نرده فرفورژه :

نرده راه پله تولید حفاظ برتر با استفاده از قطعات چهار  پهلو ی حالت داده شده که جهت تزیین از ترکیب فلز و قطعات چدنی قابل جوش و برگ های با ضخامت دو میل استفاده شده است . تنوع و گستردگی این نوع از نرده راه پله ها بسیار زیاد است به طوری که در همه زمینه ها از سبک های فرفورژه خم و طرح دار گرفته تا فرفورژه و طرح های ساده  با شکل و فرم کلاسیک

از مزایای نرده راه پله فرفورژه زیبا یی و دوام آن است و با توجه به این که امروزه بیشتر از آسانسور استفاده میشود را پله ها را معمولا از نوع طرح ساده با پروفیل تولید میکنند ؛این نوع تفکر در ساخت نرده راه پله ناشی از عدم اشنایی احتیاج به کوره های رنگ الکترو استاتیک که نیاز به در اختیار داشتن محلی بزرگ و داشتن ابزار حرفه ای تر است .

ندرب فرفوژه به علت استفاده و طراحی های اصولی معمولا نصبت به نرده های دیگر سبک تر است کا این امر موجب تعادل قیمت میشود بعبارتی ساده تر نرده راه پله فرفورژه تقریبا از نظر قیمت مساوی با نرده های سنتی است با این تفاوت که نرده های فرفورژه بسیار زیبا و قابلیت رنگ و هماهنگی بامحیط پیرامون خود را دارند .

بخوره نصب با توجه به نوع ساختمان ها متفاوت است در صورت کلی در ساختمان های در حال ساخت که از مشاورین گروه تولیدی حفاظ برتر استفاده میکنند بسیار ساده از محل های از پیش تعیین شده است.

ساخت نرده راه پله بعد از اندازه گیری در محل در کارخانه شروع شده و تمام مراحل شامل استفاده از پروفیل های طرح دار استفاده از قطعات و مواد اولیه مطلوب و استاندارد،ساخت بر حسب اندازه و جلو گیری از پیچش نرده ،استفاده از جوش CO2 ، کمک کآرئ و کمر کردن محل های جوشکاری شده ، استفاده از چسب های مخصوص کوره رنگ به نام ماست یک جهت درز گیری محل اتصال نرده .درب فرفور

با توجه به رعایت تمام این موارد نرده بسیار زیبا و با کیفیت در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


+ 8 = سیزده

فهرست
Call Now Button