شاید اهمیت استفاده از نرده راه پله در گذشته تا به این حد نبود و این موضوع بنا بر دلایل متعددی می باشد که یکی از آن ها اهمیت یافتن موضوع دکوراسیون داخلی در ساختمان ها می باشد. از همین رو امروزه انواع نرده ها را در بازار می توان یافت که برای استفاده در مکان های مختلف طراحی شده اند. انواع نرده پله به جهت سبک عبارتند از:

 • نرده راه پله کلاسیک
 • نرده راه پله مدرن
 • نرده راه پله لوکس
 • نرده راه پله ترکیبی

همان طور که اشاره شد انواع نرده پله از نظر سبک و نوع طراحی نرده راه پله در سبک های مدرن، لوکس، کلاسیک و نرده پله ترکیبی جای میگیرند. در طی یک دهه گذشته بیشتر تولید کننده گان تلاش کرده اند تا طراحی های مختلف و متنوع، سبک های مختلف را پوشش دهند. تولید کننده گان نرده پله را با توجه به نوع مواد اولیه ای که در ساخت نرده پله استفاده میکنند میتوان به دسته های مختلف تقسیم کرد. نرده راه پله فلزی، نرده پله ای چوبی، نرده پله استیل، نرده پله های مرکب. گروه تولیدی حفاظ برتر تولید کننده تخصصی انواع نرده راه پله ها ی ساختمانی، ویلایی و اداری با بیش از ۲۵ سال تجربه طرح ها و سبک های مختلف نرده پله را طراحی و تولید کرده است. شماره تلفن های ۵۶۵۸۶۷۵۵-۰۲۱  و ۵۶۵۸۶۷۵۶-۰۲۱ در ساعات اداری و شماره همراه ۰۹۱۲۳۴۰۳۵۴۰ در تمام ساعات اداری آماده پاسخ گویی و مشاوره به شما عزیزان است.

پله گرد

پله فرفورژه

اهمیت استفاده از نرده راه پله 

امروزه دکوراسیون داخلی به عنوان یکی از مهم ترین موارد در ساختمان سازی می باشد. همان طور که می دانید یکی از المان های مهم در نوع دکوراسیون داخلی نرده راه پله ها می باشد. با توجه به این که امروزه اکثر ساختمان ها به صورت دوبلکس و یا چند طبقه ساخته می شوند استفاده از انواع نرده راه پله بیش از گذشته احساس می شود. همین گسترش کاربرد باعث شده است که تولیده کنندگان این محصول به فکر طراحی انواع آن بیافتند تا از این طریق پاسخگوی هر نوع نیازی باشند. برای مثال در ساخت این محصول از انواع متریال مختلف مانند چوب، شیشه و یا فلز استفاده می کنند که بر روی هر یک طرح ها و رنگ های مختلفی را می توان پیاده کرد.

صحبت در رابطه با اهمیت استفاده از نرده برای پله ها یک موضوع بدیهی است و هر کسی می تواند حدس بزند که عمده اهمیت آن حفظ امنیت در راه پله ها و محافظت از افراد می باشد. به خصوص در خانواده هایی که بچه کوچک داشته باشند استفاده از نرده راه پله اهمیت دو چندان می یابد. علاوه بر این موارد همان طور که گفته شد زیبایی محیط خانه بستگی به المان های مختلفی دارد که یکی از آن ها همین نرده های راه پله ها می باشد. برای این که این زیبایی بیشتر به چشم آید می توانید از نرده هایی استفاده کنید که با سایر وسایل خانه ی شما همخوانی داشته باشند.

نرده راه پله دوبلکس

انواع نرده راه پله

همان طور که گفته شد انواع نرده راه پله در بازار موجود می باشد و اگر سری به فروشگاه های عرضه این محصول بزنید نرده هایی را مشاهده خواهید کرد که هر یک با طرح، رنگ و جنس مختلف توجه شما را به خود جلب خواهند کرد. در ادامه این مطلب سعی می کنیم به برخی از پرکاربردترین انواع نرده راه پله اشاره داشته باشیم تا در هنگام خرید بتوانید بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایید.

 1. نرده پله گرد

  نرده راه پله گرد

  پله های گرد یا همان پله های دکوراتیو نوعی از پله ها می باشند که به شکل مارپیچ طراحی شده اند و برای اتصال دو طبقه از یک ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این نوع پله ها از زمان های دور در ایران وجود داشته است و در بسیاری از ساختمان های قدیمی نیز می توان استفاده از آن را مشاهده کرد. اما نکته ی مهمی که در رابطه با پله های گرد وجود دارد تفاوت های آن نسبت به انواع قدیمی تر می باشد. برای مثال در گذشته از نرده برای این نوع پله های استفاده نمی شد و این در حالی است که امروزه انواع نرده پله گرد در بازار وجود دارد که به زیباتر شدن آن کمک می کند. معمولا از نرده های شیشه ای برای این نوع پله ها استفاده می کنند تا جلوه ای مدرن و امروزی را به آن ببخشند. البته هنوز هم می توان از نرده های چوبی که به شکل های خاص طراحی شده اند برای پله های گرد استفاده کرد.

 2. نرده پله دوبلکس

  نرده راه پله دوبلکس

  همه ی ما استفاده از پله های دوبلکس را در خانه ها و ویلا های دوبلکس مشاهده کرده ایم. در بین انواع نرده، نرده پله دوبلکس یکی از پرکاربردی ترین موارد می باشد. معمولا برای ساخت این نوع نرده ها از متریال فلزی استفاده می کنند که عمده فلز مورد استفاده در آن استیل می باشد. کیفیت استیل به کار برده شده در ساخت نرده ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. البته برای زیبایی بیشتر انواع طرح و رنگ را بر روی این نوع نرده ها ایجاد می کنند تا خریداران بتوانند متناسب با نیاز و فضای داخلی خود یکی از آن ها را انتخاب کنند.

 3. نرده راه پله ویلایی

  معمولا در خانه های ویلایی به دلیل نوع ساختی که در آن ها وجود دارد از پله استفاده می کنند. همان طور که می دانید موضوع دکوراسیون داخلی در ویلا ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و به همین دلیل است که باید برای پله های آن از نرده هایی خاص استفاده کرد تا بر زیبایی محیط بیفزاید. برای نرده پله ویلایی می توان از انواع متریال مختلف استفاده کرد که معمولا انتخاب نوع آن متناسب با سبک فضا انجام می گیرد. معمولا جنس کفپوش به کار برده شده در فضا در انتخاب نوع نرده های پله ویلایی می تواند تاثیرگذار باشد. برای مثال اگر از کفپوش های سرامیکی و یا سنگی استفاده کرده اید بهتر است نرده ها از جنس استیل باشند. همچنین اگر کفپوش ها پارکت باشند بدیهی است که نرده های چوبی زیبایی بیشتری به محیط خواهد بخشید.

 4. نرده راه پله فرفورژه

  پله های فرفورژه را در مکان های مختلفی می توان مورد استفاده قرار داد. برای ساخت این نوع نرده ها از آهن یا چدن استفاده می کنند که کیفیت و میزان هر یک از آن ها در مقاومت و قیمت نرده ها تاثیرگذار می باشند. رنگ نرده راه پله فرفورژه طیف گسترده ای را به خود اختصاص می دهد. همچنین طرح های مختلفی برای این نوع نرده ها در نظر می گیرند که این طرح های مختلف این امکان را به شما می دهند که بتوانید بهترین گزینه را که متناسب با سلیقه شما باشد انتخاب کنید.

نرده راه پله

اگر می خواهید که هر یک از انواع نرده ها را تهیه کنید می توانید سری به گروه تولیدی حفاظ برتر بزنید. این گروه تولید کننده تخصصی انواع نرده راه پله دوبلکس، فرفورژه، لوکس و … می باشد. از ویژگی های این مجموعه می توان به امکان مشاوره و بازدید از پروژه ها به صورت کاملا رایگان در سراسر ایران اشاره کرد. با استفاده از این دو گزینه می توانید بهترین تصمیم را در رابطه با انتخاب نرده راه پله بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه می توانید در ساعات اداری با شماره های ثابت زیر تماس حاصل فرمایید.

نرده راه پله کلاسیک

نرده راه پله کلاسیک علاوه بر ظاهر شیک و لوکس به دکوراسیون ساختمان به خصوص ساختمان های ویلایی یا دوبلکس که نرده در داخل قرار دارد حالتی گرم و دلنشین میدهد. طرح ها و مدل های مختلفی از نرده راه پله کلاسیک طی چند سال گذشته اجرا شده است. نرده پله کلاسیک عموما به خلاقیت و نوع مواد مصرفی بستگی دارد. نرده پله فلزی و نرده پله چوبی دو مدل نرده پله کلاسیک هستند که از بیشترین استقبال عمومی برخوردار هستند. مدل نرده فلزی کلاسیک با استفاده از طرح های هندسی و یا میله های عموی و افقی ساخته میشود. کلیه طرح های نرده پله چوبی کلاسیک محسوب میشوند. هر کدام از این نوع طرح ه دارای معایب و محاسنی است که به مهم ترین آنها اشاره خواهیم کرد.

یکی از محاسن نرده پله کلاسیک فلزی رنگ نرده است. تاثیر رنگ در راه پله فلزی بسیار مهم است. در صورتی که بتوانید هارمونی مناسبی بین رنگ نرده پله با محیط اطراف برقرار کنید، نرده پله شما بسیار زیبا و عالی خواهد بود. رنگ نرده راه پله فلزی تنوع بسیار بالایی دارد. به جرات میتوان گفت که هیچ محدودیتی در رنگ نرده پله فلزی وجود ندارد و اگر کمی خلاقیت داشته باشید میتوانید بهترین استفاده را از رنگ کاری نرده پله ببرید. استفاده از رنگ های تیره در سبک کلاسیک رایج تر است. به هر میزان که در نرده پله فلزی تنوع رنگ داریم در نرده کلاسیک چوبی محدودیت داریم .

نرده راه پله مدرن

معمولا کسانی که خانه بزرگ دارند به فکر یک زاه پله زیبا و مدرن هستند..استفاده از دکوراسیون داخلی در طرح و رنگ آمیزی نرده راه پله مدرن اهمیت بسیاری دارد. چنانچه فضای مناسب برای نرده راه پله در اختیار دارید برای زیبا سازی نرده راه پله از پله های پلکانی استفده کنید. امروزه مدرنترین نرده راه پله های ساختمانی و دوبلکس در گروه تولیدی ثامن حفاظ طراحی و تولید شده است. برای دسترسی به بهترین تصاویر و طرح نرده راه پله مدرن میتوانید با مشائران گروه تولیدی ثامن حفاظ تماس بگیرید. امروزه بیشتر سارندگان خود طرح های بسیار زیبا و مدرنی را طراحی کرده اند که ما در مجموعه ثامن حفاظ، کلیه طرح ها را با دقت بسیار بالا اجرا میکنیم .

 

021-56586756  021-56576756

برای تماس در ساعات غیر اداری می توانید با شماره تلفن همراه 09123403540 تماس بگیرید تا از طریق علاوه بر دریافت مشاوره بتوانید از نحوه خرید محصولات اطلاعات لازم را کسب نمایید. گروه تولیدی ثامن درب نامی آشنا در تولید نرده راه پله های ساختمان، نرده راه پله ویلا، نرده راه پله ویلایی،  نرده راه پله چوبی، نرده راه پله استیل برای ادارات و مراکز تجاری .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


شش + = 15

فهرست

تماس

مشاوره رایگان!!