نرده راه پله مدل کلاسیک به نرده های ساده ای از نرده اطلاق میشود که ساده و بدون هیچ پیچ و خمی باشند. از قدیم لولا های استیل با اتصالات همرا ه شان بخش مهم نرده کلاسیک را تشکیل در این گونه از نرده راه پله استیل به علت این که قابلیت جوش نداشته و میبایست از اتصال استفاده کرد. به محض وارد آمدن ضربه لوله یا قطعه واسط خراب شده و قابل اصلاح نبود. ضمنا از ایمنی کمی هم برخوردار بود .

نرده های آهنی با رنگ استیل و همان شکل ها به بازار آمده که از نوع فلز آهن جوش گیر  بوده و این قابلیت را به نرده میدهد تا جوشکا بتواند نرده ها را به هم جوش دهد کا جوش صحیح میتواند دوام و استحکام لازم را باشد. لوله های مخروط شکلی که نرده را تشکیل میدهند.

در تمام دنیا سازه های فلزی به هم پیچ میشوند و کمتر یا به ندرت از سازه های فلزی استفاده میکنند که جوش داشته باشد دلیل عمده آن هم این است که اگر قسمتی از بین رفت یا به مرور زمان خراب شد را بشود اصلاح کرد. این روش اگر صحیح و اصولی انجام شود و قطعات اتصال و پرچ ها کیفیت خوبی داشته باشند میتوانند. بخش مهم از  نرده پله های زیبایی را به خود اختصاص دهند .قیمت نرده های استیل کلاسیک از 75 هزار تومان تا 800 هزار تومان متغییر است که این خود باعث میشود که خریدار دچار ابهام شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


هفت − 5 =

فهرست
Call Now Button