارند که درب ورودی باید از جنس چوب باشد .درب فرفورژه ، با توجه به شرایطی که دارد امروزه یکی از برترین گزینه ها به عنوان طرح درب فلزی فرفورژه هال (درب فرفورژه حال ) ، درب فرفورژه ساختمان ،درب فرفورژه شیشه ای به عنوان یک درب لابی ،درب فرفورژه حیاط و درب فرفورژه لاکچری است.

عکس درب فرفورژه

درب فرفورژه

 

 

قطعات فرفورژه تحولی عظیم در ساخت درب فلزی به وجود آورده است . سابق بر این درب ساختمان یا درب ورودی خانه یک چهار چوب بود که با استفاده از انواع ورق فلزی پوشیده میشد و برای زیبا کردن این درب های فلزی از رنگ استفاده می‌کردند. با ورود قطعات درب فرفورژه به بازار طولی نکشید که دربهای فرفورژه جایگزین ورق داخل فریم شود . در ابتدا با توجه به قیمت درب فرفورژه امکان استفاده از این نوع درب فلزی برای همگان میسر نبود ، تا اینکه گروه تولیدی حفاظ برتر برای اولین بار در در ایران اقدام به ساخت کادر های آماده نمود . این قطعات با مشورت با آهنگران و طراحان در ابعاد مختلف ساخته شد ، به مرور زمان این ابعاد بر حسب نیاز تغیر یافت و از 5 سایز ابتدائی به بیش از 20  سایز برای تولید درب فرفورژه تبدیل شد . عرض درب ورودی خانه فرفورژه بین 90 تا 120 سانت ، عرض درب پارکینگ هم بین 3 تا 3/5 متر است . ما بر اساس این سایز ها اقدام به ساخت کادر های آماده نمودیم . به عنوان مثال : در درب ورودی نفر رو فرفورژه که 110 سانت عرض دارد  ، داخل آن با کادر گل درب فرفورژه  فرفورژه در ابعاد 80*16  و برای درب فرفورژه حال (درب فرفورژه هال ) که 150 سانت عرض دارد ، کادر گل  درب فرفورژه در ابعاد  1/25در 80 طراحی شده است .

عکس درب فرفورژه از نظر کاربری

درب فرفورژه از نظر کاربری

 

 

نکات مهم قبل از خرید درب فرفورژه

 • ✅از کجا درب فرفورژه استاندارد تهیه کنیم؟

طبعا اگر به دنبال درب فرفورژه استاندار هستید ، خرید از تولید کنندگان تخصصی درب فرفورژه توصیه میشود. تنوع بالا، رعایت استاندارد های لازم ، استفاده از تجهیزات و دستگاه های برش cnc , استفاده از مواد اولیه درجه یک و خدماتی مانند نصب و ضمانت رنگ قطعات فرفورژه از جمله مزایای خرید از تولید کننده معتبر فرفورژه ، نسبت به آهنگری های معمولی است.طرح و کیفیت قطعات به کار رفته در درب فرفورژه بیشترین تاثیر را بر قیمت درب دارد. طول و ارتفاع به همراه ضخامت پروفیل وزن درب را تشکیل می دهند. وزن درب فرفورژه هم یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت درب فرفورژه است.

 • ✅نحوه صحیح رنگ آمیزی درب فرفورژه چگونه است ؟

بعد این که کلیه مراحل تولید و مونتاژ قطعات فرفورژه به اتمام رسید ، کلیه درز های و اتصالات با مواد مخصوص درز گیری شده و درب فرفورژه برای چربی زدایی آماده میشود. درب با مواد مخصوص شستشو داده شده و به مدت 15 دقیقه برای خشک شدن درون کوره رنگ قرار میگیرد، سپس درب برای پاچش پودر درون اتاق رنگ قرار گرفته و رنگ پودری با دستگاه مخصوص بر روی درب فرفورژه، پاچیده شده و مجدد در دمای 220 درجه درون کوره قرار میگیرد . بعد از اتمام این مراحل درب فرفورژه از کوره بیرون آورده شده و بعد از پتینه کاری، برای بسته بندی به بخش انبار فرستاده میشود.

 • ✅نصب و ارسال درب فرفورژه چگونه انجام میشود؟

اندازه گیری و مشاورات قبل از تولید توسط کارخانه و به صورت رایگان انجام میگردد. کلیه مراحل ارسال تا محل پروژه هم به عهده کارخانه تولید کننده است ، در مورد نصب درب فرفورژه هم در صورت نیاز ، نصابان کار آزموده و خبره حفاظ برتر درب فرفورژه را در محل نصب کرده و تحویل خریدار میدهند. ارسال و نصب برای همه شهر ها انجام میگیرد.

 • ✅نحوه عقد قرار داد برای خرید درب فرفورژه به چه صورت است؟

بعد از کارشناسی و تایید خریدار درب فرفورژه ، خریدار میتواند با مراجعه به دفتر یا کارخانه نصبت به عقد قرار داد اقدام نماید ، مبلغ پیش پرداخت توافقی است . کلیه مواردی مانند حمل و نقل ، هزینه جرثقیل ، هزینه نصب و زمان تحویل در قرار داد مشخص میشود. کلیه پروژه های گروه تولیدی حفاظ برتر تحت پوشش بیمه انجام میگردد.

درب فرفورژه از نظر کاربری

ما برای اینکه بتوانیم نیاز سازندگان و طراحان ساختمان ها را درباره درب فرفورژه ساختمان رفع نمائیم به بررسی انواع درب فرفورژه از نظر کاربری خواهیم پرداخت :

عکس درب فرفورژه از نظر طراحی

درب فرفورژه از نظر طراحی

درب فرفورژه از نظر طراحی

بعد از بررسی درب های  فرفورژه از نظر کاربری نیاز است تا ببینیم یک ساختمان در بخش های مختلف به چه درب هائی نیاز دارد در ادامه با ما همراه باشید ، درب فرفورژه از نظر طراحی به 4 مدل اصلی تقسیم میشود :

عکس درب فرفورژه از نظر طراحی

انواع درب فرفورژه از نظر طراحی

 • درب پارکینگ ( درب فرفورژه پارکینگ ،درب فرفورژه ورودی ساختمان )
 • درب نفر رو ( درب فرفورژه نفر رو ، درب فرفورژه ورودی ساختمان )
 • درب حیاط ( درب فرفورژه حیاط ، درب خانه فرفورژه ، درب نفر رو فرفورژه )
 • درب لابی ( درب فرفورژه لابی ساختمان ، درب فرفورژه لاکچری ،درب فرفورژه شیشه ای لابی )

عکس درب فرفورژه تک لنگه - فرفورژه تک لنگه

درب فرفورژه تک لنگه

درب فرفورژه تک لنگه

معمولا دو تیپ از  ساختمان ها برای طراحی از  درب فرفورژه استفاده می‌کنند . یکی ساختمان هائی که از پارکینگ طبقاتی استفاده کرده اند . دوم : در ویلا ها و باغ هائی که محدودیت جا ندارند و میتوانند بدون هیچ گونه محدودیتی از درب فرفورژه تک لنگه استفاده می‌کنند. درب فرفورژه یک لنگه به لحاظ زیبائی بهترین نوع درب فلزی پارکینگ محسوب میشود . در این نوع درب فلزی با توجه به این که نیاز نیست از وسط باز شود ، بهترین و زیباترین   طرح های فرفورژه را روی این درب فلزی اجرا  می‌کنند.تولید کننده درب فرفورژه تمایل زیادی به ساخت این نوع درب پارکینگ به عنوان رزومه دارند . برای هرچه زیبا تر کردن درب فلزی و نمای ساختمان میتوان از قطعات فرفورژه بر روی درب فرفورژه فلزی استفاده نمود .

درب فرفورژه طرح سلطنتی ،درب فرفورژه طرح هخامنشی ،درب الیزه و درب فرفورژه طاووس از جدید ترین مدل دربهای فلزی  فرفورژه دار هستند و ضمنا میتوانند یکی از بهترین گزینه ها برای درب فرفورژه ویلای شما  محسوب می‌شوند . برای انتخاب یک درب فلزی ویلا به غیر از نوع سازه و شکل ساختمان باید به محیط پیرامون باغ نیز توجه داشت ، به همین دلیل از تنوع رنگ نیز میتوان برای زیبا تر شدن درب فرفورژه ویلا بهره جست . قیمت درب فرفورژه ویلائی  همانند درب پارکینگ ساختمان محاسبه میشود که در ادامه به صورت جامع در مورد قیمت درب فرفورژه خواهیم پرداخت .

عکس درب فرفورژه دولنگه -, درب فرفورژه ساده

درب فرفورژه دو لنگه

درب فرفورژه دو لنگه

( درب 2 لنگه فرفورژه )  این نوع از درب فلزی بیشترین استفاده را در صنعت ساختمان به خود اختصاص داده است . ساختمان های جنوبی ، ساختمان های کم عرض با توجه به شرایط سازه از این نوع درب استفاده می‌کنند. برای ساخت درب دو لنگه فرفورژه می‌بایست دقت کافی داشته باشید .آراستن درب های دو لنگه با قطعات درب فرفورژه بسیار مرسوم شده است . هر چند که در بالا نیز اشاره شد یکی از مرسوم ترین روش های زیبا کردن درب فلزی استفاده از قطعات فرفورژه بر روی درب است . تقارن در درب دو لنگه سبب  زیبا تر شدن  قطعات فرفورژه بر روی درب است .شرکت های مختلف مانند ثامن حفاظ ، درب سازه ، لوکس درب به عنوان پیشگامان طراحی انواع درب دو لنگه فرفورژه هستند . این کارخانه ها معمولا سالی یک یا دو درب شاخص فرفورژه دار روانه بازار میکنند . البته همان طور که قبلا نیز اشاره شد گروه تولیدی حفاظ برتر اولین تولید کننده انواع درب فلزی فرفورژه دار به خصوص درب های ساختمان است .

عکس درب فرفورژه سه لنگه

درب فرفورژه سه لنگه

درب فرفورژه 3 لنگه

( درب 3 لنگه فرفورژه ) این نوع از درب پارکینگ که به عنوان درب 3 لتی یا درب سه  لنگه بیشتر شناخته میشود در ساختمان هائی که پارکینگ در طبقه همکف قرار دارد و برای باز و بسته کردن درب فرفورژه ورودی پارکینگ فضای کافی وجود ندارد و اجبار دارید که از درب چند بخشی که همان 3 لنگه لولائی است استفاده نمایید .قبل از به روی کار آمدن جک های هیدرولیکی  و سیستم های اتوماتیک باز کننده درب از این نوع محصول استفاده میشد.

عکس درب فرفورژه

درب فرفورژه چهار لنگه

درب فرفورژه 4 لنگه

در برخی از ساختمان ها که محدودیت فضا دارند و از درب 3 لنگه استفاده می‌کنند ، برای حفظ تقارن درب از نظر تعداد لنگه ها و شکل درب نیاز است که تعداد لنگه ها با هم برابر باشد .ساختمان هائی که پارکینگ به تعداد مناسب ندارند ، از این نوع درب ورودی ساختمان بیشترین استفاده را می برند .امروزه هر چند دیگر استفاده از این نوع از درب های فلزی منسوخ شده است و. طرح های جدید تری از درب های فرفورژه دار اتوماتیک جایگزین این گونه درب 4 لنگه شده است .

عکس درب فرفورژه ریلی

درب فرفورژه ریلی

درب فرفورژه ریلی

این نوع از درب فلزی ، بیشتر برای اماکنی است که از درب های بزرگ استفاده می‌کنند. کارخانه های تولید کننده اصلی که درب وردی بزرگ کارخانه ای دارند به همراه درب ویلا و درب باغ های بزرگ و درب تالار ها از مشتریان پرو پا قرص این گونه از درب های ورودی پارکینگ هستند. برای هر چه زیبا تر شدن این گونه از درب ها میتوان از قطعات فرفورژه بر روی درب ورودی کار کرد . طرح های ساده و کلاسیک برای کارخانه های بزرگ و طرح های لوکس بر روی درب تالار و درب ویلا اولویت دارند . بیشتر شرکت ها دوست دارند بر روی درب پارکینگ خود لوگوی شرکت یا لوگوی کارخانه را اجرا کنند . گروه تولیدی حفاظ برتر طراحی و ساخت لوگو را بر روی درب ورودی شرکت ها و کارخانه جات انجام می‌دهد .

عکس درب فرفورژه پارکینگ

درب فرفورژه پارکینگ

درب پارکینگ فرفورژه

همان طور که در قسمت انواع درب پارکینگ توضیح دادیم یکی از مهمترین قسمت های یک ساختمان درب ورودی ساختمان و درب پارکینگ است . برای اینکه بتوانیم یک درب فلزی پارکینگ را طراحی کنیم به سادگی می‌توانیم از قطعات فرفورژه بر روی درب استفاده کنیم . طرح ها و درب های فرفورژه جدید امروزه کمک شایانی به ساخت درب های زیبا برای پارکینگ ساختمان نموده است .از قطعات فرفورژه در ابتدا برای آرایش درب فلزی پارکینگ استفاده میشد ولی امروزه درب های فرفورژه خود به عنوان یک درب فلزی کامل دارای شناسنامه هستند. طی سالیان اخیر چندین درب فرفورژه جدید طراحی و روانه بازار شده است . تنوع بالا و بها دادن به نیاز های خریداران سبب شده است که درب فرفورژه به عنوان یکی از گزینه های اول بیشتر سازندگان ساختمان ها تبدیل شود .

عکس درب فرفورژه پارکینگ

درب فرفورژه پارکینگی

درب فرفورژه پارکینگی در بخش درب نفر رو  در طرح های لوکس و کلاسیک بسیار تنوع بالائی دارد. درب فرفورژه ارغوان کلاسیک ، درب فرفورژه لوکس دربند ، درب فرفورژه پارکینگ دسته گل ، درب فوق لوکس فرفورژه الیزه از جدید ترین درب های فرفورژه بشمار میروند. از سایر مزایای این نوع از درب های فلزی و درب پارکینگ زیبا رنگ پذیری بالا این محصولات است . ترکیب رنگ های مشکی طلائی ، مشکی مسی و سفید طلائی متداول ترین رنگ بندی در این نوع درب است .

عکس درب نفر رو فرفورژه - درب فرفورژه

درب فرفورژه نفر رو

درب فرفورژه نفر رو

در بخش درب نفر رو ، نقش قطعات فرفورژه غیر قابل انکار است . با قاطعیت میتوان بیان کرد که درب نفر روی ، بیشتر ساختمان ها را درب فرفورژه تشکیل داده است . درب های نفر با این که کمتر در معرض دید قرار دارند ، با توجه به این که اصلی ترین درب ورودی ساختمان محسوب میشود ، بیشتر از سایر قسمت های ساختمان نیاز به زیبا سازی دارد. در بخش طراحی درب فرفورژه نفر رو معمولا با درب فرفورژه پارکینگ ست می‌شوند . در مواردی که از درب های کلاسیک به عنوان درب ماشین رو استفاده میشود درب نفر رو به صورت جداگانه هم کاربرد دارد. در طراحی درب فرفورژه نفر رو معمولا  رو از شیشه استفاده نمی‌شود . در درب نفر رو فرفورژه معمولا قسمت پائین درب یک کتیبه 60 سانتی کار میشود و بالای آن هم با استفاده از قطعات درب فرفورژه زیبا سازی میشود . درب طرح طاوس (درب طرح طاووس) ،درب فرفورژه طرح سلطنتی ،درب فرفورژه طرح فرشته از زیبا ترین و جدید ترین درب های فرفورژه هستند . بیش از 100 طرح برای درب فرفورژه در سبک های مختلف برای درب نفر رو فرفورژه وجود دارد.

عکس درب حیاط فرفورژه

درب فرفورژه حیاط

درب فرفورژه حیاط

(درب فرفورژه حیاطی ) درب حیاط ساختمان در بحث حفاظت از منازل نقش بسیار مهمی دارد.در هنگام انتخاب درب حیاط میتوانید با توجه به زیبائی انواع درب فلزی فرفورژه دار از این محصول برای درب حیاط منزلتان استفاده کنید . نکته ای که در زمان انتخاب درب حیاط باید به آن دقت کنید این است که درب فرفورژه حیاط محل عبور کدام افراد هستند. معمولا از درب حیاط فقط افراد منزل عبور نمی کنند و این درب محل تردد افراد غریبه نیز محسوب میشود . بنا بر این امنیت درب فرفورژه حیاط در اولویت قرار دارد و هم زمان نیز میشود به بحث زیبا سازی درب حیاط توسط قطعات درب فرفورژه پرداخت .البته درب حیاط  و امنیت آن را میتوان با دقت بیشتری بررسی کرد .انتخاب درب حیاط برای ساختمان درون شهرکی در با درب حیاط یک ویلا تفاوت دارد. در برخی از مواقع درب حیاط در واقع همان ورودی درب خانه است .

عکس درب لابی فرفورژه

درب فرفورژه لابی

درب فرفورژه لابی

در ساختمان درب های ورودی از حیاط به داخل ساختمان را درب لابی می‌نامند.بهترین قطعات درب فرفورژه برای طراحی درب فرفورژه لابی مورد استفاده قرار می‌گیرد . جدید ترین درب های فرفورژه را برای درب لابی طراحی می‌کنند. درب فرفورژه لابی زیبا ترین بخش ورودی نفر رو ساختمان است . در این قسمت از ساختمان از درب فرفورژه شیشه ای میتوان استفاده کرد. انواع مدل درب فرفورژه شیشه ای به عنوان درب لابی مورد استفاده قرار می‌گیرید . در بحث ساخت و رنگ درب فرفورژه لابی حداکثر امنیت به همراه زیبائی رعایت میشود .رنگ این نوع  درب فرفورژه سفید طلائی است. درب فرفورژه سفید طلائی جلوه خاصی به ساختمان می‌دهد. درب فرفورژه لاکچری نام دیگر درب فرفورژه لابی است .

عکس انواع درب فرفورژه

انواع درب فرفورژه

انواع درب فرفورژه به همراه تصاویر

طراحان و تولید کنندگان قطعات فرفورژه به مرور زمان نیاز تولید قطعات درب فرفورژه را به صورت کامل درک کردند. بعد از طی مراحل طراحی قطعات درب فرفورژه بیشتر شرکت ها به دنبال فروش انحصاری درب های فرفورژه بودند . فروش انحصاری درب های فرفورژه ، محاسن و  مشکلاتی را داشت .محاسن اعطای نمایندگی درب فرفورژه سبب میشد که مردم با این نوع درب های جدید فرفورژه آشنا شوند. این کار با دادن نمایندگی های فروش به راحتی و با کم ترین هزینه ای انجام میگرفت .در عین حال معایبی هم داشت که مهم ترین آنها درصد سود کم فروشندگان در برابر سود تولید کننده قطعات فرفورژه برای درب  بود . به مرور زمان این مشکل مرتفع شد و قطعات  تعدادی از درب ها فرفورژه در اختیار آهنگران قرار داده شد. درب فرفورژه لادن ،درب فرفورژه طرح سلطنتی ، درب فرفورژه هخامنشی ،درب فرفورژه صدفی از این درب ها بودند . متاسفانه آهنگران به دلایل مختلف طرح های اصلی را با ترکیب قطعات دیگر تغیر دادند . هم اکنون درب های فلزی فرفورژه در سبک های مختلف تولید میشود .

عکس انواع نرده فرفورژه

نرده فرفورژه

درب فلزی فرفورژه با ترکیب قطعات cnc مانند درب لادن ، درب فرفورژه لوکس ، درب فرفورژه ارغوان ، درب فرفورژه لوکس دسته گل از این سری هستند . درب فلزی فرفورژه ویلائی که از ترکیب درب فلزی با قطعات گل فرفورژه طراحی شده اند . درب الیزه ، درب فرفورژه طرح رز ، درب فرفورژه مدل ترک ، درب فرفورژه  طرح پیچک نیز از شاخص ترین نمونه های درب فرفورژه ویلائی هستند. درب فرفورژه کلاسیک که بیشتر برای ادارات و اماکن عمومی  استفاده میشوند . درب فرفورژه مدل انگلیسی ، درب فرفورژه لندن ، درب فرفورژه مدل روسی هم از جمله این درب ها هستند. درب فرفورژه جدید هم در حال طراحی است که به زودی روانه بازار خواهد شد . جدیدترین درب فرفورژه که از ترکیب قطعات چدن و آلومینیوم و سی ان سی  استفاده شده و امیدواریم که بتوانیم تحولی در صنعت ساخت درب پارکینگ فلزی و سایر درب ها به وجود اوریم .

عکس نحوه تولید فرفورژه

نرده فرفورژه

نحوه تولید درب فرفورژه

تولید درب فرفورژه علاوه به داشتن مهارت و دقت زیاد ، نیاز به ادوات و دستگاه های خاص دارد . در تولید درب فرفورژه نیالز به داشتن طرحی زیبا است تا بتوان با آن درب زیبا را طراحی و ساخت . در صورتی که طرح خاصی برای درب فرفورژه وجود ندارد میتوان با استفاده از تنوع بسیار بالا از قطعات و درب های طراحی شده ، بهترین و نزدیکترین گزینه را به نمای ساختمان انتخاب کرد . با توجه به این که کلیه مراحل طراحی ، جوشکاری و رنگ درب فرفورژه در داخل کارخانه حفاظ برتر انجام میشود هیچ گونه محدودیتی در جهت ساخت درب فرفورژه بزرگ در طول و عرض های متفاوت وجود ندارد.

برای تولید درب فرفورژه  همانند سایر درب های فلزی ابتدا چهار چوب و سپس کلاف کار ساخته میشود . با توجه به این که قطعات درب فرفورژه سایز ها و اندازه های مشخصی دارند آهنگران فقط میتوانند در ابعاد 3متر طرحی مشابه طرح اصلی را بسازند . بنا براین آهنگران با توجه به قطعاتی که دارند باید چهار چوب خود را بسازند که در این بخش معمولا طرح اصلی دچار تغییر خواهد شد . بدین معنی که بر حسب سایز های موجود میتوانند چهار چوب را بگیرند به این نوع از درب ، درب فرفورژه بازاری یا درب فرفورژه ارزان گفته میشود .

در گروه های تولید کننده صنعتی ساخت و تولید درب فرفورژه حسب   روال عادی است، ابتدا چهار چوب بدون هیچ مشکلی بر حسب اندازه خریدار ساخته میشود و سپس قطعات با توجه به سایز درب طبق نمونه اصلی داخل چهار چوب چیده و جوشکاری میشود . کارخانه های تولید کننده درب فرفورژه با توجه به در اختیار داشتن  تجهیزات و کوره های حالت دهنده قادر هستند که برحسب نیاز بدون هیچ گونه تغییری در درب فرفورژه و طرح اصلی،  قطعات را ساخته و در محل و طبق نقشه اصلی جا گذاری می‌کنند .این نوع از ساخت درب فرفورژه شکوه و عظمت را در ساختمان تداعی میکند.

بعد از جاگذاری قطعات فرفورژه نوبت به جوشکاری و چسباندن گلها و قطعات درب فرفورژه بر روی طرح اصلی است . کلیه این مراحل به دلیل تفاوت مواد اولیه با دستگاههای جوش خاص co2 جوشکاری  میشود .بعد از جوشکاری قطعات نوبت به مرحله آرایش و پرداخت نقاط جوشکاری شده است . در این مرحله استاد کاران خبره با استفاده از سنگ ساب بدون اینکه جوش ها استحکام خود را از دست بدهند با سطح کار تراز می‌کنند. حال برای رنگ کاری درب آماده شده است ،برای انجام پروژه رنگ کاری باید کل درب فرفورژه توسط مواد مخصوص چربی زدایی شود، بعد از چرب زدائی  و درز گیری بین پروفیل ها ، درب برای پاشیدن پودر روی ریل کوره قرار می‌گیرد . بر حسب سلیقه و توافق اولیه رنگ زمینه روی درب پاشیده شده و به مدت 20 دقیقه درون کوره با حرارت  215 درجه سانتی گراد قرار می‌گیرد . بعد از مدت 2 ساعت که رنگ سرد شد مرحله پتینه کاری بر روی درب فرفورژه آغاز میشود که در این زمان  با توجه به قرار داد گلها و قطعات درب فرفورژه به صورت طلائی و مسی در می آیند . بعد از بررسی و کنترل کیفیت درب ها بسته بندی شده و آماده ارسال است .

عکس قیمت درب فرفورژه

قیمت فرفورژه

قیمت درب فرفورژه

قیمت درب های فرفورژه بستگی به نوع درب دارد. برای استعلام قیمت درب های فرفورژه میتوانید با شماره های 09121351284 یا 09122403540 تماس بگیرید .هنگام خرید درب فرفورژه دقت کنید . در برخی از موارد خریداران در مورد قیمت درب فرفورژه دچار سردر گمی می شوند ، دلیل این امر هم قیمت درب های فرفورژه است که از سوی برخی از سازندگان . آهنگران مطرح میشود و این قیمت به نصبت قیمت تولید کنندگان درب فرفورژه پایین تر است . البته با کمی دقت و مشاهده نمونه های تولید شده توسط آهنگری ها مشخص خواهد شد . کیفیت مواد اولیه به خصوص قطعات فرفورژه چدنی  و بخشی از کوره کاری که سبب زیبا شدن درب میشود با توجه به نداشتن امکانات در آهنگری ها بسیار پایین است . خود این مورد بعد از  نصب درب فرفورژه کامل نمایان خواهد شد . قیمت درب فرفورژه به شدت تحت تاثیر مواردی از این گونه است که فقط با خرید از شرکت های معتبر میتوانید التزام های رسمی را از تولید کنندگان مطرح طلب کنید .

درب های فرفورژه قیمت درب ترک از کیلوئی 22000 هزار تومان شروع و بسته به شکل و طرح درب که درب فرفورژه الیزه است کیلوئی 37000 هزار تومان است . البته در مورد قیمت درب فلزی فرفورژه باید به وزن درب فرفورژه دقت کرد . چرا که قیمت تمام شده درب فلزی فرفورژه ارتباط مستقیم با وزن و مقدار مصرفی چدن و قطعات بکار رفته در درب دارد.

عکس درب پارکینگ فرفورژه

درب فرفورژه پارکینگ

نحوه خرید درب فرفورژه

برای خرید درب فرفورژه بهتر است به کارخانه تولید کننده مراجعه کنید و از نزدیک با نوع و نمونه درب های فلزی و درب های فرفورژه آشنا شوید . در صورتی که به هر دلیل نمی‌توانید به محل کارخانه مراجعه نمایید میتوانید درخواست مشاوره و کارشناسی رایگان نمایید . که بلافاصله بعد از درخواست کارشناسان در محل حضور یافته و بعد از بازدید محل مشاوراتی را در زمینه انواع درب فرفورژه ارائه می‌نمایند .لازم به ذکر است که انتخاب از روی عکس درب فرفورژه و کاتالوگ درب فرفورژه را با مشاوران گروه تولیدی حفاظ برتر میتوانید تجربه کنید.

درب فرفورژه خصوصا برای انواع درب پارکینگ ویلائی کارایی بالا دارد ،قطعات و برگهای تولید شده در صنعت ریخته گری با توجه به این که از طبیعت الهام گرفته شده است زیبائی خاصی را به نمای ساختمان و ویلای شما می‌دهد .درب فرفورژه با توجه به این که طرح های مختلفی دارد می‌تواند سلیقه های زیادی را پوشش دهد . درب فرفورژه قابلیت رنگ دو گانه را توسط پتینه دارد به خصوص در بخش درب ویلا و درب فرفورژه باغ

عکس درب فرفورژه

درب فرفورژه پارکینگ

درب فرفورژه جهت پارکینگ : استحکام و مقاومت / زیبایی و قابلیت رنگ پذیری

درب فرفورژه با استفاده از قطعات توضیح داده شده در بالا ساخته می‌شوند هم اکنون حدود 1200 قطعه آهنی فرفورژه از نوع چدن داکتیل همان نشکن و حدود 200 قطعه از انواع فرفورژه حالت داده شده وجود دارد که همین قطعات فلزی شکل داده شده قوام و دوام درب های فرفورژه را تامین میکند
امروزه درب های زیبا و پارکینگی و نفر رو زیادی از فرفورژه ساخته روانه بازار می شود و برای زیبایی و قابلیت رنگ بیشتر انواع درب فرفورژه , از قطعات چدن نشکن و جوش گیر فولادی به شکلهای برگ و دلیل آن هم عقاید و تفکرات محلی و زیست بومی است ولی درش برعکس در جنوب عراق استفاده از شمایل حیواناتی مانند طاوس و سر شیر نر بر روی درب های فرفورژه استفاده زیاد میشود و از آن به عنوان نماد زیبائی و قدرت در ورودی منازل که درب فرفورژه پارکینگ و نفر رو است استفاده میشود) آهنگران  از قطعات فرفورژه بر روی درب استفاده می‌کردند ولی نوع رنگ آمیزی درب فرفورژه احتیاج به مهارت و آموزش پرسنل دارد به طرزی که در چند سالی که گذشته تا اکنون نقاشهای ایرانی برای رنگ آمیزی درب فرفورژه به کشور های همسایه میروند .

درب پارکینگ زیبا مدل درب ترک 

حتی در تولید درب فرفورژه نیز همانند کلیه صنف ها بعضی از مدل ها به علت زیبائی و جذابیت منحصر به فرد و نبود تنوع طرف داران زیادی پیدا کرده که اولین مدل که توانست تقریبا 2 سال متوالی یعنی سالهای 2016 و2017 به عنوان بهترین درب فرفورژه در صدر پر فروش ترین ها ی درب پارکینگ در بخش درب فرفورژه و درب فلزی قرار گرفت.

با توجه به استفاده از تکنولوژی روز دنیا و روی آوردن بخش تولید درب فلزی در اکثر نقاط ایران و سبک تر بودن این گونه درب های فلزی ودرب پارکینگ فرفورژه وزن این درب ها در استاندارد های مرسوم

نوع رنگ درب پارکینگ فرفورژه و درب پارکینگ

همان طور که اشاره شد نوع رنگ کاری گروه حفاظ برتر که در ابتدا تنها تولید درب  پارکینگ ،درب نفر رو بود از نوع صنعتی الکترو استاتیک با پوشش پلی استر بود برای آشنائی شما به اختصار نوع رنگ درب فلزی را توضیح می‌دهم.  در این مرحله با استفاده از خمیر های خاص ضد حرارت کلیه درز های پروفیل گرفته شده تا از نفوذ آب به مابین دو مقطع فلزی درب که رنگ نمی‌تواند پوشش دهد جلوگیری بیرون آورده میشود بعد از خنک شدن با توجه به کاری انجام میشود که این مرحله جلوه درب فرفورژه و درب پارکینگ را دوچندان میکند. بعد از این مرحله درب پارکینگ و درب فلزی فرفورژه را برای حمل به مقصد نایلون پیچ می‌کنند تا برای نصب آماده کنند.

یک رنگ چشم نواز و متناسب با نمای ساختمان شما! رنگ کاری انواع درب فلزی و درب پارکینگ ویلا ،درب باغ با نمای چوب در مجموعه گروه تولیدی حفاظ برتر به طور خلاصه آشنایی با رنگ کوره ای و به روش الکترو استاتیک پلی استر در چند مرحله شامل :

شات بلاست قطعات چدن و فرفورژه درب ,تمیزکاری سطح درب فلزی یا درب پارکینگ,  درز گیری با خمیر خاص ضد حرارت و مقاوم برای جلوگیری از نفوذ آب به مقاطع مختلف درب پارکینگ یا درب فلزی خصوصا درب زیبای فرفورژه, پاشش رنگ پودری به روش الکترو استاتیک روی درب,  پخت رنگ داخل کوره در دمای معین و زمان مناسب با دما طبق استاندارد دین آلمان , پتینه کاری و جلوه دادن به درب فلزی و درب فرفورژه درب فلزی و درب فرفورژه عملیاتی صورت گیرد میبایست مجدد از پلی استر استفاده کرد.

درب پارکینگ زیبا مدل ترک جنوبی 

گروه تولیدی حفاظ برتر در طراحی و تولید درب پارکینگ و درب ورودی منزل از سال 1380 با استفاده از بهترین نمونه های فرفورژه شروع به فعالیت نموده است . داشتن تقارن در دو طرف درب پارکینگ ،تناسب قسمت بالا با پائین درب پارکینگ ، امکان ساخت درب لابی و نرده راه پله با توجه به نمونه درب ، استفاده از رنگ های منطقه ای رعایت تمام اصول بالا و همچنین استفاده از آهن آلات استاندارد و درجه یک و همچنین استفاده از بهترین پودر های موجود خارجی برای درب فلزی سبب شده گروه تولیدی حفاظ برتر از خوش نام ترین

سبد تولیدی محصولات حفاظ برتر

انواع درب  جدید فرفورژه پارکینگ / درب فلزی زیبا و درب باغ با طرح چوب از فلز

تولید انواع درب CNC با طرح های مختلف / درب ورودی حیاط / نرده راه پله و نرده پله و تراس/ نرده بالکن و پنجره /درب های مناسب برای استفاده به عنوان درب ویلا با طراحی های متنوع و زیبا درب پارک و درب های نمادین پارک ها و اماکنی مانند سفارت خانه ها و درب ورودی پارک ها و درب و نرده بانکی و …

افتخار ما است که این بدعت را پایه گذاری کردیم.

بازدید و مشاوره رایگان در محل از تهران گرفته تا شهرهائی مانند چالوس ،نوشهر ،بابل ،‌امل ، ساری،محمود آباد ، نور کلاردشت ، اهواز ، کرمان ، کرج ، خرمشهر ، ارومیه، قزوین

عکس نرده فرفورژه

نرده فرفورژه

شما میتوانید با یک تماس ساده امکان بازدید از گالری انواع درب زیبای ما داشته باشید    گالری درب فلزی ،انواع درب پارکینگ فرفورژه

درب فرفورژه باغ

درب فرفورژه ای باغ: با توجه به این که طراحی اغلب قطعات فرفورژه از قطعات گل و حاشیه های مربوط به آن است. یکی از بهترین گزینه ها برای درب باغ ،درب فرفورژه باغی است . درب فرفورژه مدل پیچک ، درب لوکس  فرفورژه مدل ارغوان ، درب لوکس فرفورژه مدل رز و …. درب های دیگر همان طور که از نامشان پیداست برگرفته از طبیعت باغی است . یکی دیگر از عواملی که باعث شده است بیشتر باغ داران از این گونه از درب های فرفورژه استفاده کنند امکان رنگ پذیری و تنوع در رنگ های درب فرفورژه است . درب های فرفورژه جدید را میتوان انقلابی در ساخت درب برای باغ ها دانست ،چرا که یک خریدار می‌تواند با توجه به مدل های مختلف درب فرفورژه مناسب ترین درب را برای باغ خود تهیه نماید . رنگ های زمینه مشکی با پتینه های طلایی ،مسی ، نقره ای بیشترین مصرف را در درب های باغی به خود اختصاص داده اند .رنگ درب سفید با پتینه کاهویی و رنگ طرح چوب نیز به ترتیب بعد از رنگ مشکی با پتینه های طلایی و مسی در رتبه های بعدی هستند . مناطق شمال کشور مانند شهر های چالوس ، نور ، رویان ، نوشهر ، ساری ،محمود آباد ،رشت ،سلمان شهر ،و در استان البرز شهر های کرج ، کردان ، چهار باغ کردان ،فردیس ، ملارد ،اندیشه و شهریار با توجه به دارا بودن دارا باغ های زیبا مقصد این گونه از درب های فرفورژه هستند .

درب فرفورژه ویلایی

درب فرفورژه ویلایی  :در اکثر ویلا ها با توجه به طراحی مدرن ویلا ها شکل درب ها از قبل مشخص میشود . امروزه با روی کار آمدن درب جدید فرفورژه ،دیگر سازندگان و مهندسان طراح ویلا ها دغدغه خرید درب ویلا را ندارند . درب  فرفورژه که در باغ ها استفاده میشوند با کمی تغییر در شکل مناسب برای استفاده در ویلا ها هستند .البته درب های بسیار زیبا و شکیل از نوع فرفورژه برای درب ویلا ها طراحی شده است . این درب ها که برای ویلا ها طراحی شده اند حداقل در 25 مدل مختلف طراحی شده که به نظر نویسنده انتخاب را برای صاحبان ویلاها سخت کرده است . حفاظ برتر با در اختیار داشتن طراحان متخصص ،آمادگی تولید کلیه طرح های شخصی شما را با کمترین تغییری تولید نماید . شما طراحی کنید ما اجرا کنیم .

درب فرفورژه حیاط

درب های فرفورژه حیاط :از قابلیت قطعات فرفورژه وجود قطعات زیاد و متنوع برای تولید و ساخت درب فرفورژه حیاط است . امروزه اکثر آهنگران از قطعات کادری فرفورژه که در ابعاد 80*160 و 1/25*1/60و 281 و 1/25*2 ساخته میشود برای درب حیاط و یا پارکینگ استفاده می‌کنند .  درب های تولید شده در آهنگری با درب فرفورژه شرکتی بسیار متفاوت است . رنگ کوره ای الکترواستاتیک ،درز گیری کلیه محل های جوش کاری شده ،استفاده از جوش CO2 و پتینه کاری از مشخصات درب فرفورژه شرکتی است .در بخش تولید درب حیاط بیش از 80 مدل طرح درب فرفورژه از سال 94 تا کنون ساخته شده است که کلیه سلیقه ها از مدرن ،لوکس ،کلاسیک تا دری ساده حیاط را تامین میکند .

درب  زیبا فرفورژه دار پارکینگ

از اواخر سال 1395 به بعد تقریبا 80 % ساختمان های نو ساز از دربهای فرفورژه برای پارکینگ منازل خود استفاده می‌کنند . درب هایی با فریم های خاص که با تنوع بالا میتوانند با توجه به سلیقه سازنده گان ساختمان نمای فوق العاده ای به ساختمان ببخشند .درب لوکس فرفورژه پارکینگ ساختمان قابلیت ریلی شدن و باز شدن توسط جک های هیدرولیکی رادارند . این درب ها با توجه به لولای بلبرینگی 35 سانتی 3 پارچه و وزن نصبتا سبک خود تا سالیان سال یک درب بدون ایراد خواهند بود و با توجه به قابلیت رنگ پذیر بودن صاحبان ساختمان ها میتوانند رنگ و پتینه درب را در کمترین زمان ممکن تعویض نمایند.

۱۸ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • اکبر شانه بند پور
  ۱۳۹۷-۱۱-۰۹ ۱۸:۵۰

  درب پارکینگ فرفورژه برای کلاردشت و چالوس شما تولید میکنید ، برای درب ساختمان ، درب پارکینگ ویلا در مازندران شما کار میکنید

  پاسخ
  • حفاظ برتر
   ۱۳۹۷-۱۱-۱۴ ۲۰:۵۴

   سلام
   جناب آقای شانه بند پور در جواب شما باید عرض کنم گروه تولیدی حفاظ برتر ، تولید کننده انواع درب پارکینگ و درب فرفورژه ، برای تمامی استان و البرز شامل شهر های کرج ، شهریار ، طالقان ، مهر شهر ، نظر آباد ، کردان ، چهار باغ ، ملارد ، فردیس ، جاجرود ،آبسرد و برای استان های گیلان و مازندران به خصوص شهر های چالوس ، مرزن آباد ، کلاردشت ، عباس آباد ، محمود آباد ، رویان ، نور ، بالاشهر، بابل ، آمل ، ساری ، گلوگاه ، نمک ابرود، رامسر ، نوشهر ، سی سنگان، متل قو ، سلمان شهر ، رشت ، فومن ، لاهیجان ، بندر انزلی ، آستارا ، تنکابن ، دماوند ، فیروز کوه ، بومهن ، رود بار ، منجیل و… اندازه گیری رایگان و مشاوره در محل را به صورت رایگان انجام میدهد و در صورت توافق خریدار کلیه مراحل بعد از ساخت مانند بسته بندی ، ارسال درب پارکینگ به محل ، نصب درب پارکینگ و نصب جک اتوماتیک و کلیه خدمات جانبی را همانند تهران انجام داده و از بابت بعد مسافت در استانها ی ، البرز ،گیلان ، مازندران هیچ گونه وجه اضافی از خریدار دریافت نمیکند ،ضمنا در صورتی که درب پارکینگ توسط گروه تولیدی حفاظ برتر نصب شود گارانتی و خدمات بعد از فروش معتبر بوده و ضمانت شرکت در برابر هر گونه مشکل مانند ایراد در رنگ و سایر مشکلات احتمالی به عهده گروه تولیدی خواهد بود ،.
   هدف ما جلب رضایت شما است

   پاسخ
 • سلام
  یک درب پارکینگ فرفورژه ۳ متر و یک درب نفر رو استاندارد چند کیلو وزن درد و قیمت این درب پارکینگ فرفورژه چند است . نوع رنگ را هم فقط پودری میخواهم
  ممنون صمدی از شهریار

  پاسخ
  • حفاظ برتر
   ۱۳۹۷-۱۱-۱۵ ۰۶:۰۲

   سلام
   جناب آقای صمدی درب پارکینگ فرفورژه با ابعاد ۳متر در دو گروه تولید میشود .قیمت درب پارکینگ آهنی فرفورژه در ابعاد شما در گروه کار های سبگ سازی شده حدود ۴۰۰ کیلو وزن داشته و امروز ۱۱ /۹۷ قیمت درب پارکینگ فرفورژه کیلویی ۱۵ هزار تومان است .و قیمت درب حیاط سبک سازی شده ۱۳۰ کیلو و ۱۵ هزار تومان است . جمعا قیمت درب پارکینگ فرفورژه به همراه یک درب حیاط ۵۳۰ کیلو است و قیمت تمام شده این درب ها حدود ۷ملیون و پانصد هزار تومان است . اگر بخواهید بیشتر بدانید درب پارکینگ آهنی ،درب پارکینگ زیر سقفی ،درب پارکینگ اتوماتیک ،درب پارکینگ فلزی ،درب پارکینگ اتوماتیک،درب پارکینگ ریلی ،درب پارکینگ فلزی ،انواع درب پارکینگ ریلی همه این عوامل تاثیر گذاری قابل توجهی در قیمت درب فلزی فرفورژه دارند . به عنوان مثال درب پارکینگ ریلی قیمت تمام شده آن به نصبت قیمت درب جکی متفاوت تر است .

   پاسخ
 • سلام
  من یک درب ویلا برای ساختمان ویلایی کردان میخواستم ؛ در داخل بخش درب پارکینگ طرح های بسیار جالبی وجود دارد ،یک طرح درب پارکینگ الیزه بود که بسیار پسندیدم
  درب ویلای ما بزرگ است . شما درب الیزه را میتوانید برای درب ویلای ما پیاده کنید . تاج داشته باشد و ثابت
  اگر امکان دارد قیمت را ایمیل کنید . یا شماره ۰۹۱۲۱۷۲۳۶۰۰ منتظر تماس شما هستم

  پاسخ
  • سلام
   جناب سعادت ، در مورد درب فرفورژه الیزه باید عرض کنم که این درب فرفورژه برای تمام ساختمان ها قابل نصب است .به عنوان یک درب پارکینگ ، درب ویلا ،درب باغ ، درب تالار و درب ساختمان های اداری قابلیت نصب در بخش رودی پارکینگ را دارد .
   در بخش دوم پرسشتان باید عرض کنم که این درب به دلیل زیبائی خاصی که در قسمت تاج دارد مورد توجه قرار گرفته است ، ما در گروه تولیدی حفاظ برتر این درب را با تاج ثابت و متحرک طراحی کره ایم به صورتی که درب ویلا باز نباشد همگان تصور می‌کنند که تاج متحرک است .
   ضمنا انتخاب بسیار عالی را داشته اید که نشان از خوش سلیقگی شما است . درب الیزه برای اماکنی مانند ویلا و …. بسیار عالی است . از این درب به عنوان درب ورودی هم می‌توانید استفاده کنید .

   پاسخ
 • میرزاخانی
  ۱۳۹۹-۰۲-۲۲ ۰۲:۱۶

  سلام
  مدیریت مجموعه برتر
  هلدینگ ما در حال ساخت دو برج موازی ۱۹طبقه در منطقه ۲۲ محدوده شهرک راه آهن است، در رابطه با درب فرفورژه، درب فرفورژه پارکینگ و فلاشینگ نیاز به همکاری با گروه تولیدی داریم، طی صحبت مقدماتی مقرر شد که با مدیر مجموعه جلسه ای داشته باشیم، متاسفانه موفق نشدیم، در صورت امکان برای بر آورد قیمت ها و نوع همکاری در زمینه درب فرفورژه و سایر اقلام مورد نیاز، شماره های مدیر مجمومه را ایمیل کنید.
  با سپاس میرزا خانی هلدینگ قهرمان

  پاسخ
  • سلام جناب میرزا خانی
   گروه تولیدی حفاظ برتر ، در واقع کلینیک ساختمانی سازه های فلزی است . ما در زمینه طراحی و تولید درب فرفورژه ،انواع درب پارکینگ،نرده ،فلاشینگ ،درب ورودی و نرده حفاظ روی دیوار فعالیت می‌کنیم . درب فرفورژه به همراه باکس و فنس و …. طراحی شده است . شما میتوانید درب ساختمان مورد نظر تان را با چهار چوب و بدون باکس انتخاب کنید . ضمنا شماره های مدیریت را برای شما ارسال کردم و زمان جلسه هم هماهنگ شد .

   پاسخ
   • ناصر صادقی
    ۱۳۹۹-۰۴-۱۱ ۰۵:۴۶

    سلام
    جناب آقای صادقی
    بابت درب فرفورژه ای که برای ما در برای شهر شیراز طراحی کردید بسیار سپاسگزارم ، واقعا بنده استرس داشتم که این درب فرفورژه شکل بنا را چگونه خواهد کرد ، خوشبختانه فراتر از تصور زیبا شده است ،از گروه طراحی درب فرفورژه به خصوص مهندس کریمی سپاس گذارم که در طراحی این درب نقش موثری داشتند .
    از خداوند برای شما توفیق روز افزون خواستارم

    پاسخ
 • امین کسایی
  ۱۳۹۹-۰۴-۱۴ ۰۳:۵۹

  سلام
  جناب آقای صادقی
  بابت درب فرفورژه و خصوصا اون قسمت که بنده خواستم شکل لنگر را در جلوی درب کار کنید بسیار زیبا شده است .
  واقعا از شما سپاس گذارم ، فقط اگر زنجیر لنگر به جای مفتول خود زنجیر در کنار لنگر در درب فرفورژه ویلا بود بسیار درب زیبا تر جلوه میکرد

  پاسخ
  • سلام
   جناب آقا ی کسایی
   ایده شما روی درب ساختمان اجرا شده است . فقط ما لنگر را رو درب فرفورژه انتخابی شما پیاده کردیم ، بسیار هم شادمان هستیم که رضایت شما بابت درب فرفورژه کسب شده است . بابت طرح زنجیر هم باید عرض کنم این امکان وجود داشت ، تست هم کردیم این شکل زنجیر شکل ثابت تری دارد ، چنانچه تمایل دارید ، نصاب ها را ارسال کنم تا زنجیر را تعویض کنند .

   پاسخ
   • داود ابراهیمی
    ۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۰۵:۱۵

    درب پارکینگ ساختمان ما باید یک درب نفر رو داخل آن باز شود، آیا در ظاهر درب فرقی میکند. اصولاً درب پارکینگی داریم که درب نفر رو داخل آن طراحی شده باشد

    پاسخ
    • سلام
     جناب ابراهیمی در مورد درب پارکینگ که در داخل آن یک درب نفر رو باز شده باشد باید عرض کنم که این استراتژی که یک درب نفر رو در داخل درب پارکینگ باز شود بیشتر برای ساختمان هایی که عرض کمی دارند استفاده میشود. طبعا ساخت درب پارکینگ با این شکل از نظر قیمت توجیه دارد. اگر مشکل مالی ندارید و عرش ساختمان شما بیشتر از ۶ متر است از درب پارکینگ و درب نفر رو جدا استفاده کنید. چنانچه به هر دلیلی به سمت خرید درب پارکینگی رفتید که یک درب نفر رو داخل آن باز شود، حتما سعی کنید از درب های طراحی شده زیبا و شکیل استفاده کنید تا تاثیر مثبتی در نمای ساختمان شما داشته باشد. در جواب بخش دوم سوا شما هم بله، انواع مختلفی از درب پارکینگ یا همان درب ماشین رو که درب نفر رو داخل آن طراحی شده است وجود دارد. تنها ایراد اساسی این مدل درب پارکینگ این است که اگر درب اتومات شود، احیانا اگر درب نفر رو باز بماند هنگام باز شدن درب ،آسیب جدی خواهید داشت.

     پاسخ
 • مهران سعدت نژاد
  ۱۳۹۹-۰۵-۰۲ ۰۷:۰۱

  سلام
  مهندس کریمی ساختمان ما در مجاورت جنگل است درب فرفورژه ای که کیفیت لازم را داشته باشد را دارید . پیشنهد شما برای اجرای درب فرفورژه مدرن چیست . لطفا درب های فرفورژه جدید را برای من در واتس اپ ارسال کنید .
  ۰۹۱۲۲۱۱۱۱۵۸
  ضمنا ساختمان ما در منطقه متل قو در استان مازندران است
  با تشکر مهران سعادت نژاد

  پاسخ
  • سلام جناب آقای سعدت نژاد
   درب فرفورژه ،بیشتر به نمای ساختمان بستگی دارد. با توجه به نمای زیبای شما بهتر است اگر فضا دارید از درب پارکینگ و درب نفر رو فرفورژه به همراه ستون باکس و فنس که بتوانید قسمت نمای بیرونی ساختمانتان را با این مجموعه ست کنید بسیار عالی است . در بین درب های فرفورژه ، درب الیزه و درب پیچک با توجه به ارتفاع مناسب در بالای درب بسیار ایمن و در عین حال زیبا هستند . به هر حال در صورتی که قصد خرید دارید میتوانید از مشاورات ،طراحان ما در محل استفاده کنید .

   پاسخ
 • مهدی اکبری
  ۱۴۰۱-۰۸-۲۱ ۱۱:۲۸

  سلام
  درب فرفورژه ویلایی برای یک مجموعه ساختمان ویلایی نیاز دارم، درب فرفورژه در نوشهر وجود دارد ولیکن ما علاوه بر درب پارکینگ فرفورژه به درب نفر رو، نرده فرفورژه و حفاظ در همین سبک نیاز داریم، اگر کاتالوگ درب فرفورژه و متعلقات ان را دارید برایمان ارسال کنید

  پاسخ
 • سلام
  برای یک ساختمان ویلایی در بلوچستان شهر زاهدن درب فرفورژه میخواهم با توجه به شکل زیبای ویلا درب پارکینگ فرفورژه را تصمیم گرفتم خرید کنم، شما در زاهدان نمایندگی فروش دارید که بتوانیم نمونه کارتان را ببینیم، نحوه ارسال و نصب را هم اگر بفرمایید ممنون می‌شوم . تا برج ۱۰ هم فرصت دارم .

  پاسخ
 • سلام
  سه تا درب فرفورژه نیاز داریم که یک درب دولنگه فرفورژه جنوبی است بدون تاج و با ۵ سانت آب رو ، سمت دیگر ویلا یک درب دو لنگه شمالی فرفورژه که دقیقا با مدل درب فرفورژه جنوبی همشکل باشد ، فقط تاج در درب شمالی هست و در درب فرفورژه جنوبی تاج. نیست ،
  ارتفاع هر دو درب قبل از تاج ۲۸۰ سانت باید باشد . یک درب تک لنگه فرفورژه هم در بخش سوم نما به عنوان درب نفر رو فرفورژه باشد .
  همان طور که عرض کردم طرح درب ها به یک شکل واحد باشد که دقیقا طرح و مدل درب فرفورژه الیزه مد نظر است . بفرمایید که قیمت درب فرفورژه الیزه چند است ؟ وزن درب ها به صورت جداگانه چند کیلو گرم است؟ هزینه حمل و نصب چه قدر است !
  سپاس معیری

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


نُه − = 8

فهرست

تماس

مشاوره رایگان!!