خرید درب فلزی _ درب ورودی ساختمان

قبل از ورود به ساختمان به خصوص ساختمان های شیک و مدرن، اولین برخورد نگاه شما با درب ورودی ساختمان است. نوع متریال بکار رفته در درب ناخودآگاه امنیت و ایمنی ساختمان را به شما یاد آوری میکند. در این بخش درب ورودی فلزی بیشتر از سایر درب ها امنیت را برای شما به همراه خواهد داشت، البته که درب های چوبی نیز زیبایی خاص خود را دارد ولی در نظر داشته باشید که اگر در بخش ورودی ساختمان از درب چوبی استفاده کردید باید حفاظ فلزی برای درب ورودی نصب کنید. شاید دلیل استفاده از درب چوبی زیبایی آن باشد که مجموعه حفاظ برتر با طراحی و تولید انواع درب ورودی فلزی لوکس و مدرن انتخاب را برای شما بسیار راحت کرده است. برای خرید درب چوبی میتوانید عکس درب آهنی تک لنگه یا دولنگه را در کاتالوگ درب فلزی ساختمان مجموعه حفاظ برتر را به صورت دیجیتال یا فیزیکی مشاهده و انتخاب کنید. مجموعه حفاظ برتر با ایجاد مشاوره و بازدید رایگان به جهت انتخاب یک درب ایمن و مناسب شما را همراهی خواهد کرد.

جهت دریافت مشاوره و ارتباط مستقیم با بخش فروش درب فلزی ورودی ساختمان میتوانید با شماره تلفن همراه  09124403540 _ 09123403530  به صورت تمام وقت تماس بگیرید. 

درب ورودی فلزی _ درب CNC

درب فلزی لیزری عرض 2/50        طول 2/70       دو لنگه باز شو قیمت مهر 2023              29 ملیون تومان

درب ورودی ساختمان چیست؟

ورودی هر ساختمان مهم ترین بخش از یک ساختمان محسوب میشود ،که درب نصب شده در این مکان میبایست به جهت ورود افراد مهاجم و غریبه مقاوم و ایمن باشد،  تصور بسیاری از افراد از درب ورودی درب هال یا درب ورودی آپارتمان است. در صورتی که درب ورودی به درب هائی گفته میشود که در کنار درب پارکینگ یا در بخش ورودی به راه پله ها را دارد.

انواع مختلف درب  فلزی ورودی ساختمان

انواع مختلفی از درب فلزی ساختمان طراحی و تولید شده است که با توجه به نما و شکل ساختمان در کنار ایمنی مناسب انتخاب و نصب میشوند. به لحاظ متریال میتوان درب های فلزی ساختمان را به ه گروه اصلی تقسیم کرد.

درب فلزی لیزری

درب فلزی فرفورژه

درب فلزی پروفیلی

قیمت درب فلزی

قیمت درب ورودی فلزی به نوع و فرم دربی که شما انتخاب میکنید بستگی دارد. قیمت درب فلزی لیزری با توجه به وزن و شرایط استفاده از ورق به عنوان زمینه و طرح اصلی مناسب تر از سایر مدل ها است. قیمت های این مدل درب لیزری فلزی در حالت استاندارد بین 15 ملیون قیمت دارد. در درب های فرفورژه قیمت درب بستگی به نوع درب و وزن این دارد جهت اطلاع از قیمت درب فرفورژه فلزی میتوانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

درب فلزی لیزری

درب فلزی لیزری یا همان درب فلزی cnc یکی از به روز ترین و قطعا کاربردی ترین درب فلزی ورودی ساختمان محسوب میشود. امکان طراحی سه بعدی ، وزن سبک در کنار زیبایی خاص شاخص ترین ویژگی این مدل درب فلزی ساختمان محسوب میشود. در انتخاب درب فلزی لیزری هیچ گونه محدودیتی به لحاظ سایز و ابعاد در طراحی وجود ندارد. امنیت این مدل درب فلزی به دلیل تمام فلز بودن آن بسیار بالا است. بیش از 100 مدل درب لیزری تک لنگه و دو لنگه در حال حاضر وجود دارد که در صورت تمایل میتوانید درخواست کاتالوگ دیجیتال و فیزیکی نمایید.

 درب فلزی فرفورژه

این مدل درب به عنوان یکی از زیبا ترین و مقاوم ترین درب ها محسوب میشود. درب فلزی فرفورژه به لحاظ طراحی و سایز طبعا دارای محدودیتی های است که در مورد درب ورودی این مشکل کمتر دیده میشود. در ساختمان های ویلایی و سالن ها از این مدل درب فلزی فرفورژه به عنوان یک بخش از طراحی داخلی استفاده می‌شود. امکان رنگ پذیری بالا به همراه قطعات برجسته فرفورژه مزایای استفاده از درب فلزی فرفورژه محسوب میشوند. امنیت درب فرفورژه به عنوان درب ویلا  مورد تایید همه مهندسان و سازندگان است. به جهت وزن نسبتا بیشتر این محصول قیمت درب فلزی فرفورژه نسبت به درب ورودی cnc بیشتر است. این درب فلزی به عنوان درب پارکینگ یکی از بهترین گزینه ها است.

عکس درب نفر رو فرفورژه - درب فرفورژه

درب فلزی نفر رو فرفورژه عکس درب فلزی فرفورژه

درب فلزی پروفیلی

از جمله درب های مستحکم و ایمن که مدتها است در ایران با تجربه و تبحر آهنگران ساخته میشود درب فلزی پروفیلی است. مجموعه حفاظ برتر با توجه به سابقه 25 ساله در زمینه تولید انواع درب فلزی اقدام به طراحی انواع مختلفی از درب ورودی ساختمان پروفیلی نموده است. این مدل درب ورودی به دلیل استفاده از پروفیل یا همان قوطی در کلاف و زمینه درب، ایمن ترین  درب فلزی ورودی ساختمان محسوب میشود.

چنانچه بخواهیم با توجه با شکل و فرم ساختمان انواع درب فلزی را دسته بندی کنیم، میتوان این درب ها را در سه دسته درب فلزی مدرن ، درب فلزی کلاسیک و درب فلز لوکس تقسیم کرد.

 درب فلزی مدرن

در ساختمان های شهر نشین بیشتر سازندگان به دنبال طرح های مدرن و امروزی هستند. برخورداری از طیف بیشتر ابزار و یراق به همراه قیمت مناسب از بیشترین دلایل استفاده از طرح مدرن است. در بخش فلزی نیز مجموعه حفاظ برتر انواع مختلفی از درب فلزی مدرن را با استفاده از متریال ورق های لیزری و پروفیلی طراحی و تولید کرده است. جدا از این مهندسین و طراحان ساختمان میتوانند طرح و فرم درب را به مجموعه حفاظ برتر یا ثامن درب داده تا در کمترین زمان ممکن درب فلزی را برای شما تولید کنیم. برخی از طرح های وجود در بازار بخشی از طرح های مهندسان ساختمان ساز بوده که با توجه به فرم زیبا در طراحی و ساختی با کیفیت به عنوان مدل درب فلزی مدرن ماندگار شده اند. جهت بازدید از انواع درب فلزی مدرن میتوانید به بخش گالری محصولات>  تصاویر درب فلزی> کاتالوگ درب فلزی مدرن مراجعه کرده یا با ارتباط با شماره 09123403540 درخواست ارسال کاتالوگ درب فلزی مدرن نمایید. مشاوران مجموعه حفاظ برتر به صورت تمام وقت پاسخ گوی شما عزیزان هستند.

درب فلزی لوکس

چنانچه کوچک ترین سر رشته ای در زمینه ساختمان داشته باشید، قطعا در زمانی که صحبت از یک درب ورودی فلزی باشد نام درب فرفورژه اولین گزینه برای شما خواهد بود.  درب فلزی فرفورژه به عنوان درب ورودی ویلا و ساختمان های اعیانی میتواند امنیت و نمای داخلی و خارجی ساختمان شما را رفع کند. درب فلزی فرفورژه امکان ساخت به صورت یک درب دو رو نما را دارد. بدین شکل که درب شما از داخل و بیرون به شکل باشد. درب های لوکس مجموعه ثامن و حفاظ برتر با طراحی بسیار دقیق و با رعایت اصول قرینه سازی تولید میشوند، به صورتی که اگر ساعت ها به در خیره شوید چشم شما خسته نخواهد شد. دقت در طراحی قطعات فرفورژه به صورتی که علاوه بر زیبا کردن درب فلزی به خصوص درب فلزی ویلایی نقاط جوش را پوشش می‌دهند. کلیه نقاط جوش در این نوع از درب از داخل انجام میشود که هیچ گونه برآمدگی و خراشی در درب مشاهده نمی شود. از این مدل درب میتوانید به عنوان درب پارکینگ، درب نفر رو، درب حیاط استفاده کنید. قطعات کاملا شبیه به هم و فقط با توجه به سایز درب کوچک و بزرگ طراحی میشوند تا زیبایی درب لحاظ شود.

درب ورودی ترکیبی

خلاقیت در تمام شغل ها میتواند منجر به تولید محصولاتی بسیار زیبا و کار آمد شود.  ساخت انواع درب فلزی به خصوصی درب ورودی ساختمان نیز از این امر مثتثنی نیست. استفاده و ترکیب متریال درب های مختلف سبب شده تا درب های زیبا و کار آمدی در درب فلزی ساخته شوند. ترکیب قطعات لیزری با چوب _ ترکیب قطعات لیزری با فرفورژه و ترکیب قطعات فرفورژه ، چوب و ورق های لیزری سبب شده تا درب های بسیار خاص و زیبایی طراحی و تولید شوند. از این مدل درب ها که بیشتر فرم و جذابیت در طراحی آن مد نظر بوده است برای ویلا ها و ساختمان های لوکی و اعیانی استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


چهار × 2 =

فهرست

تماس

مشاوره رایگان!!