درب ویلا

درب ویلا اولین جایی محسوب می شود که ما  در حین ورود به یک ویلا مشاهده می‌کنیم ، هوش و ذکاوت شما در انتخاب درب ویلا و تناسب آن با معماری ویلا بسیار تاثیر گذار خواهد بود.  درب ویلا شناسنامه ظاهری ساختمان  است و اولین جایی که در مورد ویلا به ما اطلاعاتی را مبنی بر اینکه با چه ساختاری روبرو خواهیم بود را درب ورودی ویلا می دهد. تصور اینکه احتمالا با چه نوع دکوراسیون داخلی روبرو خواهیم شد را هم درب ویلا  به ما میدهد . وقتی تصمیم داریم به ویلا برویم، انتظار داریم با فضای وسیع و فرحبخشی روبرو شویم. بنابراین درب  ویلا اولین چشم انداز ما از یک باغ و ویلا است. زیبایی و جلوه درب ورودی ویلا بر روی عابرین نیز تاثیرگذار است. در بیشتر موارد ما از روی درب ویلا به دوستان و افرادی که به دنبال آدرس هستند استفاده می‌کنید . حتی نوع رنک درب ویلا نیز بسیار تاثیر گذار است ، گروه تولیدی حفاظ برتر با 50 طرح از انواع درب پارکینگ که جهت یک ویلا مناسب هستند می‌توانند شما را در انتخاب یک درب برای ویلای شما کمک نماید. بازدید و مشاوره رایگان به جهت استفاده حداکثری هزینه ای است که شما می‌خواهید برای خرید یا طراحی درب ویلا هزینه کنید . آنچه شما در این مقاله خواهید خواند :

انواع درب ویلا

درب ویلا و نکاتی مناسب

 

انواع درب ویلا

انواع درب ویلا ، درب پارکینگ ویلائی ثامن : از نظر مواد بکار گرفته شده شامل: درب های فلزی، درب های چوبی و درب های ترکیب چوب و فلز است. انواع درب های تک لنگه یا دو لنگه فرفورژه  ثامن از مدل های دیگر درب های ویلایی محسوب می شوند. درب های جدید فلزی دارای قابلیت استفاده از چوب، شیشه و طلق پلی کربنات بجای شیشه را دارند. در ضمن می توان به جای شیشه و طلق فلزی از گل های فرفورژه به همراه طوری های فنس با سوراخ های 4 میل تا 8 میل ،برای زیبایی و ایجاد امنیت استفاده نمود. نکته انتخاب جنس این بخش درب تابش خورشید است. اگر درب شما در مقابل تابش مستقیم و طولانی مدت نور خورشید است پس درب چوبی مناسب نیست. در اثر تابش مستقیم درب های چوبی دچار ترک و شکنندگی خواهند شد. اما داشتن رواق و یا تاق نما( اردواز، سر دری ) می تواند تا حدی این مشکل را برطرف کند. در هر صورت نوع مناسب جنس درب را با مشورت از کارشناسان با توجه به نور، درجه حرارت، میزان بارندگی و دوام و سایر موارد مرتبط بررسی نموده و انتخاب نمایید.تصویر زیر یک درب ترک است که در سال 2017 تا 2019 یکی از برترین درب های پارکینگ جهت درب ویلا بود .

درب ویلا , درب پارکینگ , درب , درب حیاط , درب آپارتمان

درب ویلا و نکات لازم در مورد انتخاب مناسب

نکات لازم در انتخاب درب ویلا به جز زیبایی که بهتر است در نظر بگیرید شامل موارد زیر می شوند:

1- برای امنیت یک ویلا بهتر است درب شما این امکان را برایتان تامین کند. لذا استفاده از درب های ضد سرقت نکته ای است که توجه شما را به آن جلب می کنیم. درب های ضد سرقت دارای استاندارد هایی هستند که آنها را بسیار مقاوم می کند. در داخل درب های ضد سرقت لایه ای از فولاد به کار گرفته می شود. در ضمن برای استفاده از درب های ضد سرقت از یراق آلات با کیفیت بالا استفاده نمایید.

2- شکل درب ویلا با نوع معماری آن تناسب داشته باشد. امروزه انواع طیف طراحی درب های کلاسیک و مدرن متناسب با هر سلیقه ای موجود است.

3- ایمنی در مقابل آتش سوزی و یا حوادث غیر مترقبه داشته باشد.

4- وزن متناسب داشته باشد. از آن جایی که درب های ویلایی نسبت به درب های ساختمان و داخلی دارای سطح بسیار وسیع تری هستند، بنابراین در طی زمان در صورت نداشتن وزن مناسب لنگر انداخته و دچار مشکل خواهید شد. رعایت این نکته در طول عمر مصرفی درب ها تاثیرگذار است.

5- تناسب با آب و هوا: رعایت تناسب درب های ویلا با اقلیم منطقه مسکونی تان به دوام و طول عمر کارکرد و حتی هارمونی با زیبایی منطقه اهمیت دارد. به طور مثال درب های چوبی مناسب مناطق مرطوب نمی باشند. پس اگر ویلایی در شهر های شمالی دارید، از این درب ها استفاده نکنید.در صورتی که خریدار اسرار به انجام کار دارد میشود از قطعات یو پی وی سی طرح چوب یا درب های فلزی طرح چوب استفاده کرد .

6- نصب دقیق و درست درب ویلا از نکاتی است که در حفظ ودوام درب ویلا تاثیر دارد. برای کار گذاشتن درب حتما نصاب ماهر و خبره از محل بازدید نموده و اقدامات لازم را انجام بدهید.

درب ویلا , درب پارکینگ , درب , درب حیاط , درب آپارتمان

مدل های درب ویلا

مدل های درب ویلا باعث زیبایی و جلوه ویلای شما هستند. با توجه به سلیقه و تمایل شما از قابلیت تغییر برخوردارند. مدل های متنوع و گوناگونی جهت طراحی انواع درب ویلا وجود دارد که می توانید با مراجعه به کاتالوگ ها و تصاویر درب های ویلایی با طیف وسیع آنها آشنا گردید. این مدل ها برای هر نوع سلیقه با انواع سبک های هنری تنوع لازم را دارا می باشند. رنگ های درب های ویلا نیز از تنوع بسیار وسیعی برخوردار می باشد. البته بهتر است به منظور تعیین طرح و رنگ درب ها از کارشناسان نظر خواهی نمایید. چرا که انواع جنس درب ویلا و میزان رنگ پذیری جنس های مختلف درب ها با یکدیگر تفاوت دارند که این اطلاعات توسط کارشناسان به شما ارائه خواهند شد.به صورت کلی انواع درب پارکینگ امروزه طوری طراحی می‌شوند که با یک سری تغییرات ساده در رنگ یا استفاده از ابزار و یراق قابلیت نصب بر روی ویلا ها را دارند .

درب ویلا , درب پارکینگ , درب , درب حیاط , درب آپارتمان

تعویض درب ویلا

تعویض درب ویلا یکی از کارهایی است که می توان برای تغییر نمای ورودی استفاده کرد. این کار تاثیر زیادی در نوسازی ویلا ایجاد می کند اگر درب قدیمی شما دارای اندازه های استاندارد باشد تعویض آن کار ساده ای خواهد بود در غیر این صورت نیاز به اندازه گیری دقیق و شرایط خاص خواهید داشت.

اگر توان اندازه گیری دقیق درب و قاب آن را ندارید حتما از کارشناسان ما استفاده نمایید. تا درب سفارش داده تان متناسب با قاب موجود باشد. اگر دیوارهای کنار درب ویلا آجری یا سنگی باشد کارتان کمی مشکل خواهد بود. بهتر است از یک کارشناس برای تعویض درب یاری بگیرید. او می تواند تشخیص بدهدکه دیوارتان باربر است یا خیر و نیاز به عریض کردن فضای ورودی همراه با حفظ امنیت را در نظر بگیرد. هنگامی که درب جدیدی می گذارید بایست حتما قاب و درب و دیوار تناسب لازم را با هم داشته باشند.

درب ویلا , درب پارکینگ , درب , درب حیاط , درب آپارتمان

قیمت درب ویلا

قیمت درب های ویلا با توجه به جنس و اندازه و سایر نکات متفاوت خواهد بود کارشناسان ما قادرند تا با توجه به مدل و اندازه و جنسی که مایلید با آن درب ویلای تان ساخته شود قیمت را به روز محاسبه نموده و به شما اعلام نمایند.

البته مواردی همچون حمل و نقل نیز برای دریافت به موقع و سالم درب ویلا یا وجود نصابان خبره و ماهر برای جای گذاری درب ویلا از نکاتی است که توسط کارشناسان ما توصیه های لازم را می توانید سوال نمایید. برای خرید و سفارش راه های مختلفی دارید یکی از آنها مراجعه حضوری است تا از نزدیک با کیفیت و تنوع کارها روبرو شوید.

در اینصورت توضیحات مختلف مورد نیازتان را حضورا از کارشناسان ما دریافت خواهید نمود و با سایر تولیدات ما آشنا خواهید شد. شما همچنین می توانید با یک تلفن برخی از اطلاعات لازم را کسب نموده و سفارشات خود را انجام دهید. مقایسه کیفیت و زیبایی درب های ویلای ما شما را از انتخاب تان همواره راضی و خوشنود خواهد ساخت. درب پارکینگ ویلائی فرفورژه ، امروزه بسیار طرف دار دارد چرا که انواع مختلفی از درب ویلائی فرفورژه وجود دارد که میتوان نمای ویلا را به وسیله این درب ها زیبا تر ساخت . قطعات بسیار زیادی از فرفورژه امروزه تولید میشود که طراحی اولیه این قطعات بر گرفته طبیعت پیرامون ما به خصوص درختان و برگ های آنها است که خود دلیلی بر زیبا تر شدن  درب فرفورژه است . علاوه بر این مشخصات ، رنگ پذیری فوق العاده  درب پارکینگ ویلا دست طراح ساختمان را در انتخاب رنگ زمینه و پتینه کاری باز نگه می‌دارد .درب پارکینگ ثامن را هم میتوان به عنوان درب ویلا استفاده کرد و هم به عنوان یک درب پارکینگ بسیار زیبا در ساختمان منازل .

گروه تولیدی حفاظ برتر یکی از پیشگامان طراحی و تولید انواع درب پارکینگ ساختمان و درب ویلائی است . این مجموعه به تازگی در اسفند 98 افتتاح خط تولید درب پارکینگ ثامن را در مجموعه ثامن حفاظ در منطقه صنعتی آدران افتتاح نموده است تا خریداران درب پارکینگ در کرج ، درب پارکینگ ثامن در کرج ،درب پارکینگ ثامن در کردان ، درب پارکینگ ثامن در شهریار بتوانند به سادگی از محل تولید این گروه تولیدی بازدید نمایند .درب فرفورژه امروز مدل های آلومینیمی را نیز با ظرافت خاص طراحی کرده است .

گالری تصاویر

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • حافظ سعادت
  2018-11-21 11:58

  @ واقعا مکانی بسیار راحت و مناسب برای خرید درب پارمینگ ساختمان و درب پارکینک ریلی .حفاظ شاخ گوزنی هم با قیمت مناسب و با کیفیت خوب در این مکان وجود داشت . ساخت حفاظ شاخ گوزنی و تواید کننده شاخ گوزنی

  پاسخ
 • حافظ سعادت
  2018-11-21 12:01

  تولید کننده درب چارکینگ فلزی و درب زیر سقفی و درب پارکینگ ساختمان

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.


9 × هفت =

فهرست
Call Now Button